» »

Razvoj Windows 8.1 je končan

1
2
»

MrStein ::

Saj jaz se ne igram.
Čeprav se spomnim testa FarCry na nekaj generacij starejšem netbook-u, kjer je lepo delalo...

Z DX10 pa sem mislil to, da hardver to podpira, driver pa ne. (na temo "driver je slab")
(PowerVR SGX545 podpira DX10, na tem pa je osnovan GMA 3600)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

krneki0001 ::

Ja to je pa cena MS-a, ki je kupil SGI. Recimo če imaš atoma D2700 in powerVR 545 grafiko, le ta ne dela na 64 bitnem MS sistemu, ker ni driverjev.

Osnovan je pa GMA3650 grafičen čip na powerVR SGX545, ki pa je grafika za večino novejših ITX plat z atom procesorji.

Uglavnem je kr štala s temi grafikami, medtem ko za GMA4500 pa imaš lepo WDM driverje, ki delajo v win 8 in win 8.1 (32 in 64 bit). To pa je sprobano na mojem X200 tabletu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Qushaak ::

Še sedaj ne dojamem kaj tako vidnega doprinese DX10 na takem čipu kot je GMA3600?
Najbrž za 99.99% ljudi, ki so "v stiku" s to grafično prav nič. Tega se Intel zaveda in se mu ne splača tudit, da bi to delalo na novih OS-ih.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qushaak ()

krneki0001 ::

Mah, lahko bi vsaj 64 bitne driverje naredili za tiste, ki na takih sistemih uporabljajo več kot 4GB rama, ker uporabljat 800X600 resolucijo danes ni ravno najlepše.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

knap ::

ali je start8 najboljša rešitev za start gumb oz so še kakšne druge boljše

jaz se ne morem odločit ali ostat na win 7 ali iti na win 8.1

ravnokar se mi je pokvaril pc in sedaj bi skupaj z menjavo nekaterih komponent zamenjal tudi winse (clean install)

lp

trizob ::

Classic Shell uporabljam. Zadovoljen.

techfreak :) ::

krneki0001 je izjavil:

Mah, lahko bi vsaj 64 bitne driverje naredili za tiste, ki na takih sistemih uporabljajo več kot 4GB rama, ker uporabljat 800X600 resolucijo danes ni ravno najlepše.

Alternativno bi lahko Microsoft uredil podporo PAE na navadnih Windowsih. Overhead bi naj v praksi bil minimalen, verjetno pa tako ne poganjaš aplikacij ki bi potrebovale več kot 3GB RAMa.

Qushaak ::

knap je izjavil:

ali je start8 najboljša rešitev za start gumb oz so še kakšne druge boljše

Po mojem mnenju pride "po kvaliteti" najbližje Start8-u StartIsBack. Te dva imata točno tako, kot je v Windows 7, samo da je pač "asimiliran" z Win8. Ostali so že drugačni.

LitralSM ::

KTr1sk ::

LitralSM je izjavil:

Kitajci ga že imajo
http://pan.baidu.com/share/link?uk=1761...

res je...
http://forums.mydigitallife.info/thread...
pravijo da je "original" prava končna verzija 8.1, samo problem je ker še ne obstaja v angleščini...
jaz zase vem da ko pride ISO 8.1 pro verzija ga inštaliram z svojim ključem od win8 ki sem ga kupil...:)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Skyman ::

Kje se potem dobi najcenejse win8 key ni slaba ideja..Drugace pa si ga bom tudi sam nalozil gor ker imam namen narediti clean install

Lonsarg ::

Jaz sem pa v zadnjih letih ratal paranoik glede crackov in ISOjev, ki jih ne morem z hashem preverit, tako da bom lepo previdno počakal do 17. oktobra.

techfreak :) ::

Če prav vem, niso nobeni ISOti na vprašljivih straneh popolnoma enaki originalu. Vsaj včasih je bilo takšno stanje.

KTr1sk ::

techfreak :) je izjavil:

Če prav vem, niso nobeni ISOti na vprašljivih straneh popolnoma enaki originalu. Vsaj včasih je bilo takšno stanje.

res je ne dovolijo spremenjenih ISOtov...
http://forums.mydigitallife.info/thread...
KEEP IN MIND: This are RTM Releases, so the forum rules apply to them. No modified ISOs allowed!

in če je spremenjen bo sigurno kdo javil ...no jaz veliko spremljam tam forum in "vem zakaj se gre"
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Klemenn ::

na torrent leach je ze

KTr1sk ::

sem aktiviral Windows 8.1 z mojim prejšnim (kupljenim) ključem Windows 8 pro




ker online ni šlo, sem tako aktiviral

1. Zaženi CMD kot administrator
2. Vpiši: slmgr.vbs -ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX (Kjer so X napiši svojo kupljeno RETAIL Windows 8 key)
3. pod RUN napiši: slui 4 in te vodi čarovnik za aktivacijo po telefonu
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Jst ::

>MSND and TechNet subscribers are projected to get the RTM at the same time with all the other users

Kaj je pa botrovalo tej odločitvi?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Skyman ::

je kje kaksna pocen stran za win8 key?

techfreak :) ::

Jst je izjavil:

>MSND and TechNet subscribers are projected to get the RTM at the same time with all the other users

Kaj je pa botrovalo tej odločitvi?

Razvijalcev nimajo več radi.

Jst ::

Saj zato se čudim. Potem se pa sprašujejo, zakaj ljudje ne marajo Metra in zakaj ni killer appa, ki bi v Metru deloval bolje. Celo generacijo s(m)o učili, da ne stegujejo rok, ampak da uporabljajo tipkovnico in miš. Potem pa ko naredijo touch interface tam kjer nima niti najmanjšega smisla, ni niti nobene MSjeve aplikacije, ki bi prikazovala prednost Metra. Recimo če bi naredili Office v Metru bi bil to velik korak. Raje z 8.1 pa nazaj uvajajo Start gumb. Hecni so.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lonsarg ::

Start Gumb vidiš samo, če si znotraj desktopa, drugače ne, tak da v bistvu so samo spremenili, kako desktop aplikacija deluje in to na veliko mediji razpihujejo kot "uvedli start gumb nazaj". Metro Office pa prihaja zelo kmalu, ja počasni so kar se mene tiče, majo pa zlo dobre dolgoročne poteze.

Dua'L ::

Kako se pa aktivira jaz sem posodobil na win8.1 prek updejta vendar potem imam v spodnjem levem kotu sledeče:

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Glugy ::

Ejjj dej ti zakrij raj product key predn kdo istga vpiše. Da navš mel kkšnih problemov slučajn.

KTr1sk ::

@Dua'L : desno v kotu imaš napisano 9431 build, kar pa ni končna verzija, 9600 build je končna verzija in ko jo aktiviraš izgine napis..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

drola ::

Glugy je izjavil:

Ejjj dej ti zakrij raj product key predn kdo istga vpiše. Da navš mel kkšnih problemov slučajn.


To ni product key, je ena druga številka.
https://drola.si

krneki0001 ::

9431 enterprise preview deluje tudi iz 32gb ključka zelo dobro.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 je tu! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
262101876 (80659) MrStein
»

Konec Windows XP in začetek Windows 8.1 Update 1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6723255 (19185) MrStein
»

HP nazaj na Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9537709 (31570) krneki0001
»

Windows 8.1 že na voljo za MSDN/TechNet

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4410524 (6928) Jst
»

Razvoj Windows 8.1 je končan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7623171 (18379) krneki0001

Več podobnih tem