» »

Problem računalnik (VIRUS)?

Problem računalnik (VIRUS)?

tjaz051 ::

Pozdravljeni!
Imam nek dell prenosnik,ki je na začetku, ko sem ga dobil delal zelo dobro. Uporabljam ga za internet,veliko prenesem filmov iz partisa,igric pa ne igram in jih tudi nimam. Zadnje čase dela zelo počasi,na vsako stran ko odprem mi vrže ven reklame ob vsaki strani ekrana,odpisajo se nova okna nagradne igre,pač nemogoče je brskati po netu.. Mislim da je vireu pa me zanima še vaše mnenje? Probal sem z drugim brskalnikom pa je isto... Torej na vsaki strani se odpirajo reklame,dodatna okna, celo dodatne strani,pač ni mogoče uporabljati ker moram ves čas zapirati,špa se spet pojavijo.

hvala za vaše odgovore in l.p

hojnikb ::

system restore na datum, ko je delal ok :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

tjaz051 ::

Aha,a mi poves kako to naredim ker se ne spoznam preveč?

l.p in hvala

hojnikb ::

Striček google ve, sam vprašat ga je treba
http://bit.ly/uYbWZm
#brezpodpisa

bambam20 ::

tjaz051 je izjavil:

Pozdravljeni!
Imam nek dell prenosnik,ki je na začetku, ko sem ga dobil delal zelo dobro. Uporabljam ga za internet,veliko prenesem filmov iz partisa,igric pa ne igram in jih tudi nimam. Zadnje čase dela zelo počasi,na vsako stran ko odprem mi vrže ven reklame ob vsaki strani ekrana,odpisajo se nova okna nagradne igre,pač nemogoče je brskati po netu.. Mislim da je vireu pa me zanima še vaše mnenje? Probal sem z drugim brskalnikom pa je isto... Torej na vsaki strani se odpirajo reklame,dodatna okna, celo dodatne strani,pač ni mogoče uporabljati ker moram ves čas zapirati,špa se spet pojavijo.

hvala za vaše odgovore in l.p


http://www.zmaga.com/content.php?id=2401

Če imaš angleške pa start - all programs - accesories - system tools - system restore ( potem pa sledi postopku na linku, ki sem ti ga prepepil )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

tjaz051 ::

Hvala vam!

l.p

BorutK-73 ::

Kaj pa če bi probal rešit zadevo.
Install: Malwarebytes Anti-Malware in skeniraj.
Očitno je tvoj Antivirusni nezadosten za tvojo uporabo in ga zamenjaj za: Comodo ali Avast.

NLight ::

Nadzorna plošča -> Programi -> Odstranitev programa... Naredi screenshot vseh programov ki jih imaš naložene in prilepi sem... Ti bo večina takoj znala povedat kaj moraš zbrisat...

BorutK-73 ::

Ali še bolje, screenshoot zagona. V CCleanerju se da kar dobro videt pod "orodja" "zagon".
Ko si že v CCleanreju, lahko počistiš računalnik za nesnago (ne prah:D).

tjaz051 ::

Pozdravleni!
Sem naredil restore na datum 17.12 takrat vem da je deloval bp in ni odpiral sam od sebe strani reklam... Prilagam seznam programov in ka mi odpre,recimo če obiscem bolho.






l.p

hojnikb ::

zbriši dol surftasitc, pa bo bolš
#brezpodpisa

tjaz051 ::

Sem zbrisal in morem rečt da e bols ja,vendar sezmeraj se kazejo oglasi pa odpirajo strani,a je se kaj takega gor da odinstaliram?

l.p

hojnikb ::

plus-hd pa ask fm tracker zgledata kr sumljiva.

Also, pobriši vse dodatke v brskalniku.
#brezpodpisa

tjaz051 ::

Sem pobrisal ask fm tracker ter plus hd, zanima pa me kako pobrisem se datoteke v brskalniku?

hojnikb ::

tako da greš v nastavitve od brskalnika
#brezpodpisa

tjaz051 ::

evo sem izbrisal vse kar ste mi predlagali, in mi odpitra samo se : ads by offerwizard. Je to kak program ali?

lp

aerie ::

hojnikb ::

briši še printserver network driver.
#brezpodpisa

ajfon ::

Če te motijo oglasi, enostavno inštaliraj ad-block v chrome (plugin), in stvar je rešena..

LP

hojnikb ::

adblock nebo blokiral teh oglasov..
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Imaš preveč Antivirusnih programov! Odloči se za enega (Avast) in vrži ostala dva dol (AVG in Sophos), ali obdrži Sophos in zbriš druga dva.
To so Windowsi 2000? Si zagnal CCleaner?

NLight ::

V Google Chrome klikni na tri črtice -> Nastavitve -> Razširitve (Extensions)... In zbriši vse razširitve...

Pa zbriši še OfferWizard Network System Driver... In PileFile downloader...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Objavljen glavni dešifrirni ključ TeslaCrypta

Oddelek: Novice / Varnost
238643 (6070) poweroff
»

Neželjene vsebine na spletni strani

Oddelek: Omrežja in internet
173901 (3528) bambam20
»

http://spns.rotatemyad.com/

Oddelek: Omrežja in internet
51054 (971) Clubraider
»

Firefox/chrome in poplava oglasov

Oddelek: Programska oprema
61313 (1116) sennheiser
»

vsiljeno v chrome ,, smartwebsearch,, kako odstraniti

Oddelek: Programska oprema
8870 (722) solatko

Več podobnih tem