» »

prosim pomoč WIN XP

prosim pomoč WIN XP

1
2
»

D3m ::

Ne sme. Zaradi določenega programa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Lonsarg ::

Zna biti lažje usposobit program za drug Windows, kot pa ta modificiran nemški Windows, ki je bil namenjen piratski inštalaciji in ne licenčni in ima najbrž odstranjene programe za registracijo... Lahko se zadevo klonira, pa se potem kar malo Windows file kopira iz druge inštalacije, ampak to je iskanje igle v senu.

Namreč če OP samo odstrani to opozorilo kakorkoli je v ilegali, ker ni registriral in take rešitve mu v tej forumu ne sme noben predlagati. Jaz sem pa sklepal, da OP dejansko hoče vpisat serijsko in imeti vse tako kot se šika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

staher ::

l.p.
No, da vam povem se windowse že uspešno registriral in, da s tem nimam več problema. Imam, pa problem z opozorilom RUNDLL, ko računalnik prižgem in se xp-ji postavijo nato stisnem x in težav ni več!
Pa še tole, Nemcu sem dal na novo inštalirano mašino, pa v enem dnevu ni zrihtal nič, je rekel da ne gre.
Sveda sem se igral z tem in vse deluje na novi mašini samo ko hočeš dadtoteko poslati na delovno mašino ta prižge rdečo luč in konc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

Lonsarg ::

Znotraj rundll obvestila ti piše, katerega .dll fila ni XP uspel najti. Vzrokov je lahko veliko, rešitev pa je skoraj vedno ta, da preprosto kopiraš iz druge XP inštalacije ta file v svojo Windows mapo.

staher ::

Ja imam v sistemu še dvojne xp, pa na enem sem iskal cm106.cpl, pa ga ne najde to je bilo na hitro bom juti še enkrat poskusil.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony tv in podnapisi

Oddelek: Pomoč in nasveti
8838 (732) staher
»

Linksys wrt160nl

Oddelek: Omrežja in internet
111273 (797) Hayabusa
»

Windovs 7 in disketnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
322502 (1602) staher
»

philips 39pfl 5022/12

Oddelek: Zvok in slika
6548 (476) staher
»

Mreža med win 98in win7

Oddelek: Omrežja in internet
303175 (2420) Duhec

Več podobnih tem