» »

MMS android pomoč

MMS android pomoč

GabrieLeo ::

Je že ene par tem tukaj na Slo-techu glede nedelanja MMS-ov ampak še vedno kar ne najdem rešitve. Imam malo starejši android (2.2) ampak se mi zdi da to ni glavni problem. Ko sem imel še star nokio E50 sem popolnoma normalno prejemal MMSe z isto SIM kartico (BOB naročnina) pri androidu pa mi samo pokaže možnost prenosa MMSa in mi potem veselo loada tisto sliko, sporočilo ali kakorkoli in seveda nikoli ne dokonča. Našel sem tale postopek pa nevem če bo zares deloval. Nekje sem tudi našel, da mobitel že vnaprej naloži neke dostopne točke, pri simobilu pa je treba to narediti vse ročno (BOB deluje pod Simobilom) itd... Nevem več ker naprimer prijatelj ima iPhona ter simobilovo naročnino ter mu čisto normalno naloži MMS. Kakšen podoben primer? Kaj naj naredim?

bobby ::

Probaj zamenjat sms aplikacijo z tole naprimer.
imam isti problem, ampak ko sem zamenjal aplikacijo, je pa ok, lahko mms normalno dobivam in sprejemam

https://play.google.com/store/apps/deta...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Hayabusa ::

Telefon, verzija softvera ?

GabrieLeo ::

Samsung i5500 galaxy 5. Verzija 2.2

JanezH ::

Meni na nexus s tudi ne delajo mmsi.

s1e2x3y ::

@GabrieLeo
Pa maš vklopljen mobilni prenos podatkov?
Android le tako prenaša MMS. Nokia oz. Symbian je popolnoma drugo.

fikus_ ::

Pri Bob-u greš na njihovo internetno stran in nekje pod pomoč, nastavitve ali nekaj podobnega za MMS poiščeč tvoj telefon oz. Android in vneseč svojo telefonsko. Dobiš SMS z nastavitvami. Ko dobiš SMS omogočiš da se nastavitve inštalirajo. Ko hočeš poslati/prejeti MMS, moraš omogočiti prenos podatkov! Pošiljanje MMS se ti dodatno zaračuna, mislim da 0,04€.
Upam, da sem kaj pomagal.


LP

dogo ::

Sem imel podoben primer kot ti, skratka zadeva je bila sledeča. Večkrat sem zahteval ponastavitev nastavitev za mms s strani mobitela, ker mi slednji niso delovali (preko klicnega centra). Nazadnje sem se oglasil kar v njihovi prodajalni v city parku, kjer mi je en od zaposlenih dejansko naredil ponastavitev za mms oz. spremenil nekaj, kar mi je potem omogočilo prejemanje in pošiljanje mmsov, seveda pa moraš kakor je že nekdo napisal vklopiti prenos podatkov na telefonu, da lahko pošlješ mms s androida.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

BladE_ ::

Upam, da imaš dva profila(internet in MMS), probaj ustvariti MMS profil takole:

Name: BOB
APN: mms.bob.si
Proxy:
Port:
Username: bob
Password: mms
Server: http://mmc
MMSC: http://mmc
MMS Proxy: 80.95.224.46
MMS Port: 9201 (ali pa 9090)
MCC: 293
MNC: 70

Authentication type: Not set
APN type: MMS

Torej... dela, ne dela?
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691282450 (3669) PINki
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419731 (9107) Mavrik
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682024 (48444) Ciklamen
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148335 (7988) bajsibajsi
»

cyanogenmod rom, tezava z mmsi

Oddelek: Mobilne tehnologije
62541 (2291) rutifruti

Več podobnih tem