» »

Slab WiFi signal

Slab WiFi signal

Trax ::

Pozdravljeni, imam problem z WiFi signalom in me zanimajo vaša mnenja glede reševanja problema. V sobi mi prenosnika ne poveže z brezžičnim signalom. Pregledal sem vse kotičke in seveda ne dela nikjer. Ko stopim na hodnik zraven stene, ki ga loči s sobo mi takoj poveže računalnik z omrežjem in še prenos podatkov je hiter, kot bi moral biti. Ko sem povezan z omrežjem in stopim nazaj v sobo zraven stene mi internet dela normalno in tudi vsebine nalaga normalno hitro. Čez nekaj časa pa se povezava prekine in ko se hočem spet povezati z omrežjem to ni mogoče, če ne grem spet na hodnik in nazaj pa še to ne prime vedno.

Premik routerja ni mogoč ker sem v Dijaškem Domu. Ko komur koli povem za problem se niti ne trudijo da bi ga rešili. Vesel bi bil kakršnih koli idej glede reševanja problema. Vnaprej hvala. :D .

Trax ::

Se opravičujem za napačno kategorijo. Od zadnje teme sem pozabil spremeniti. :8)

LitralSM ::

Wi-Fi Dongle + usb podaljšek?

Trax ::

Če prav razumem to naj bi bil USB WiFi Adapter. A ni tako, da če bi dobil dober Dongle ne potrebujem usb podaljška saj naj bi kar dobro lovil signal. Kot sem gledal na Ebay-u imajo takšne z dvema antenama in mislim, da ni potrebe za usb podaljškom saj sklepam, da si mislil da bi Adapter napeljal ven iz sobe. P.S. Hvala za predlog :D

xxxul ::

kupi nekaj takega, daj tja kjer imaš še dober wifi signal (na hodnik očitno), se 3minute igrej z setupom - in voila

http://dx.com/p/portable-2-4ghz-802-11b...

Trax ::

Hvala hvala bom se še odločil za eno izmed rešitev :D

Bakunin ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri wifi router za 100Mbps (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8831533 (24403) mevden
»

Router za običajnega uporabnika na optiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
539574 (7810) XS!D3
»

Ojačevalnik WIFI signala

Oddelek: Kaj kupiti
236170 (4917) MTB
»

Ne bi rad štemal: Wlan kartica

Oddelek: Strojna oprema
141542 (1258) Daniel
»

Ženska za računalnikom, prosim za pomoč :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7818569 (16464) pobalinka2

Več podobnih tem