» »

Prisotnost v šoli

Prisotnost v šoli

Temo vidijo: vsi
«
1
2

MatVZ ::

Osnovna šola je obvezna za vse zato se strinjam da beležijo prisotnost. Ampak srednja šola pa ni obvezna zato me zanima zakaj tam beležijo prisotnost na faksu ki prav tako ni obvezen pa je recimo ne. Še posebej ce imas profesorja ki razlaga suhoparno in dolgocasno in itak nic ne odneses od pouka ne vidim smisla da si prisoten ce se itak mores potem vse sam nauciti doma in predelati. kaj menite?

black ice ::

Na koncu ugotoviš, da s špricanjem delaš škodo le in zgolj sam sebi.
BTW bolonjski programi preverjajo prisotnost na vajah.

mihec87 ::

Glede faksa ne bo čisto držalo po starem ja na boloncu se beleži, sicer odvisno od profesorja ter fakultete običajno so obvezne vsaj vaje in če niso opravljene ne moreš na izpit..

GupeM ::

Zato, ker ti "šolnino" plača država.

MatVZ ::

Ma saj ni probel spricanje. Sam izdelujem gimnazijo z prav dobrim uspehom in kar lepimi dosezki na tekmovanjih (matematika in fizika) ampak v soli nisem ze hmm kaksno leto in pol pisal razen testov nic ker je vecina profesorjev suhoparnezev ki narekujejo nekaj kar je napisano identicno v knjigi. Ura pa zaradi tega dolgcasa traja namesto 45m 45h :). Ravno zato, ker od veliko ur ne odnesem skoraj nic ne vidim smisla v tem da jih sploh obiskujem. Saj ne recem mogoce se motim ravno zato pa me zanima vase mnenje.
GupeM> Faks tudi placa drzava pa ni razen vaj potrebna prisotnost medtem ko v sš...

bluefish ::

Saj tudi na SŠ ni potrebna prisotnost. Mirno lahko ignoriraš vse skupaj in je ne obiskuješ.
Tudi na faksu ni nujno obiskovanje vaj. Smo brez njih te pač ne spustijo na izpit.

Simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

fosil ::

SŠ ni obvezna, ampak lahko pa ti za privilegij, da jo lahko obiskuješ in izdelaš postavijo določene pogoje.
In med temi je tudi prisotnost.
Tako je!

Velki ::

Vsi potrpimo sranje v SŠ tako pač je in bo dokler ta država ne začne uvajati kaki nadzor nad učitelji (kar pa ne bo nikoli). Da ti ne niti govorim kake bedarije sem jaz osebno prestajal v SŠ četrtem letniku (prej je blo še znosno), se ti bi zmešalo (tehnik računalništva TŠC NG - Modrijančič, Vouk, Marcetič), na slabšem kot sem bil jaz boš zelo težko (drugači sm pa priden učenec bil v SŠ da mi ne bo kdo očital da sovražim šolo, sem najverjetneje porabil zanjo največ ur v razredu in imel dobre ocene).

blackbfm ::

Ravno zato, ker od veliko ur ne odnesem skoraj nic ne vidim smisla v tem da jih sploh obiskujem.


En razlog je zato ker si na sš še otrok in nimaš kaj za bluzit izven šole celo dopoldne, drugo pa zato da se kao naučiš reda, imet neke obveznosti, da se socializiraš.

Je pa res da redkokater profesor zna narest pouk oz učno snov zanimivo.

Velki ::

Pa sploh ni fora v tem da je zanimivo ali ne, eni sploh ne naredijo pouka, tisti ki ste obiskovali šolo pred 10-20 leti ne niti pišite tukaj, ker ne veste kake profesorje se dobi. Mi smo dejansko imeli slovenščino 5-krat do max. 10-krat v celem letu, vsako uro se je profesorica pogovarjala z dijaki iz sprednjih klopi (btw z bosanci), pa tudi pri nekaterih drugih predmetih ni bilo veliko boljše.

Slovenski šolski sistem je slabši kot sistem javne uprave, to takoj pove na čem smo!

kr1ženska ::

blackbfm je izjavil:

Ravno zato, ker od veliko ur ne odnesem skoraj nic ne vidim smisla v tem da jih sploh obiskujem.


En razlog je zato ker si na sš še otrok in nimaš kaj za bluzit izven šole celo dopoldne, drugo pa zato da se kao naučiš reda, imet neke obveznosti, da se socializiraš.

Je pa res da redkokater profesor zna narest pouk oz učno snov zanimivo.


En razlog je, da se naučiš obnašat in potrpet tudi takrat, ko ti je "najhuje". :) Sploh pa, vsi to moremo dat skozi, ne vem, zakaj bi bil ti izjema?

Je pa tko, dokler ti/te nekdo plačuje, moraš, hočeš nočeš, spoštovat njegova pravila. Tko je povsod. Tut na faksu se vedno najde kaka izpit, ki ti ni všeč in te snov niti malo ne zanima. Bedno je, če imaš še profesorja, ki ti ne zna razlagat in je snov res težka, pa to nobenga ne briga. Po novem moraš hodit na vaje in predavanja in moraš narest izpit če hočeš zaključit faks. In, noben ti ne bo gledal skozi prste kot mogoče v srednji. Tam si sam številka indeksa.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Velki je izjavil:

Slovenski šolski sistem je slabši kot sistem javne uprave, to takoj pove na čem smo!
Za tiste, ki ne izkoristijo tega, kar ponuja, vsekakor.

k--p ::

SŠ ima kot pogoj za opravljanje predmetov določeno število ur prisotnosti. Prav tako spada v program srednje šole nenapovedano preverjanje znanja - spraševanje. Zato lahko neopravičeno manjkaš le nekaj ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

MatVZ ::

Jaz v bistvu komaj cakam da koncam s sš. V šolo hodim samo zaradi fizike, matematike in družbe. Nevem no, meni se zdi gimnazijski program malo zgresen. lahko bi bilo npr. prva 2 letnika za vse enako potem pa bi se razdelili v 2 razreda, naravoslovno in druzboslovno skupino kjer bi pac bil vecji povdarek na dolocenem podrocju s tem da glavni predmeti (matematika, slovenscina (grrrrrrr) in anglescina) ostanejo. Ne pa da zdaj vsi poslusamo 4 leta razne psihologije, sociologije, geografije,... in vemo da jih v zivljenju nebomo nikoli vec povohali

Yacked2 ::

MatVZ je izjavil:

Jaz v bistvu komaj cakam da koncam s sš. V šolo hodim samo zaradi fizike, matematike in družbe. Nevem no, meni se zdi gimnazijski program malo zgresen. lahko bi bilo npr. prva 2 letnika za vse enako potem pa bi se razdelili v 2 razreda, naravoslovno in druzboslovno skupino kjer bi pac bil vecji povdarek na dolocenem podrocju s tem da glavni predmeti (matematika, slovenscina (grrrrrrr) in anglescina) ostanejo. Ne pa da zdaj vsi poslusamo 4 leta razne psihologije, sociologije, geografije,... in vemo da jih v zivljenju nebomo nikoli vec povohali


Pa saj imaš naravoslovni oddelek, klasični oddelek, evropski...

Če moraš biti pri uri jo saj izkoristi, če ne slediš snovi pač reši kakšno nalogo iz matematike, zapecaš sošolko itd...

Sam safra mi ne furat =D
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

MatVZ ::

hja ko bi le bilo tako. pri nas imas razred z tujim jezikom 2. tujim jezikom spanscino in razred z drugim tujim jezikom nemscino. drugace pa mislim da imas prav. treba si bo poiskati zapoislitev v prb. 80% ur:)

martincek1 ::

Pa saj ne obstaja samo vaša srednja šola.

kr1ženska ::

Yacked2< eh, sam mal stoka. Kot vsi kdaj. S to razliko, da smo mi to delal med sošolci, on pač na forumu. ;) Mi smo stokal še cel faks, ko smo šli namest na predavanje na pir. ;)

OP tolaži se, da bo sredne kmal konc in pol pridejo na vrsta tista leta ko prednačijo traparije in vse kar paše zraven. ;)

Ko ti bo najbolj hudo (kot ti je sedaj), se spomni na to, kako presneto srečo imaš, da se nisi rodil nekje v deželah tretjega sveta.

Nekaj se pritožujete čez šolski sistem. kolikor je meni jasno, smo imeli predober šolski sistem. Z bolonskim sistemom so nam ukinili precej izpitov.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

LitralSM ::

blackbfm je izjavil:

Ravno zato, ker od veliko ur ne odnesem skoraj nic ne vidim smisla v tem da jih sploh obiskujem.


En razlog je zato ker si na sš še otrok in nimaš kaj za bluzit izven šole celo dopoldne, drugo pa zato da se kao naučiš reda, imet neke obveznosti, da se socializiraš.

Je pa res da redkokater profesor zna narest pouk oz učno snov zanimivo.

Kdo si ti, da boš komu očital otročjost, ko si pa sam na istem nivoju.
Tudi izgovori tretjega sveta so butasti, živimo namreč v prvem. Obnašajte se tako.

Izkušnje kažejo, da je SŠ redni program dokaj podoben osnovki, kjer je v bistvu vrtec. Kao ti napeljuje odraslost s tem, da te obravnavajo kot bebo.
Izreden program teh težav nima. Tu se dejansko naučiš nekaj, kar vi bluzite o srednji. Namreč pričneš delati in zraven obiskovati šolo. Profke te ne šmirglajo in ne jebejo 5 posto, razlagajo samo tisto, kar je potrebno (včasih pa še kaj več) v minimalno potrebnih urah.

Minimalno pomeni pol manj, poleg tega poteka izobraževanje 1 leto manj kot pa redno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Oberyn ::

MatVZ je izjavil:

Jaz v bistvu komaj cakam da koncam s sš. V šolo hodim samo zaradi fizike, matematike in družbe. Nevem no, meni se zdi gimnazijski program malo zgresen. lahko bi bilo npr. prva 2 letnika za vse enako potem pa bi se razdelili v 2 razreda, naravoslovno in druzboslovno skupino kjer bi pac bil vecji povdarek na dolocenem podrocju s tem da glavni predmeti (matematika, slovenscina (grrrrrrr) in anglescina) ostanejo. Ne pa da zdaj vsi poslusamo 4 leta razne psihologije, sociologije, geografije,... in vemo da jih v zivljenju nebomo nikoli vec povohali

Jaz ti vsekakor svetujem, da v šolo hodi še zaradi slovenščine. Ker si polpismen. Tvoj zgornji sestavek vsebuje toliko pravopisnih napak, da bi te jaz ekspresno vrnil v peti razred.

matejm1994 ::

Velki je izjavil:

Pa sploh ni fora v tem da je zanimivo ali ne, eni sploh ne naredijo pouka, tisti ki ste obiskovali šolo pred 10-20 leti ne niti pišite tukaj, ker ne veste kake profesorje se dobi. Mi smo dejansko imeli slovenščino 5-krat do max. 10-krat v celem letu, vsako uro se je profesorica pogovarjala z dijaki iz sprednjih klopi (btw z bosanci), pa tudi pri nekaterih drugih predmetih ni bilo veliko boljše.

Slovenski šolski sistem je slabši kot sistem javne uprave, to takoj pove na čem smo!


No no no, bolj umirjeno. Ne posploševat, da smo tisti ki smo sedeli spredaj "bosanci". Se pa strinjam, dostikrat so bile ure take, da nisi vedel, ali si pri slo ali pri razredni. Ampak, je imela gotovo več kot 10x uro. Zato prosim ne pretiravaj.

IL_DIAVOLO ::

MatVZ je izjavil:

Osnovna šola je obvezna za vse zato se strinjam da beležijo prisotnost. Ampak srednja šola pa ni obvezna zato me zanima zakaj tam beležijo prisotnost na faksu ki prav tako ni obvezen pa je recimo ne. Še posebej ce imas profesorja ki razlaga suhoparno in dolgocasno in itak nic ne odneses od pouka ne vidim smisla da si prisoten ce se itak mores potem vse sam nauciti doma in predelati. kaj menite?


Kaj bluziš ti, na faksu preverjajo prisotnost, ne samo na vajah, tudi na predavanjih...80% moraš bit prisoten.

bluefish ::

Odvisno od posameznega faksa.

pegasus ::

MatVZ je izjavil:

Ne pa da zdaj vsi poslusamo 4 leta razne psihologije, sociologije, geografije,... in vemo da jih v zivljenju nebomo nikoli vec povohali
Si še mlad in neumen. Čez 20 let se boš pa po glavi tolkel, češ kaj nisem takrat v šoli to poslušal, ko so mi razlagali...

Velki ::

Ja če šteješ še vse spise in teste (za oceno in tiste ki smo jih pisali poskusno) in vaše predstavitve ja to se strinjam, ampak da bi ona več kot 10-krat normalno večinski del ure razlagala kot npr. pri matematiki pa ne bo res. In še takrat ko je kaj razložila je šla preveč prehitro skozi snov. Seveda mi si nismo upali nič reči ampak vi, ki ste jo poznali bi lahko ji rekli naj malo več uči in ne samo čvekari, Vouk isto, samo da namesto da bi čvekaril se je skozi pizdil, no ne bom reku, pri njemu je vseeno bilo precej več koristnih ur kot pri Modrijančički, ampak dejstvo je da če pogledamo je tšc NG porazen, hvala bogu da smo dobili v zadnjem letu za matematiko Komelja, ker čene bi prišel na faks v poraznem stanju.

tt2advanced ::

MatVZ je izjavil:

nic ne odneses od pouka ne vidim smisla da si prisoten ce se itak mores potem vse sam nauciti doma in predelati. kaj menite?

lej sej si lahko plačaš SŠ, ni ti treba hodt na predavanja - kokr vem na tem CDI-ju, pa greš rajš delat.. v enem mescu zaslužiš za šolnino in je problem rešn.. samo obveznosti opravlaš sprot

http://www.cdi-univerzum.si/S4000/E-u%C...
What Else Is There?

Gladi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Kaj bluziš ti, na faksu preverjajo prisotnost, ne samo na vajah, tudi na predavanjih...80% moraš bit prisoten.

Ker faks?

M.B. ::

Beleženje prisotosti je bolj odvisno od profesorja po moje. Na FERI RIT je pri določenih blo treba bit prisotn po navadi so bli tisti najbolj tečni. Če nisi bil ni blo sicer kaj hujšega, ampak če si bil med oceno je bilo navzdol zaokroženo. Če si pa bil prisoten pa te je še kaj vprašal za višjo oceno. Pa fajn je če si mel koga ki je redno hodo, da si vedo kdaj so vmesni izpiti, pa kvizi pri določenih predmetih. Lahko si pa šel na končni izpit, kjer je pač cela snov. Ampak se je bolj splačalo na vmesne hodit, kjer so ble po tretjine snovi pa si mel še Februarja počitnice. Pa potem še poleti 4 mesece brez šole.

Vaje pa so se beležle prisotnost, kar ni tak problem. Večino si tak naredo doma potem pa samo prišo zagovorit pa je blo to to.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Phantomeye ::

Obvezna prisotnost je med drugim tudi garancija srednjih šol. Če zabluziš lahko rečejo, da si zabluzil, ker nisi bil prisoten. In prav je tako.

Sicer pa ja, srednja šola je prostovoljna, ti si tam prostovoljno. Nihče te ne sili, da hodiš. Seveda ima pa šola določene kriterije, ki so pogoj za napredovanje. Ne obstajajo samo ocene.

lukaz ::

blackbfm je izjavil:

Ravno zato, ker od veliko ur ne odnesem skoraj nic ne vidim smisla v tem da jih sploh obiskujem.


En razlog je zato ker si na sš še otrok in nimaš kaj za bluzit izven šole celo dopoldne, drugo pa zato da se kao naučiš reda, imet neke obveznosti, da se socializiraš.

Super razlog. Kaj pa če ti povem da sem jaz lahko bluzil izven šole cele dopoldneve in vseeno bil na vseh urah?

zee ::

Super razlog. Kaj pa če ti povem da sem jaz lahko bluzil izven šole cele dopoldneve in vseeno bil na vseh urah?


To samo pomeni, da si imel pouk popoldne. Jaka muda.

Poanta obveznost prisotnosti je v tem, da je sola (osnovna, srednja) kazenksko odgovorna za ucence, dijake, saj se niso polnoletni.

Ce se OP-ju ne zdi vredno biti prisoten v soli, naj se iz nje izpise in prime kaksnega (fizicnega) dela.

Dejstvo je sicer, da so in bodo povsod profesorji/predavatelji, ki bodo predavali na nezanimiv nacin, vendar je potrebno imeti vselej v mislih, zakaj se nekdo sola. V tej luci se da preziveti tudi relativno nezanimiva predavanja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

borisk ::

Preverjanje prisotnosti na faxu je brca v temo, profesor mora zainteresirat študente, da se še na kavi pogovoarjajo o temi , ki so jo obravnaval na predavanjih, ne pa obratno. to prisotnost preverjajo fosili pa fakultetah, ki so verjetno res strokovnjaki, ampak sploh niso pedagogi, ali pa kakšni "profesorji" ki so že od zaključka študija na faxu, in še niso naredili nečesa za denar na trgu... se mi pa smilijo, ja 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

zee ::

Ne zelim si, da analizo moje krvi opravlja studentek, ki laboratorija od znotraj se ni videl. Takisto si tudi ne zelim, da bi farmacevtska industrija zaposlovala klepce, ki niso delali v laboratoriju.

Preverjanje prisotnosti na univerzitetnih predavanjih (vaje so druga rec) tako ali tako nima smisla, vendar je to predvsem fail sistema...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

harmony ::

pegasus je izjavil:

MatVZ je izjavil:

Ne pa da zdaj vsi poslusamo 4 leta razne psihologije, sociologije, geografije,... in vemo da jih v zivljenju nebomo nikoli vec povohali
Si še mlad in neumen. Čez 20 let se boš pa po glavi tolkel, češ kaj nisem takrat v šoli to poslušal, ko so mi razlagali...


Cez 20 let se niti spomnil ne bo, da je obiskoval srednjo.

Phantomeye je izjavil:

Obvezna prisotnost je med drugim tudi garancija srednjih šol. Če zabluziš lahko rečejo, da si zabluzil, ker nisi bil prisoten. In prav je tako.

Sicer pa ja, srednja šola je prostovoljna, ti si tam prostovoljno. Nihče te ne sili, da hodiš. Seveda ima pa šola določene kriterije, ki so pogoj za napredovanje. Ne obstajajo samo ocene.

Ne sili te nihce to je res, res je pa tudi, da te posiljujejo 45min tako, da ti berejo iz knjige, ti pa moras to pisati v zvezek.

M.B. je izjavil:

Če si pa bil prisoten pa te je še kaj vprašal za višjo oceno.


Zakaj se profesorji ne vprasajo zakaj sploh studenti bezijo iz predavanj. Na FRI se spomnim za programiranje ne vem mu imena, da je model med predavanjem na pol spal.

Koji klinac pol tako predavanje. Govor monoton in sama suhuparna teorija. Take prfokse bi direkt zbrcal na cesto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

harmony ::

zee je izjavil:


Poanta obveznost prisotnosti je v tem, da je sola (osnovna, srednja) kazenksko odgovorna za ucence, dijake, saj se niso polnoletni.

Aja? Kaj sploh pomeni biti polnoleten? To da si 18 star? Ce je samo to, potem zagotovo to ni prava polnoletnost.

marvin42 ::

harmony je izjavil:

zee je izjavil:


Poanta obveznost prisotnosti je v tem, da je sola (osnovna, srednja) kazenksko odgovorna za ucence, dijake, saj se niso polnoletni.

Aja? Kaj sploh pomeni biti polnoleten? To da si 18 star? Ce je samo to, potem zagotovo to ni prava polnoletnost.


Na žalost ni drugega merila. No ja, je - polnoletnost lahko pomeni tudi opravljena matura (že iz imena), kar pomeni da noben srednješolec ni polnoleten.
Mostly Harmless

Goran's Blog ::

Srednje šole in naprej bi moralo biti vse neobvezno!
Mi v srednji šoli smo bili zmenjeni z razrednikom, da lahko manjkamo kot hočemo s tem, da imamo vse pozitivno!

Engineer_ ::

Goran's Blog je izjavil:

Srednje šole in naprej bi moralo biti vse neobvezno!
Mi v srednji šoli smo bili zmenjeni z razrednikom, da lahko manjkamo kot hočemo s tem, da imamo vse pozitivno!


nekako tako?

 oh god why =)

oh god why =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

St235 ::

Goran's Blog je izjavil:

Srednje šole in naprej bi moralo biti vse neobvezno!
Mi v srednji šoli smo bili zmenjeni z razrednikom, da lahko manjkamo kot hočemo s tem, da imamo vse pozitivno!


saj je vse neobvezno. Nihče te ne sili da obikuješ karkoli naprej od SŠ. Če se sam vpišeš pa sprejmeš tudi pravila njihovega izobraževanja. Zato pa obstajajo tudi druge oblike SŠ kot redne in te omogočajo opralvjanje letnikov samo z izpiti.

Goran's Blog ::

Engineer_ je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Srednje šole in naprej bi moralo biti vse neobvezno!
Mi v srednji šoli smo bili zmenjeni z razrednikom, da lahko manjkamo kot hočemo s tem, da imamo vse pozitivno!


nekako tako?

 oh god why =)

oh god why =)



Ubistvu si čisto ustrelil mimo.
90% nas je naredilo tehnično izobraževanje in veliko jih je šlo naprej in že dosštudiralo, nekateri imajo že družine, službo. Pač če nisi ti imel te možnosti ne s takimi ;)!!

GupeM ::

harmony je izjavil:


Zakaj se profesorji ne vprasajo zakaj sploh studenti bezijo iz predavanj. Na FRI se spomnim za programiranje ne vem mu imena, da je model med predavanjem na pol spal.

To je bil dr. Viljan Mahnič. Hvala bogu da predavanja niso bila obvezna in sem zadeve poznal iz srednje šole. Sedaj mislim da ga ni več, ima pa namesto njega ta predmet dr Janez Demšar. Predavanja baje za par razredov bolj zanimiva.

kr1ženska ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

MatVZ je izjavil:

Osnovna šola je obvezna za vse zato se strinjam da beležijo prisotnost. Ampak srednja šola pa ni obvezna zato me zanima zakaj tam beležijo prisotnost na faksu ki prav tako ni obvezen pa je recimo ne. Še posebej ce imas profesorja ki razlaga suhoparno in dolgocasno in itak nic ne odneses od pouka ne vidim smisla da si prisoten ce se itak mores potem vse sam nauciti doma in predelati. kaj menite?


Kaj bluziš ti, na faksu preverjajo prisotnost, ne samo na vajah, tudi na predavanjih...80% moraš bit prisoten.


Pri nas je blo v večini tko. Tisti profesorji, ki so znali res dobro razlagat, nisto zahtevali prisotnosti. Tisti ki so se trudili ampak jim ni šlo (so bli še vedno dolgočasni oziroma so delovali bolj zmedeni, zasanjani) so pa normalno zahtevali prisotnost.

Ampak to so bila predavanja. Vaje so seveda obvezne.

Eni profesorji pač res niso za učit. Oziroma, jaz bi dala vsakemu profeserju še en izpit iz javnega nastopanja preden začnejo učit.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

lebdim ::

jaz bi uvedel tudi obvezna predavanja, saj se vaje navezujejo na njih (torej na predavanja) ...

kr1ženska ::

lebdim je izjavil:

jaz bi uvedel tudi obvezna predavanja, saj se vaje navezujejo na njih (torej na predavanja) ...


saj so obvezna predavanja. V e-indeksu imaš tabelo o številu prisotnosti. Če ni zadostna, se ne moraš prijavit na izpit. Vic je v tem, da imajo profesorji, ki zanimivo razlagajo vedno polno predavalnico. Če se komu res ne da viset na predavanjih je pa najbrž bolje za vse, da ga ni. Ne sitnari sošolcem in ne zganja hrupa pa profesor lahko mirno razlaga. Pri nam je en profesor vsem napisal minimalno nujno potrebno doseženo ur, pa je bil mir.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Smurf ::

Eh polnoletnega cloveka je pa res brezveze siliti nekam kamor noce iti.

Jaz sem manjkal na faksu vsaj polovico ur (in sicer tam kjer nisem odnesel nicesar), pa sem izdelal vse redno s povprecjem blizu 10.

Srednja sola pa je odgovorna za ne polnoletne dijake in zaradi tega je prisotnost obvezna.

Invictus ::

Ljudje, ki na predavanjih ne odnesejo nič, naj se vprašajo o svoji zainteresiranosti.

Je pa res da je šolski sistem slabši kot je bil 10 let nazaj.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

lukaz ::

zee je izjavil:

Super razlog. Kaj pa če ti povem da sem jaz lahko bluzil izven šole cele dopoldneve in vseeno bil na vseh urah?


To samo pomeni, da si imel pouk popoldne. Jaka muda.

To je letelo na komentar da dijaki nimajo kaj za bluzit okol dopoldne...

bluefish ::

Definitivno nimajo kaj okoli bluzit, ko je pouk odgovornost prevzame šola. Do takrat so za njih odgovorni starši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Smurf ::

Tisto, kar sem jaz napisal je veljalo 10 let nazaj, kako je pa sedaj pa ne vem.

LitralSM ::

Potem ko grem na prehod za pešče odgovornost prevzame država in bog ne daj če stopim 0.2 cm mimo zebre, ker me bodo izklučili iz prometa in ne bom več smel biti udeleženec njega?

Nesmisli. Ni fora v odgovornosti, ampak nesmiselnosti prelaganja le-te.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je srednja šola sploh relevantna? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16221434 (17224) "NaN"
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185170 (4412) Unknown_001
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115608 (11152) Phantomeye
»

Iz poklicne na splošno maturo

Oddelek: Šola
83308 (3229) kr1ženska
»

FERI-nasveti!

Oddelek: Šola
3011409 (9954) tony1

Več podobnih tem