» »

Zavarovanje v tujini (coris)

Zavarovanje v tujini (coris)

cegu ::

Pozdavljeni.

Zanima me, če je že kdo od vas vzel zavarovanje v tujini. Odhajam namreč za dlje časa (več kot 3 mesece) v Azijo na študentsko prakso. Klical sem na Adriatic in na Coris, pa pravijo da zavarujejo za maksimum 180, stane okrog 300€, premija je pa okoli 30.000€

Tako da ta opcija odpade. Sedaj gledam tole zadevo: http://www.internationalstudentinsuranc...

Za 6 mesecev premija za 500.000€ stane vsega skupaj 280€. Ceneje in bolje od Corisa.

Se mogoče kdo kaj več na to spozna, da bi podal svoje mnenje?

Hvala lepa že vnaprej.


PS: - obrazložilo
Zavarovanje imam kot študent že krito že 70%, ostalih 30% moram plačati sam. Če bi vzel še tole zadevo za 28€, bi mi krili razliko.

Ice-Heki ::

Klical sem na Adriatic in na Coris, pa pravijo da zavarujejo za maksimum 180, stane okrog 300€, premija je pa okoli 30.000€


Pri Corisu zavarujejo tudi za celo leto (klik).
Dosedaj sem za tujino (pa ne mislim Hrvaške) vedno vzel Coris in ga tudi že koristil. In ni bilo nobenih težav.

Hayabusa ::

Kaj je dvojno/trojno kritje ?

Smurf ::

Dvojna/trojna premija.

svecka ::

ČE si študent mariborske univerze imaš lahko Coris celoletno zavarovanje za 90€. Toliko sem jaz dal, ko sem šel na izmenjavo na Finsko za pol leta. Če te zanima, pokliči tole kontaktno osebo in povprašaj če še imajo to možnost:


CORIS zavarovanje ima z našo fakulteto sklenjeno pogodbo, da se lahko pri njih za CELO leto zavaruješ za samo 90€, ker druzgače stane zavarovalna polica pa kar 400€.

Kontaktiraj osebo: Nina Mikola, Adriatic Slovenica, 040-424-928 ali 02/320-88-10

cegu ::

Najlepša hvala za kontakt. Sicer sem z Ljubljanske univerze, ampak bom vseeno poklical :)


90€ se zdi dobro:)

scenic16 ::

Primerjaj še z:

http://www.triglav.si/zavarovanja/posam...

Za družino, za celo leto, se začne pri 46EUR ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scenic16 ()

lonewolf_ ::

A se da dobiti zavarovanje za tujino v enem dnevu? Potrebujem 10.1.2015 za smučanje v Avstriji, kolega je odpovedal, pa bi jaz vskočil, da ne rabi izgubljat denarja po nepotrebnem.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Mare2 ::

Če si iz Ljubljane, ti jaz naredim letno polico (sem zatopnik ZM, Tilia, Generali) za 36,62 EUR letna premija.

Postavitev diagnoze in napotitev oz. prevoz v bolnišnico, posredovanje nujnih sporočil, kritje stroškov za zdravniško oskrbo do 50.000 EUR, kritje stroškov za
zobozdravstveno oskrbo do 300 EUR, prevoz v domovino po zaključenem zdravljenju v tujini, prevoz posmrtnih ostankov v domovino do kraja pokopa, organizacija
obiska v bolnišnici v primeru da traja zdravljenje v tujini več kot sedem (7) dni, organizacija nujne vrnitve v domovino v izrednih primerih (težja bolezen ali smrt ožjega
družinskega člana), vračanje koristnikovih otrok mlajših od 16 let v RS, nudenje pravne pomoči, kritje stroškov do 1.000 EUR, nujna dostava zdravil, vrnitev izgubljene prtljage, kritje dodatnih stroškov nastalih zaradi zamude poleta, nadomestilo za izgubljeno prtljago do 400 EUR, zastava varščine v primeru pridržanja zaradi kazenske odgovornosti do 5.000 EUR. Če te zanima, piši v inbox. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

lonewolf_ ::

Ne, iz Maribora. Če bi kolega prej povedal bi si zrihtal coris oz tisto za tujino preko ZZZS, ampak ne vem, če lahko v enem dnevu dobim od njih to.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

delfinus ::

Seveda lahko. Gres na internet izpolnes svoje podatke, izberes obmocje, izberes kolicino dni in paket zavarovanja in placas s kreditno. Zavarovanje si nato takoj lahko natisnes. Sam sem 2x tako vzel pri Vzajemni - tujina. Se mi zdi, da so tudi najugodnejsi.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

jernejl ::

Tudi pri Zavarovalnici Maribor lahko skleneš online in velja z naslednjim dnem. Polico in pogoje ti pošljejo v pdf obliki na mail (takoj ko plačaš s kartico ali moneto).

lonewolf_ ::

Sem zrihtal, so mi dali certifikat, ki velja za 3 mesece (na ZZZS). Hvala vsem za hitre odgovore :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V tujini si ob nesreči in brez zavarovanja samoplačnik

Oddelek: Loža
232914 (1992) zobnik
»

WIZ zdravje - nateg?

Oddelek: Loža
155096 (3010) buttcrack
»

Globalno zavarovanje za potujoce sportnike

Oddelek: Kaj kupiti
141639 (1271) Mare2
»

Turistično zavarovanje.

Oddelek: Loža
91674 (1382) kandelaber

Več podobnih tem