» »

Batman v. Superman: Dawn of Justice

Batman v. Superman: Dawn of Justice

1
2
3 4

Nikec3 ::

S tem trailerjem so dobesedno uničili film. Spoilerjev dovolj, da ogled sploh ni potreben.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Pinturicchio ::

Nekarizmatični in skoraj plešasti Superman ter Batman z obleko, ki spominja na zimsko uniformo vojakov iz druge svetovne vojne ter puško v roki (od kdaj pri bogu Batman uporablja puško?)....ahhhh

oo7 ::

Men zgleda hudo :)
Edino res malo preveč pokažejo v trailerjih in edina stvar, ki me moti je Lex Luthor, kjer so našli tega igralca za to vlogo;((

Nikec3 ::

Jaz ugibam, da bo polom. Efekti vidim, da so isto zanič kot v prvem Supermanu. Da bi vsaj bila neka dinamika med glavnima protagonistoma, zdaj se bosta pa celo združila in skupaj proti nekemu stvoru, medtem ko bo Lex Luthor očitno nek komični komentator dogajanja. Akcija la bo spet ena ura dolgočasnega nabijanja skozi stene in kričanja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Tisti stvor je Doomsday >:D



SPOILER iz stripa


Doomsday ali The Ultimate Killing Machine je edini lik v stripu, ki Supermana dobesedno razbije/ubije enako kot Bane Batmana. Doomsday je nesmrten sicer lahko umre ampak se vedno vrne nazaj še močnejši in imun na tisto stvar zaradi katere je umrl.

Kot kaže v filmu Lex ustvari Doomsdaya iz Zodovega trupla v stripu pa : Originally known as "The Ultimate", Doomsday was born in prehistoric times on Krypton, long before the humanoid Kryptonian race gained dominance over the planet about 250,000 years ago. It was a violent, hellish world where only the absolute strongest of creatures could survive.In a cruel experiment involving evolution, intended to create the perfect living being, the alien scientist Bertron released a humanoid infant (born in vitro in a lab) onto the surface of the planet, where he was promptly killed by the harsh environment. The baby's remains were collected and used to clone a stronger version. This process was repeated over and over for decades as a form of accelerated natural evolution. The agony of these repeated deaths was recorded in his genes, driving the creature to hate all life.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Batman v Superman Dawn of Justice Official Trailer #2 REACTION MASHUP



:))

Tr0n ::

That's stupid.

gddr85 ::

kje je pa catwoman?

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

That's stupid.


Zakaj?

gddr85 je izjavil:

kje je pa catwoman?


V TV seriji Gotham :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Kaj pa ni neumnega pri tem, ko gledas 20 folka kak se napravlja ko gleda trailer?

PaX_MaN ::

Zgleda bo šlo za zavajajoče oglaševanje z naslovom filma.

Han ::

Affleck je še vedno lesena deska. ;((

Magic1 ::

Tudi men je po ogledu obeh trailerjev prav velik wtf. V prvem je res zgledal, da bo superman vs batman, kjer se bosta na polno tolkla med sabo. Potem pa pride drug triler, kjer je vse po starem in bosta kmalu beer buddya ter se skupaj spravla na bad guya...
Magic

FTad ::

Bi rekel, da je tale trailer 2 kar huge spoiler.... Takoj vemo, da se bosta na koncu team up-ala in borila proti doomsdayu....

scipascapa ::

Tale baba Gaddot ali kaj je že, sploh ni primerna za Wonder Woman.

opeter ::

scipascapa je izjavil:

Tale baba Gaddot ali kaj je že, sploh ni primerna za Wonder Woman.


Toliko dosti boljših žensk je, ki bi lahko igrale WW. Oni pa so izbrali ravno to ... :(
No ja, upajmo, da se motim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

starboi ::

Nikec3 je izjavil:

Jaz ugibam, da bo polom. Efekti vidim, da so isto zanič kot v prvem Supermanu. Da bi vsaj bila neka dinamika med glavnima protagonistoma, zdaj se bosta pa celo združila in skupaj proti nekemu stvoru, medtem ko bo Lex Luthor očitno nek komični komentator dogajanja. Akcija la bo spet ena ura dolgočasnega nabijanja skozi stene in kričanja.


+1. Popolnoma se strinjam, vse skupaj mi je "smrdelo" še pred objavami vseh napovednikov. Celotna zgodba mi deluje katastrofalna, prav tako izbira igralskega kadra z direktorjem na čelu. Napovedniki so potrdili moje ugotovitve in mislim da bo film eno večjih razočaranj 2016. Kar je pa še najbolj šokantno ob vsem tem je izbira glavnega negativca v podobi Lex Lutherja, saj mi je Eisenberg eden izmed najmanj talentiranih igralcev, ki jih Hollywood ponudi. Njegov glas, karizma in igra sta dejansko recept za bombastično katastrofo, tako da ne polagam nekih upov v film, ki bo vreden ogleda. Upam, da ne bo kakšnih nadaljevanj. (thumbs up)

Nikec3 ::

starboi je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Jaz ugibam, da bo polom. Efekti vidim, da so isto zanič kot v prvem Supermanu. Da bi vsaj bila neka dinamika med glavnima protagonistoma, zdaj se bosta pa celo združila in skupaj proti nekemu stvoru, medtem ko bo Lex Luthor očitno nek komični komentator dogajanja. Akcija la bo spet ena ura dolgočasnega nabijanja skozi stene in kričanja.


+1. Popolnoma se strinjam, vse skupaj mi je "smrdelo" še pred objavami vseh napovednikov. Celotna zgodba mi deluje katastrofalna, prav tako izbira igralskega kadra z direktorjem na čelu. Napovedniki so potrdili moje ugotovitve in mislim da bo film eno večjih razočaranj 2016. Kar je pa še najbolj šokantno ob vsem tem je izbira glavnega negativca v podobi Lex Lutherja, saj mi je Eisenberg eden izmed najmanj talentiranih igralcev, ki jih Hollywood ponudi. Njegov glas, karizma in igra sta dejansko recept za bombastično katastrofo, tako da ne polagam nekih upov v film, ki bo vreden ogleda. Upam, da ne bo kakšnih nadaljevanj. (thumbs up)

Suicide Squad in Batman sta že napovedana.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Od leta 2016-2020 DC-10 filmov Marvel-14 filmov ;)

oo7 ::

BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE Official Trailer #4


-

FTad ::

Se strinjam, da je bil prejsnji trailer najvecji spoiler. V bistvu ne rabim vec it gledati filma :/

Ce bi samo zadnjega pokazali (tega, objavljenega zgoraj), bi bilo povsem dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Nikec3 ::

Priznajmo. Vse skupaj zgleda za en k...
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FTad ::

Pa dobro, glede na to, da ne berem stripov, me vseeno zanima vsebina filma.

oo7 ::

Batman v Superman: Dawn of Justice - Official Final Trailer



No tale trailer je pa hud :D Batman ga raztura :)

M-XXXX ::

Od kdaj ima Batman nadnaravne moči?

opeter ::

M-XXXX je izjavil:

Od kdaj ima Batman nadnaravne moči?


Kje se to vidi?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

M-XXXX ::

V zadnjem trailerju, od 20s najprej imaš polno prizorov:

-ko vojaka vrže ob tla in razbije tla
-ko vojaka vrže ob steno in razbije steno
-ko vojaka vrže metre daleč

gddr85 ::

to je najbrž super obleka

oo7 ::

M-XXXX je izjavil:

V zadnjem trailerju, od 20s najprej imaš polno prizorov:

-ko vojaka vrže ob tla in razbije tla
-ko vojaka vrže ob steno in razbije steno
-ko vojaka vrže metre daleč



To je pač tisti taprav Batman z stripov tak kot mora biti. Tukaj lahko pozabiš na tak realizem kot je bil v Nolanovih filmih.

Izi ::

Meni se edino postavlja vprašanje za koga sploh navijati? :D

A se bo film opredelil in enega označil za dobrega drugega pa za zlobnega?
Gledalci vemo, da sta oba dobra. Zakaj hudiča se torej spopadeta? Enemu izmed njiju se je moralo strgati v glavi.

Iz vsebine trailerjev se vidi, da Batman brez dokazov obtoži Supermana, da je grožnja za Zemljo in ga napade.
Se je torej Batmanu zmešalo in je on badguy te zgodbe? Ali pa se je zmešalo Supermanu in začne uničevati naš planet še bolj kot ga uničujemo že sami?

Nikomur tudi ni niti približno jasno kako se lahko Batman zoperstavi Supermanu. V trailerju vidimo, da blokira Supermanov udarec :O
Špekulira se, da si je Batman v obleko vgradil Kriptonit, ki Supermanu jemlje moč. Čeprav kolikor smo videli v dosedanjih filmih Supermanu v bližini Kriptonita postane močno slabo, tukaj pa ni videti, da bi bilo kaj narobe z njim. Po moje bo neka bedna fora.

Nikec3 ::

V vsakem primeru bomo navijali za Batmana, ker je Henry Cavil preveč antipatičen. Tudi v prvem delu sem navijal za Zoda.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

A res sprasujes, ce se je tipu, k se zvecer oblaci v netopirja, zmesal? ;>

oo7 ::

Izi je izjavil:


Iz vsebine trailerjev se vidi, da Batman brez dokazov obtoži Supermana, da je grožnja za Zemljo in ga napade.
Se je torej Batmanu zmešalo in je on badguy te zgodbe? Ali pa se je zmešalo Supermanu in začne uničevati naš planet še bolj kot ga uničujemo že sami?

Nikomur tudi ni niti približno jasno kako se lahko Batman zoperstavi Supermanu. V trailerju vidimo, da blokira Supermanov udarec :O
Špekulira se, da si je Batman v obleko vgradil Kriptonit, ki Supermanu jemlje moč. Čeprav kolikor smo videli v dosedanjih filmih Supermanu v bližini Kriptonita postane močno slabo, tukaj pa ni videti, da bi bilo kaj narobe z njim. Po moje bo neka bedna fora.



Batman je videl, da Superman lahko uniči zemljo saj sta z generalom Zodom unilila pol mesta. Zato Batman zgradi tisto obleko če bo potrebno kdaj ustaviti Supermana. V tem filmu sta oba dobra pač bosta imela en hud nesporazum :)

Sigurno bo imel Batman kriptonit v obleki drugače je nemogoče, da bi blokiral supermanov udarec.

oo7 ::

BATMAN VS SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE Viral Video - Lexcorp (2016) HD



.

oo7 ::

Zaenkrat slabe kritike

RT: http://www.rottentomatoes.com/m/batman_...

Nikec3 ::

Film za katerega smo vsi vedeli, da bo zanič in smo ga vsi želeli pogledati. Film ki bo resnično zanič in ga bomo vsi pogledali. :))

Jaz bom definitivno šel v kino. Z nizkimi pričakovanji in pripravljen, da se smejim ob bedarijah. Če le ne bo preveč neutrudnega "Zach Snyder nabijanja skozi stene".
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Jaz bom šel tudi gledati v kino ne glede na oceno z RT, ker Man of Steel ima tudi slabo oceno na RT pa mi je bil najboljši Superman :)


Tukaj je en review brez spoilerjev



Kot pravi v opisu filma, da je ta film uvod v The Justice League Part One & Part Two in, da je veliko nelogočnih dogodkov, ki pripravljajo teren za Justice Leauge.
Jaz osebno bi raje videl, da bi naredili film Man of steel 2 brez Batmana in Wonder woman itak prvi ima že en kup filmov Wonder woman pa dobi tudi svoj film v kratkem.

Tr0n ::

Nikec3 je izjavil:

Jaz bom definitivno šel v kino. Z nizkimi pričakovanji in pripravljen, da se smejim ob bedarijah. Če le ne bo preveč neutrudnega "Zach Snyder nabijanja skozi stene".

Jaz bi dobro premislil o tem. Baje je res zelo, zelo slab film. Skoda 5-7 EUR.

bambam20 ::

Tr0n je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Jaz bom definitivno šel v kino. Z nizkimi pričakovanji in pripravljen, da se smejim ob bedarijah. Če le ne bo preveč neutrudnega "Zach Snyder nabijanja skozi stene".

Jaz bi dobro premislil o tem. Baje je res zelo, zelo slab film. Skoda 5-7 EUR.



Slabši od Furious 7 ne more biti. Pa smo ga šli gledat v kino. Kino vstopnica je drugale 3.99EUR ( pon- sre) , da se izogneš največji gužvi.


Najboljši del bo seveda, da Batman ubija zlobneže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Tr0n ::

Fast & Furious 7 = 81% RT in dejansko kr dober film.
Batman v Superman = 32% RT in dejansko zelo, zelo slab film.

:)

bambam20 ::

Tr0n je izjavil:

Fast & Furious 7 = 81% RT in dejansko kr dober film.
Batman v Superman = 32% RT in dejansko zelo, zelo slab film.

:)


Furious 7 je slab film.

Zmajc ::

To sranje bo dejansko kdo gledal?

bambam20 ::

Zmajc je izjavil:

To sranje bo dejansko kdo gledal?



ja. vsi razen tebe.

ahac ::

bambam20 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fast & Furious 7 = 81% RT in dejansko kr dober film.
Batman v Superman = 32% RT in dejansko zelo, zelo slab film.

:)


Furious 7 je slab film.


Očitno ne tolk kot BvS. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Evo mene ravnokar pogledal film :)

Gledal sem v 3D, ker je bilo ravno 3D ob tistem času.

Film mi je bil kar vredu ampak Man of Steel je bil dosti boljši.

Ben Aflleck kot Batman odličen tudi Jeremy irons kot alfred odličen brez pripomb.

Gal Gadot kot Wonder Woman kaj pa vem, ko je bila v civilu je bila vredu, ko je bila Wonder woman pa se mi zdi, da je preveč koščena čeprav ji kostum poveča jožice.

Jesse Eisenberg kot Lex Luthor no ja odigral je tako kot je moral ampak to kar je bilo v tem filmu ni Lex Luthor ampak en čuden norček.

Akcija je bila odlična spet so vse razbili:P

Aja pa BvS mi je bil definitivno boljši kot Furious 7 :)

Zmajc ::

bambam20 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

To sranje bo dejansko kdo gledal?



ja. vsi razen tebe.


Damn, pol je svet bolj v pizdi kot sem mislil ;((

Nikec3 ::

Kar nekaj. Cel film deluje kot lepljenka brez repa in glave. Ena scena gre v drugo pa med sabo sploh nista povezani. Affleck sploh ni nič igral, razen tega da je 3x jezno pogledal. Wonder Woman so noter vrgli, čeprav gledalci nismo vedeli nič o njej, tako da bi nam bilo povsem vseeno, če bi umrla, ali pa je sploh ne bi bilo. Iz tega se norca delata kar Superman in Batman v filmu. Batman je totalni kreten, veliko o vsem skupaj pa pove že dejstvo, da je največ karizme od vseh igralcev premorel Henry Cavill.

Cel film so naredili producenti, ki so verjetno zahtevali, da morajo ti in ti karakterji biti v filmu. Vmes še neka scena s Flashem (??), na katero potem povsem pozabijo in ne služi ničemur. Flashbacki so zanič in neka kvazi simbolika, ki na koncu sploh nima nekega pomena. Creature je zgledal kot Lizard iz Spidermana...

Je pa bila akcija boljše kot v Man of Steel. Tam so se samo skozi stene nabijali. Tukaj so vmes še malo v vesolje leteli in tako naprej, tako da je bilo malo manj zanič. Največji fail pa je, ko Batman, ki btw v tem filmu obstaja samo zato, ker mu Superman preveč načenja ego, ker mu je razbil Wayne Tower, na koncu naredi plan, s katerim zvabi to pošast v mesto. Naredil je točno to, kar je od vsega začetka očital Supermanu.

4/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Epialt ::

Če greš brat review-je vidiš, da so copy paste. Več ljudi, do vejice enak review. Od tega je večina ustvarjenih na dan premiere, oz. je ta film edini film na njihovi review listi.

*jackshephard-66916 (member for 3 days)
Perfect, a masterpiece . Thanks Zack Snyder !!! 10/10

*joankgfernandes (member for 3 days)
The greatest and best movie superhero of the story. 10/10 (wtf?)

*gadme (member for 3 days)
A complete package 10/10

*mayarafisioterapia (member for 3 days)
Best movie based on comics of all time. 10/10

*necinunes (member for 3 days)
In the future they will talk about Batman v Superman debut as a historic day. 10/10

*discussaodecasosclinicos (member for 2 days)
A constellation of stars together in one film. 10/10

*mrjoker-40543 (member for 2 days)
Super Awesome!!!Lex Bruce Diana Alferd all super awesome 10/10

*dean-15742 (member for 2 days)
Best Superhero Movie Ever Made- Watch out, Marvel 10/10

*thomaswayne-37913 (member for 3 days)
This movie deserves an Oscar.. 10/10

*ravirs-65670 (member for 1 day)
This movie is amazing! Don't listen to the Marvel Fan-Babies! 10/10

*pin-79539 (member for 2 days)
The best comic book movie ever made 10/10

*abdonchamude (member for 1 day)
Marvelous 10/10

*tylermoran-63694 (member for 1 day)
Why all the hate from critics? 10/10

*awanbagaskoro-97685 (registered today)
Fight of the century 10/10

*akhilesh-25251 (registered today)
A Comic Book Masterpiece 10/10

Bolanija...
Danes grem zadevo pogledat v kino in morem priznat, da nisem prav nič hype-an.

Cruz ::

fireX88 ::



:))

mislim da vse pove
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434858 (15051) meho7
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824009 (14057) oo7
»

Wonder Woman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11730134 (18398) D3m

Več podobnih tem