» »

Hlajenje...

Hlajenje...

danielka84 ::

Mene pa zanima kak mate vi kaj temperaturo procesorja??
Ker jas mam d800 + chrom orb, pa mam stalno temperaturo 55 C!
A je to preveč, al je za amdja uredu??

LP

PeTe13 ::

55 C ni preveč!
Ti prcesorji zdržijo do 70 C!
Je pa vseeni kr dost!
Mogoče dej še kakšen ventilator v ohišje
Capitalism stole my virginity!

VASkO ::

d700@850 1,75V, s corbom 41°Cmax, z volcanom2 (jupi) 35°Cmax!:D

danielka84 ::

morda bi kaj pomagala termalna pasta??

Tomi ::

Hm, c400@450, brez kakršnegakoli extra hladilnika, samo Intelov priložen, pa je tam nekje 45-47... Če se mi pa zdi, da je prevroč, imam pa 80mm ventilator v dveh režah spredaj, pa gre na 39..
metrodusa.blogspot.com

msmiha ::

45-47 je kar velik za intela.
Angel_q, ki ma pa durona 800 pa niti ni previsoko. Po nekaterih podatkih naj bi ti procesorji zdržali celo do 90*C (res vroče:D) Malo termalne paste mu pa nebi škodlo
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Caboose ::

hehe

Jaz pa mam 19- 30 (to je ze velko) z orbom pa AAVID-om...
:D:D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

jRk0 ::

Jaz mam pr idlanju okoli 25,26 po igercah (beri q3a in podobne) pa kakih 34 najvec. Mam pa corba in en 8x8 ventilator odzadi se. Ko sem pa dal na orba termalno pasto, so se temperature povecale za kaki 2 stopinji?? pa je ni prevec.

sasox ::

ocitno nisi dobro nekaj namazal ,skupaj sestavil, ker praviloma temperature padejo............vendar izjeme potrjujejo pravilo :D

VASkO ::

jaz pa volcano 2, prej corba pa mam zaj 35°C max prej pa 41°C. mam pa d850 1,75V

Prjatu ::

Ja moj Duron 800@1013 pa z Volcano2 ma skoz tam okoli 50°, tko da se mi tvoja temperatura ne zdi preveč

Bungee- ::

Sicer nimam AMD-ja, in tudi ne ORBa ... no anpak vseeno zadnjic sem dobil v roke eno mamaplato s procesorjem, pa je bila temperatura ze na zacetku kar visoka (55°C) no pa sem iz firbca pogledal pod hladilnik. In kaj sem opazil tip ki je vse skupaj sestavil je pozabil vzet stran plastiko na hladilniku .... ;(( No potem pa je seveda bila tista plastika odstranjena in rezultat je ta da je procesorju temp. TAKOJ padla za 10° :). Aja doticna kombinacija je prisla iz racunalniskega servisa ... sam tolk za info :\
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411838 (1338) abcde7
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261417 (1091) borut-t
»

60°C na CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
251450 (1181) kockish
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604127 (3377) miguell
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221608 (1398) VASkO

Več podobnih tem