» »

Ne odpre spletnih strani, explorer.exe zamrzne

Ne odpre spletnih strani, explorer.exe zamrzne

rdecaluc ::

Pozdravljeni!

Včeraj se mi je kar na enkrat začelo dogajat da mi pri poskusu odprtja spletni strani v bilo katerem brskalniku računalnik zamrzne. Zamrzne program, zamrzne explorer.exe in to traja lahko okoli minute. Restart ne pomaga.

Testral sem ram, samsung magician pravi da je vse ok, grafična je okej.

Probal sem zagnat ccleaner, antivirus pa nič takega ne najde.

Sem pa ob tistem času povezoval nekaj xbox preko kabla, ampak ni nikoli prej to težilo :/. Nastavitve v mrežni kartici so okej kot so bile do sedaj. Router pa ni nihče nič spreminjal in mi tudi dela s tega računalnika.

Komp je pa 955phenom, hd 5870, 4gb ram, samsung 830.

edit: Email v outloku, skype in torrenti delajo. Samo spletne strani ne in naključni freeze.

Ima morda kdo idejo kaj lahko še poskusim.

Lp
Est modus in rebus. ,typos
  • spremenil: rdecaluc ()

Lightning17 ::

Zamrzne ko odpreš določeno stran ali pa zmrzuje na različnih straneh???

rdecaluc ::

Ne odpre mi niti www.google.si. Nič.
Est modus in rebus. ,typos

Lightning17 ::

Obnovitev sistema (System Restore)... vrni na datum ko ti je delalo vredu...

zlobcek ::

V firmi se je to enkrat dogajalo na dveh računalnikih, ki nista imela redno posodobljenih WIN.

Update WIN7 je potem pomagal... Mogoče je kaj takega, posebej če maš na vseh mašinah isto inštalacijo...

rdecaluc ::

Probal system restore, pa ga je sesulo. Vmes je še unknown BIOS error vrglo ven. Probal repair in je ponovilo system restore in sedaj začuda dela, čeprav sem rabil kar nekaj prepričevanja.

Ne vem kaj je bil razlog, ampak mogoče nvidia physix, ali pa kakšna igra. Nimam pojma.

Kar pa sem googlal, pa vrže vse od mozille addonov, do windows desktop managerja, ampak ni nič pomogalo.

Hvala za pomoč :)
Est modus in rebus. ,typos

MIHAc27 ::

Za drugič... a si probaval z enim brskalnikom ali več?
Pa jaz ponavadi grem v Safe mode še probat, kako tam kaže. Če je tam vse ok, je gotovo kak virus/aplikacija/gonilnik kriv.

Ugotavljam zadnje čase, da brskalniki niso več to kar so bili, in so sami še največji povzročitelji težav.(Velja za IE, Mozillo in Chrome)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

Hayabusa ::

b3D_950 ::

Včasih pomaga, da na disku zamenjaš SATA kabl z novim. Čeprav pri teh windowsih nikol ne veš.

RuskiSnajper ::

zlobcek je izjavil:

V firmi se je to enkrat dogajalo na dveh računalnikih, ki nista imela redno posodobljenih WIN.

Update WIN7 je potem pomagal... Mogoče je kaj takega, posebej če maš na vseh mašinah isto inštalacijo...


To je lepo naklučje

Lightning17 je izjavil:

Obnovitev sistema (System Restore)... vrni na datum ko ti je delalo vredu...


Oh Hvala!

A veste da ta bedarija ne deluje, nevem kdo je bol nor, tisti ko to govorijo ali tisti ko poslušajo.

Nikoli ne uporabljajte tega.

ToniT ::

Oh Hvala!

A veste da ta bedarija ne deluje, nevem kdo je bol nor, tisti ko to govorijo ali tisti ko poslušajo.

Nikoli ne uporabljajte tega.


Ta stvar deluje, če redno delaš obnovitvene točke!

rdecaluc ::

Meni je rešilo problem. Sem šel v safe mode in je delalo normalno, tako da mi je blo jasno da je neka stvar namestila. Probal sem 4 brskalnike in so vsi enako reagirali. Plus še tko kot je explorer.exe vmes trokiral sploh nisi nič mogel narest.


Ampak fora tu je bila ker sem zadnjo stvar namestil 5 dni nazaj in je delalo 4 dni vse okej. Pol pa najd hudiča.

System restore je pa odbil eno verzijo NET.Frameworka pa Nvidia Physix. Pol pa vse okej.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem računalnik (VIRUS)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211563 (1229) NLight
»

Raziskovalec ne deluje več

Oddelek: Operacijski sistemi
105723 (5025) cyborg077
»

Kako izbrisati virus(e) iz mape "System Volume Information"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
73796 (3628) solatko
»

Obešanje explorer.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
51661 (1587) lojze_car
»

winME restore mapa

Oddelek: Pomoč in nasveti
212478 (2020) Jeronimo

Več podobnih tem