» »

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division

Zmajc ::

Kako je kaj Division za solo lone wolf igralce, se splača igrat ali si v Dark Zone sitting duck za grupe?

m0f0x ::

J3nc ::

Če kdo igra na PC naj me doda na uplay. Nick je J3nc isti kot tukaj na slo-tech.

PS. Kljub vsej negativni publiciteti ki jo je division prejel se moje osebno mnenje ni spremenilo. Igra je zabavna z zanimivo zgodbo, mogoče je res da se da relativno hitro da prebavit trenutno vsebino nakar ti preostane samo še grajnd opreme. Ampak prihajajo nove razširitve ki naj bi vpeljale tudi novo vsebino. Po 100 urah igranja se še vedno z veseljem prijavim v igro naredim dnevne queste in se odpravim na sprehod po temni coni :D

AapocalypseE ::

Vse bolj razmišljam o nakupu te igre.

Ima tudi kar konkretno število igralcev. Zadnjič je bila cifra celo čez 50k.

http://store.steampowered.com/stats/

Zgodovina sprememb…

Epialt ::

Delajo popolnoma enake napake kot jih je delal diablo3.
Je zabaven špil, če ga ne soliraš. Za solo je pa "endgame" nočna mora.
Prvih 50-75ur nam je bil s kolegi špil full zabaven, potem pa za popizdit dolgočasen, ker poleg loota ne obstaja RNG. Vse je scripted po vzorcu kateri se ne spreminja. In ko 10x clearaš event/fight opaziš pattern, katerega se potem vedno lotiš enako zaradi same učinkovitosti. Mene osebno je minilo, ko sem videl, da je najlažje pridobiti ves gear preko bug abuse-a. Grindal bug 3h in pridobil vse kar sem lahko od PVE vendorjev in s tem ubil smisel igre. My bad, yes. Ampak druga tako ali tako ni bilo za delat solo. V PvPju so me groupe po lvl30 ubijale 1x na 5min. Random teamov pa ne maram.
Me veseli, da so ljudje še vedno zainteresirani v igro in jih podpiram.
Sam bom ponovno poskusil igro čez nekaj mesecev v upanju na kaj svežega.

J3nc ::

Ja, če sam maširaš po temni coni si hitro tarča skupinc, sam sicer nisem imel veliko težav s tem je pa res da redko kdaj pohajkujem sam. Matchmaking dobro služi svojemu namenu in hitro najde ljudi z istimi interesi. Iz naključnih skupin pa si lahko hitro in selektivno zgradiš mrežo prijateljev. Trenutno imam več kod dovolj ljudi na listi s katerimi se redno podamo v temno cono.

Division je po mojem mnenju ena boljših iger z veliko potenciala, ki trpi zaradi pomanjkanja vsebine končne igre "end game" kar pa ni nič čudnega glede na to da je igra na trgu šele en mesec.

Moj nasvet za vse ki boste začeli igrati je, da se ne zapodite do zadnjega levela. Uživajte v nižjih levelih in ne zanemarjajte temne cone. Največ zabave sem imel v temni cone med 20 in 30 levelu. Ko enktar dosežete level 30 ste v zadnji skupini temne cone kjer so tudi vsi ostali lvl 30 igralci nekateri do zob oboroženi z najboljšo opremo in željo po krvi, zato sem sam več kot teden dni ostal na levelu 29 in tako v relativnem miru nabiral levele temne cone.

oo7 ::

Tom Clancy's The Division Trailer

J3nc ::

1.1!!

Ful nove vsebine! Popravki glitchev in exploitov. Rabim samo še malo več časa da si lahko privoščim kakšno uro igranja!

dioniz ::

Pozdrav, lahko me dodate na uplay Pacient47, sem level 30/74 pa bomo skupaj graindali dark zone. J3nc dodano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dioniz ()

particle ::

Eh zjebal so špilo, ker so dovolili glitchanje bossa. Posledično imajo vsi zastonj high end gear. Ni več pointa špilat.

Zmajc ::

Ne uporabljajo glitche in exploite pa boš imel point igrati.

dioniz ::

Ja folk je pač tak, da glitchajo, čim prej do top opreme, meni je to brezveze ker ubije point igre. Po eni strani je to dobro, da igralci objavijo to zadevo na youtubu ali kje drugje. Bilo bi katastrofa, če ne bi, tako vsaj veš na čem si.

Meni je igra super, če imaš ekipo je to to (moje mišljenje), za solo pa zna biti kar zahtevno za dark zone, ker te pojejo.

J3nc ::

particle je izjavil:

Eh zjebal so špilo, ker so dovolili glitchanje bossa. Posledično imajo vsi zastonj high end gear. Ni več pointa špilat.


Kaj se obremenjuješ s tem če imajo drugi že top HE gear, vedno se najde nekdo ki bo imel boljšo opremo pa naj bo zaradi exploitov ali pa dejansko vložene ure in ure igranja +RNG. Če uživaš v igri jo pač igraš po svojih zmožnostih.

Sasquat ::

Bi kdo od vas igral s frišnim playerjem?
Igram na PS4, frišen level 30.

PSN: beni989

Trupl0 ::

sem te dodal.
Sicer bolj igram Destiny ampak mi ni problema tudi Division.
Bi šel Incursion al ka je ter malo DZja
If you are going through Hell, keep going !

Zmajc ::

Očitno je Ubisoft zadevo zaj***l big time, saj vseh stvari ne handlajo server side ampak jim jih sporoča client. Kar seveda omogoča hacke in cheate vseh vrstin oblik.

/facepalm

The Division appears to be broken at a fundamental level, enabling cheats. It may need a complete rewrite in order to work properly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

dioniz ::

Včeraj sem prvič naletel na igralca v dz ki se je dobesedno teleportiral pred mano, ubil vse v 2 sekundah :D, pobral supply drop in izginil. Grem še malo naprej do naslednjega bossa, spet isto. Uglavnem smeh :D:D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dioniz ()

AapocalypseE ::

Potrjen film, The Division.

http://adria.ign.com/sl/novice/3367/new...

Mato989 ::

Žal je igra fail, sem jo kupil pa mi je žal, marš do lvla 30, DZ grind je za crknt dolgčas, vsake tolko prileti kak teleportaš in pokolje vse kar hodi in diha, "instance" pa so živ dolgčas, bolj od drugih.... na žalost, Falcon lost je bil še kar zabavn, ostalo je pa dolgčas.

oo7 ::

Tom Clancy's The Division - Season Pass and Year One Content Trailer

oo7 ::

The Division Underground DLC Trailer (E3 2016)

.

oo7 ::

The Division Update 1.4 & Survival Details - Big Changes & Fixes Coming!


Kdo igra?

andreyyy ::

živijo.

Dober teden nazaj sem kupil to igro za ps4, jo instaliral in takoj naredil update. Preigral sem približno dve uri, potem so se začele pojavljati težave, saj nasprotnikov ni bilo mogoče ubiti, zatem pa me je vrglo iz igre in izpisalo delta code 20001082. Če grem ponovno v igro mi vedno enako naredi, torej nemorem igrati naprej. Kako bi odpravil to težavo?

Lp

Polenta ::

Dodajte na uplayu: Buff_LOrdChanka
Igram rainbow six siege in the division.

PredatorX ::

http://videocardz.com/64140/the-divisio...

Za tiste, ki imate malo slabše procesorje.

oo7 ::

Tom Clancy's The Division - Expansion 2 - Survival Reveal Trailer

oo7 ::

PC Players Can Play The Division For Free This Weekend

http://www.gameinformer.com/b/news/arch...

yoco ::

Lvl 3 boss, me v treh strelih pokonča, lol ;((

AapocalypseE ::

Kupil bi to igro, ampak nevem ali naj kupim za PC ali PS4.

Najbolj me zanima ali se na PC verziji pojavljajo cheaterji, ker potem raje kupim PS4 verzijo.

Vaše izkušnje? :)

barocco ::

Tudi sam bi nabavu igro,pa me zanima,kako je kaj SOLO/campaign varjanta se splača.So igro kaj pofixali, cheat..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

AapocalypseE ::

Feedback pls??

scipascapa ::

vzemi PS4 dobiš jo za dobrih 20€.

AapocalypseE ::

PS4 se dobi za 20€ škatlasta verzija in jo lahko tudi prodam, medtem, ko PC verzije ne morem. Se pa dobi PC verzija za 17€, ampak me vseeno bolj mika PC verzija, ker streljaške igre na kontrolerju mi niso najbolj všeč.

Kar bi me odvrnilo čisto od PC verzije bi bili cheaterji in zato me zanima ali so ali ne?

scipascapa ::

Komot se igra na PS4.

AapocalypseE ::

Igra kdo na PC-ju??

Enyo ::

igram, super špil
uplay Enyo088 dodej ce igraš

AapocalypseE ::

Srečuješ kaj cheaterjev?

Enyo ::

ne

oo7 ::

Tom Clancy's The Division - Last Stand Trailer

Berserker ::

Imam karakterja na 230 stopnji opreme.

A je še splho kaj pametnega počnet razen da grindaš stopnjo 250 opremo?

AapocalypseE ::

Sem nabavil to skropucalo od igre za PS4.

Sem jo drug dan kar prodal.

Osebek sploh ne govori in samo zmiguje z glavo haha

Ubishit igra pač.

scipascapa ::

si jo vsaj ugodno dobil in prodal :)

AapocalypseE ::

Lepa prednost PS4 :)

Zgodovina sprememb…

grandioso74 ::

Vse je stvar okusa StreetRacer.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Res je.

Pridem skoraj na konec misije, moram zapret igro, ker se mi je že mudilo, zaženem ponovno igro in sem moral celo misijo ponovno delat :))

Niti ne da igra pravega vzdušja, ker tvoj osebni lik ne zna govorit.

Genialci so jo skup spravli ni kaj...

oo7 ::

Ubisoft Is Making The Division 2 (And Adding Updates To The First Division)



https://kotaku.com/ubisoft-is-making-th...

oo7 ::

The Division 2 Confirmed to Launch Before April 2019

https://gamerant.com/the-division-2-lau...

oo7 ::

The Division 2 Looks To Be Set in Washington DC

oo7 ::

Tom Clancy's The Division 2: E3 2018 Washington D.C. Aftermath Trailer | Ubisoft

oo7 ::

OFFICIAL THE DIVISION 2 : E3 2018 GAMEPLAY WALKTHROUGH (4K)






15 marec 2019


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rainbow Six Siege (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20933200 (587) oo7
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21235082 (2623) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7523131 (16102) yayo
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6312338 (10849) djabi
»

E3 2013 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14920444 (17609) oo7

Več podobnih tem