» »

Gopro hero 3 black slowmotion

Gopro hero 3 black slowmotion

chiiiii ::

Pozdravljeni,

Včeraj sem kupil Gopro hero3 black edition. Ko posnamem video in ga prenesem na računalnik imam probleme s playerji. Gom player mi predvaja počasen posnetek, windows media player mi sicer sliko pokaže normalno ampak je zvok čisto mimo. Smešno je da ko sem posnel čisto prvi video na 1440p/48 mi je Gom predvajal posnetek brez problemov...mislim da se je zalomilo ko sem player updejtal.

Lepo prosim nekoga da mi na hitro pove nekaj o nastavitvah kamere - kakšno resolucijo nastavit za snemanje in pa kateri player je dobro uporabiti za predvajanje.

Ali je pomembno tudi kakšno micro SD kartico uporabljaš?

Hvala v naprej!

LP
Marko

darkolord ::

Ali je pomembno tudi kakšno micro SD kartico uporabljaš?
Class 10 mora biti.

chiiiii ::

@darkolord To pomeni da je težava v kartici?

darkolord ::

Možno je, za 1440p/48 definitivno rabiš precej hitro kartico.

particle ::

Meni je VLC še zmeraj vse predvajal. Mogoče je problem, da imaš posneto z veliko fps, (120+) in ti player "zabaše" med predvajanjem. Še posebaj če imaš malo rama. Najbolje je, da si surove posnetke vedno najprej konvertaš v nek gledljiv video format(23.97fps ali 30fps) in jih nato predvajaš.
Za slow motion posnetke, moraš snemati v WVGA načinu pri 240fps, in jih nato upočasniš na 12,5% hitrosti.

chiiiii ::

@Peshkeer Saj pravim da sem snemal 48fps na resoluciji 1440. S katerim software-om je najbolje konvertat? Najbrž potem video zgubi na kvaliteti meni pa to ni všeč..sploh če ga imam potem namen obdelovat v adobe premiere pro?

particle ::

Ja sej ubistvu če misliš direktno z premierom obdelovat, lahko daš not original fajle. Itak ti bo potem premiere konvertal v exportu.

chiiiii ::

Prosim te še da mi poveš s katerim software-com konvertaš videe?

Hvala ti!

particle ::

GoPro CineForm Tole je free od njih.

chiiiii ::

Kupil sem Sandiskovo kartico ultra in dela ko šus.
Hvala mojster!

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chiiiii ()

Aston_11 ::

KJe si pa GoPro-ja kupil/cena?

chiiiii ::

Ebay - 335€ Malo sem cvikal ampak se je izkazalo za super nakup.

http://www.ebay.ie/itm/GoPro-HD-HERO-3-...?

kurjač ::

Dej si mal navodila preber. Pri nas se uporablja Sonyva HDR-AS15, ki zmore 30, 60 ali 120 slik pri 720p. Izhodni format je fiksen in to je 30 slik/sek. Predvajalnik zato vedno prikazuje 4x počasnejši posnetek kadar uporabiš 120 fsp. Kakšen je pri tem zvok se ne spomnim, ker običajno ne uporabljam tak način. Kartica SD je prporočena class 4 ali več in obvezno formatirana v kameri.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956766 (5221) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937247 (12258) BivšiUser2
»

Full HD kamera - slaba resolucija

Oddelek: Zvok in slika
51102 (935) RatedR
»

Garmin se postavlja po robu GoProju

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4014810 (10422) ProGo

Več podobnih tem