» »

The application was unable to start (0xc0000022)

The application was unable to start (0xc0000022)

Ur Ru ::

Pozdravljeni,

za sina sem v win7 naredil nov račun, dodelil pravice, določil katere igre lahko igra itn. Pa vendar ko želi zagnati igro izpiše naslednje: The application was unable to start correctly (0xc0000022). Click OK to close the application. Če igro zaženem kot administrator in vpišem geslo, igra normalno dela. Kaj storiti?

Hvala za pomoč

DOOM_er ::

naloži zadnji .netfx z mikrosoftove strani. Meni je nekaj podobnega izpisovalo za Autodeskov Inventor
Robots will steal your job. But that's OK

Hayabusa ::

Če igro zaženem kot administrator in vpišem geslo, igra normalno dela.

Ne more biti .net issue.

Za katere igre mu to napiše ? Vse ?
Ima read pravice za branje \WINDOWS\system32\ mape ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

111111111111 ::

Povej pot do igre? Kje imaš nameščeno? Če je na c:\... potem mu moraš dati admin pravice do mape kjer je igra.

Ur Ru ::

Gre za mapo C:\Program Files (x86)\Warner Bros. Interactive Entertainment
Ker nisem zaklepal map bi morala imeti dovolenje za branje...
ima dovoljeno branje iz izvajanje
pokaži vsebino mape ter branje

Hayabusa ::

Daj naredi še enega non admin uporabnika, brez da še kaj dodatno spreminjaš pravice in preveri če tam dela.

111111111111 ::

Ur Ru je izjavil:

Gre za mapo C:\Program Files (x86)\Warner Bros. Interactive Entertainment
Ker nisem zaklepal map bi morala imeti dovolenje za branje...
ima dovoljeno branje iz izvajanje
pokaži vsebino mape ter branje


Jaz bi ga na mapi "Warner Bros. Interactive Entertainment" dodal kot admina oz. dodal še write pravice. Po moje samo še to manjka, ker si igra ziher kake nastavitve shranjuje tam in non-admin pač po privzetem nima pravice pisanja po c:. Z admin userjem dodaj njegovega userja in mu dovoli pisanje.

Ur Ru ::

Naredil sem novega uporabnika - ne dela. Dodelil sem full dostop do mape za userja, pa še vedno ne dela...

Yacked2 ::

Mogoče da program želi dostop do datotek za katerih normalen user nima pravic. Nastavi da ti vedno zažene kot admin pa je problem rešen.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

futune ::

Če pa to ni rešitev, pa prenesi procmon http://technet.microsoft.com/en-us/sysi... , nastavi filter tako, da spremlja tvojo aplikacijo, in boš videl do česa vse poskuša dostopat in se igraj s pravicami.

Ur Ru ::

Yacked2 je izjavil:

Mogoče da program želi dostop do datotek za katerih normalen user nima pravic. Nastavi da ti vedno zažene kot admin pa je problem rešen.

Hja, ampak, vpraša po geslu...

Pa mora bit kaka bolj enostavna rešitev :-(
Gre za Lego Batman 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ur Ru ()

Cold1 ::

Tale napaka se bojda rada pojavi pri programih, ki tečejo zgolj pod uporabniškim profilom v katerem so bili nameščeni.

Lahko poizkusiš namestiti igro pod otrokovim profilom, po vsej verjetnosti ne bo šlo.

Lahko pa poizkusiš kopirati namestitev iz svojega profila (mapa C:\Uporabniki\Tvoje uporabniško ime\AppData\Local[in/ali Roaming]\Ime Firme\Ime Igre in registrski ključ HKCurrentUser\Software\Ime Firme\Ime Igre) v otrokov profil, morda bo igra potem delovala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
425016 (119) oo7
»

Admin pravice windows

Oddelek: Programska oprema
71107 (741) HotBurek
»

Administratorske pravice uporabniku za eno igro

Oddelek: Operacijski sistemi
162778 (1925) Ribič
»

Filmska industrija gre po poteh glasbene

Oddelek: Novice / Ostale najave
223103 (3103) Bistri007
»

Kako varen je Microsoftov požarni zid? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
535498 (5498) gumby

Več podobnih tem