» »

!!! HELP !!!

!!! HELP !!!

Angel ::

!!!!!!!!Prosim a mi kdo lahko pove zakaj mi po 5 min igranja zašteka PC????? Kupu sm novo grafično, nov ram
pa je isto. Naložu sm windows-e 98 in ME pa je isto res ne vem zakaj. a mi lahko kdo pove zakaj mi to dela al pa če je imel že kdo kej podobnega nej mi pove, kako je to rešu. !!!HVALA!!!:|

zetko ::

Call the exorcist :D

ChiefThunder ::

Povej če maš kj navit procesor, saj je lohka to vzrok. A to ti pri vseh igrah dela? Napiši svojo konfiguracijo, mogoče je vzrok v gonilnikih; mal bl podrobno napiš...

Ribicija ::

Dosti lažje ti bomo pomagali če boš povedal kakšno mašino sploh imaš. Komponente.

lp

Angel ::

Nimam nč navit da bi mi zaradi tega štekal, v škatli pa je to: pII333
Os.plošča:Intel se440bx
256 ram
grfična:viper V770 32MB
SB live! 1024
to mi dela skoraj pri vseh, colin McRea 1 in 2 , ampak ko sm kupu mi je delu colin 1 pol mi je pa začel to delat

ChiefThunder ::

Sej Colin ma ene hrošče, ki zajebavajo folk. Pomoje je problem v gonilnikih.

Angel ::

sam mi je delu na začetku pol pa smo nardil meržo pa smo nabijal ga 1 mesec pa mi je začel to delat. Pa sm dal nove drajverje pa nč, a bi lahko bla vzrok os. plošča???:|

Angel ::

A kdo ve kaj bi lahko bil še vzrok če so gonilniki vredu?

Bungee- ::

Isti problem je imel moj sodelovc. No potem smo pa procesor ven vzeli (celeron) spucali staro termalno pasto stran, kolikor jo je bilo. Potem sem pa naredil en tanek namaz termalne paste, poizkusil kako hladilnik nalega na procesor, tam kjer ni bilo stika sem dodal se malo paste in evo PC se ne sesuva vec, aja pred tem je probal vse sorte, zamenjan je bil ram, grafika, sound ... pa isto ... torej OHLADI svoj procesor 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WHEA UNCORRECTABLE ERROR (ntoskrnl.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
241824 (1405) filip007
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
423071 (2333) suhi
»

HD7970 vroč po zamenjavi termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
342246 (1518) Napajalc
»

Ati x1900gt stock: artifacti in glasnost

Oddelek: Strojna oprema
121002 (787) Buggy
»

Samo sranje!

Oddelek: Pomoč in nasveti
221581 (1121) Highlag

Več podobnih tem