» »

Zakaj me ni na prednostni listi za vpis v Študentski dom?

Zakaj me ni na prednostni listi za vpis v Študentski dom?

Pton ::

Pozdravljeni,

zanima me zakaj moje številke prošnje, ki sem jo v roku priporočeno poslal v pisarno za študentske domove na Kardeljevo ploščad 12, ni na informativnem prednostnem seznamu za vselitev v študentski dom. Se je še komu zgodilo kaj podobnega?

Aston_11 ::

Morda imaš premalo točk ali pa je seznam nepopoln ?

Pton ::

Število točk pravgotovo nimam premalo, saj izhajam iz štiri članske družine v kateri je samo en zaposlen. V primeru, da nebi imel dovolj točk, bi me verjetno o tem tudi obvestili.

Kar se tiče seznama pa ne vem, če je popoln ali ni popoln. Vse kar piše na strani je to, da so letos prejeli 5231 prošenj in so od tega na seznam uvrstili 3939 študentov. Tista razlika 1300 študentov, katerih ni na seznamu, pa ne piše ali ne ustrezajo kriterijem ali pa njihove prošnje še niso bile obravnavane.

Malo nerodna je situacija da ne veš kaj se sploh dogaja v teh pisarnah. Do faksa je en teden jaz pa ne vem ali naj iščem kakšno stanovanje ali ne.

St235 ::

Če te ni naseznamu je veliak verjetnost da si eden od 1300 študentov, ki se ni uvrstil na prednostno listo.

dope1337 ::

A greš v 1. letnik faxa, al si že v katerem drugem? V MB vem da je bila navada, da imajo NE-1.letniki prednost (Ker se predvideva, da bodo ostali več kot pol leta). Vsaj tak je blo men rečen na referatu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

T-h-o-r ::

to, da je "le" 1 zaposlen, ne pomeni nič

merila so neverjetno in smešno nizka
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Pton ::

@Dope1337, vpisal sem se v prvi letnik druge stopnje po bolonskem sistemu, torej v prvi letnik magisterija, torej bi moral imeti prednost.

@T-h-o-r, to da je samo en zaposlen pomeni veliko. V naši družini je oče samohranilec, drugi brat je študent in tretji brat dijak. Oče ima povprečno slovensko plačo. Naj omenim da je kolega, ki je edinec, ( mama je ravnateljica šole, torej ima verjetno okrog 3000€ plače in oče ima 1000€ penzije ) na prednostnem seznamu za vpis v študentski dom. Po podatkih sodeč, bi moral kar se tiče socialnega položaja ustrezati merilom, da sem uvrščen na prednostno listo.

Verjetno je potem res tako, da vseh prošenj še niso obravnavali.

BCSman ::

ponavadi so v dveh rundah poslal te odločbe, enkrat oktobra je bla ta druga

BCSman ::

bi uredil post a očitno na tem forumu se ne da, tako da še eno sporočilo:
hmm tud mene sploh ni na seznamu. a si mogoče poslal le s certifikatom in ničesar po pošti? mogoče so tle kaj zafrknili.

Pton ::

Ne. S certifikatom se nisem zjebaval. Izpolnil sem na tist drugi način in poslal priporočeno po pošti.

zee ::

@Pton: Namesto bentenja na forumih bi lahko poklical ali sel osebno do studentskih domov in se pozanimal, kako je s tem. Slednje jasno kaze, koliko ti je do tega, da bi dejansko prisel v SD.

Ja, resno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kr1ženska ::

Pri vpisu v šd je najboj pomembna razdalja med krajem študija in domovanjem, koliko prihodkov imate doma doprinese minimalne točke. Nekaj minimalnih točk doprinese tudi to, da si se vpisal na podiplomca.

V kolikor nisi na prednostni listi, lahko začneš iskat stanovanje v lj. Jaz sem bila pred leti na prednostni listi, pa sem bila sprejeta šele aprila.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

mihec87 ::

Veliko sreče sedajle koga dobit na telefon...

BCSman ::

na mail mi po treh dneh še vedno niso odgovorili, ko jih kličem je pa številka nedosegljiva vključno s centralno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Twix ::

Kokr vidm majo excel datoteke. Pa si preklopil med delovnimi listi? To se je meni že večkrat zgodilo, da ima ena excel datoteka več delovnih listov. Kaj je delovni list? To:
 delovni listi

delovni listi


To je mene tut že zeloo dobro zajebavalo :D

majo pa seznam_M in seznam_Ž

torej ti gledaš seznam_Ž?
Preklopi na delovni list seznam_M in ctrl+F + _tvoja_šifra_ :D

You're welcome :)

P.S: seveda to velja če si že dobil po pošti odgovor da izpolnjuješ pogoje, kjer potem vidiš tut svojo šifro ter točke
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twix ()

Twix ::

aja še to
ko so prvič objavili prednostno listo so _že_ obdelali vse vloge/prošnje.
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

P=LN ::

Lep pozdrav, zamima me sledeče:

Ko je prišla ven prednostna lista sem bil na njej na 1000 od 1200 mest med moškimi. Zdaj ko je izšla nova prednostna lista, pa me na njej sploh ni. Kaj to pomeni?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12145981 (23713) Marat
»

Študentski domovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6818009 (15487) tattoo
»

Minimalno plačilo za delo preko študenta?

Oddelek: Loža
194654 (3680) solatko
»

Priti v študentski dom LJ - točke za oddaljenost+ni busa???

Oddelek: Šola
355007 (4130) Karaya 52
»

Kateri študentski dom naj izberem?

Oddelek: Šola
487239 (5994) starsplash

Več podobnih tem