» »

Nova spletna stran - kritizirajte

Nova spletna stran - kritizirajte

zlobcek ::

Hi!

Dolgo sem premisljeval al nej dam tole spletno stran u kritiko al ne, in sem ugotovil da prakticno ne morem izgubit nic.
No spletno stran sem izdelal sam, namenjena pa je predstavitvi in ne temu, da bi bila kakor koli lepa. Zatorej naj bo kritik okoli barv in doticnega cim manj, vec pa okoli uporabnosti menujev, hitrosti, preglednosti same vsebine...

Aja pa od kritiki bi prosil, da obrazlozite, ter podate resitev oz. kako bi VI to bolje naredili. Kritike ala "ta stran sux" smrdijo.

Valda pa lahko tud kdo rece da je uredu narjena:)

Hvala!

Link: http://www.isp.si
  • spremenil: darh ()

bodom ::

hmm...sam na hitro sm pogledal...

zanimiva stran...samo odbila me je pisava. menjaj pisavo iz times new roman v verdano ali arial. ker times resnicno odbija.

samo toliko...vec bodo drugi...

LP

Ziga Dolhar ::

Okej, sicer praviš, naj oblike ne "kritiziramo", a tole ti pa moram povedat.

Ni res, da nimaš česa izgubit; izgubiš lahko veliko, če uporabljaš Frontpageove (ali katerekoli druge "množične") predloge [templates].
https://dolhar.si/

segi ::

Oblika ja na ničli, prav tak tudi nisi preštudiral osnov internetnih strani in navigacije, ki je vse preveč standardna.
Uporabnost je verjetno kul, za tiste, ki jih to zanima.
Drugače pa sama grafika pomaga k resnosti določenega podjatja, tako, da le ni vse eno ali imaš moder ali rjav tekst!!!
Predlagam, da poiščeš nekoga, ki se spozna in reskiraš tistih par denarcev.:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

zlobcek ::

hi!

bodom: hvala za ogled ter nasvet, pisavo bom res spremenil. Sele sedaj sem videl, da velika vecina spletnih strani uporablja arial oz. verdano.

zigga: tnx tudi tebi. Stran ni namenjena obiskovalcem, ki bi bili prevec nagnjeni k front al nefrontpagovim predlogam, vendar se bom potrudil tudi v tej smeri.

segi: tnx za post: s tem "nekoga, ki zadeve obvlada" verjetno mislis nase rajt?:) No res je, da sem zacetnik in se s tem ukvarjam iz hobija. Zato tudi dajem stran na ogled, da ljudje napisejo mnenja. Zakaj mislis, da je oblika na ničli? Ne verjamem, da gledajo tole stran ljudje, ki jih zadeve ne zanimajo. Tiste, ki jih zanimajo pa ne gledajo prevec na obliko, temvec na to, da najdejo kar iscejo, ceprav je oblika zelo pomemben element.

No napake, ki jih na strani vidim jest: Po pravici povedano ne vem kako naj stran oblikujem, da bo moderna, vsecna ter uporabna za publiko, kateri je namenjena. segi-u moram dati prav. Tudi sam sem mnenja, da je prevec enostavna. Mislim pa, da tudi vecino drugih podjetij nima dobre resitve, tudi po sami preglednosti. Kljub temu, da so zanjo placali pol milijona ter vec denarcev.

Prosil bi se kaksen ogled ter vase mnenje. Tudi glede oblike:)




R33D3M33R ::

Meni se stran zdi kar dobra. Znajdeš se hitro in navigacija po strani ni težavna.
Sicer ni taka kot so nekatere profesionalno narejene, a je vseeno veliko boljša od enih strani za podjetja, ki sem jih slučajno obiskal.
Všeč mi je tudi to da so tel. številke pa lokacija ves čas vidne in se ni treba prebijat skozi menije ter čakat da se reč naloži
Stran se hitro nalaga kar mi je prav tako všeč in to imam za velik plus, saj mam modem pa ponavadi izgubim živce če ponavadi nalaganje traja več kot minuto. :D
Tabele so dobro rabljene in lahko samo čestitam za dobro stran (pa ne da bi se lepega delal :D )
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

segi ::

hehe...nisem mislil nase...
No glej pomojem bi moral spremeniti glavo strani, ki je preveč monotona.Mogoče kako slikico obdelano v photoshopu itd...To je pač odvisno od vsakega posameznika, saj vsak ima svoje ideje, vendar glava in celotna stran zgleda prepoceni.
Barvna zasnova ni najboljša, saj je res da modra barva kao barva napredka, vendar ne v takšen odtenku. Probližaj odtenku zastave EU.:)
Aja lahko pa izdelaš banner, ki predstavlja tvoje podjetje in ga nato objaviš na svoji strani.
Skratka varijant je milijon. Vso pisavo teksta spremeni v pisavo brez serifov (arial)

Saj imaš prav , da recimo 20% podjetij ima kao neko stran ni pa uporabna. Samo to je podobno kot pri logotipu. Ni nujno, da je dober, je pa bolje za ugled firme.
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214357 (11320) Tody
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544738 (3555) Bela01
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625554 (3974) Meizu
»

Kako se vam zdi ta stran

Oddelek: Izdelava spletišč
292517 (1471) strictom
»

Ocenite mojo spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
311984 (1593) Brilko

Več podobnih tem