» »

Portal za blagovno izmenjavo - www.izmenjajte.si

Portal za blagovno izmenjavo - www.izmenjajte.si

SaGr ::

Pozdravljeni,

pred nekaj dnevi je zaživel nov portal za blagovno izmenjavo www.izmenjajte.si. Kako se Vam zdi? Komentarji dobrodošli.

lp

Janac ::

Font na levi je premajhen.

andromedar ::

Meni so vsi fonti premajhni. Galerija je čudna. ko kliknem na sliko, pričakujem da se bo povečala, pa se ne. Vsaj dokler ne grem z miško nad oni mali thumbnail.

Linux / Chromium browser / 1680x1050
Eh?

GabrieLeo ::

na trenutke zgleda kot da bi pobegnila iz leta 2000, rahlo nezanimiva na oko in zeleno-bela barva mi daje občutek kot da sem prišel na spletno stran kake občine kakor pa na neko stran za izmenjavo. Sicer pa nekaj podobnega že obstaja menjam.net ali nekaj takega

galu ::

Na favicon si pozabil. :)
Tako to gre.

zuz3k ::

GabrieLeo je izjavil:

na trenutke zgleda kot da bi pobegnila iz leta 2000, rahlo nezanimiva na oko in zeleno-bela barva mi daje občutek kot da sem prišel na spletno stran kake občine kakor pa na neko stran za izmenjavo.


se strinjam + premali fonti, vse skupaj premajhno
Life is a psychological game.

Vice ::

Imam občutek da ti ne dela povezava na style.css >:D

SaGr ::

Hvala za vse komentarje.

To je moja prva stran, ki sem jo naredila. Po cca. dveh mesecih učenja osnov programskih jezikov je prišla ideja in smo se odločili, da poskusimo. Mislim, da je kar uspelo, glede na to, da stran funkcionira tako, kot smo si zamislili. Se pa strinjam z Andromedar-jem. Galerija je bila nekoliko napačno zastavljena. Ampak jo imam namen popraviti. Prav tako bom še dodelala styling in dodala nekaj AJAX-a, da bo stran bolj odzivna (ko se ga naučim seveda :) ).

Komentarji še naprej dobrodošli.

lp

Okapi ::

Razmisli o malo naprednejši možnosti izmenjav, ne samo direktno med dvema ponudnikoma. Recimo imaš tri ponudnike A B in C, ki ponujajo robo a b in c. A (ki ponuja a), bi rad imel c, ampak C bi rad imel b, ne a. Tudi B ne bi rad imel c, bi pa imel a (ampak A-ja tudi b ne zanima, ker bi rad imel c). Program bi vse tri povezal in bi A dobil c, C bi dobil b, B pa a.

Več kot bi bilo ponudbe, več je možnosti za takšne trojne ali tudi četverne, peterne zamenjave.

Da bi bilo več šans, da takšno navzkrižno menjavanje uspe, bi moral vsakemu, ki kaj ponudi, omogočiti, da označiti več različnih stvari, v vrstnem redu, kot ga zanimajo. Program v ozadju bi potem pogledal, kaj je mogoče dobiti, in če ni mogoče nobena navzkrižna menjava, bi lahko ponudil izdelke, ki bi jih bilo mogoče tako dobiti.

In jasno, takšna avtomatska povezava ne bi delovala takoj, ko nekdo nekaj ponudi za izmenjavo, ampak šele, ko bi drugi njegovo ponudbo videli in bi jo kdo sprejel. Da bi bilo vse skupaj bolj ažurno, bi moral obstoječim ponudnikom ponuditi možnost, da jim sproti pošiljaš obvestila o novih ponudbah, bodisi vse, kar pride novega, ali samo kar pride novega v izbranih kategorijah.

Predlog je free of charge.;)

O.

SaGr ::

Hvala za predlog :) bo treba malo razmislit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nerazumljivi in škodljivi posegi MJU v internet

Oddelek: Novice / NWO
196527 (4221) MrStein
»

Samsung Galaxy Nexus (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7227614 (23010) Keyser Soze
»

Brskanje po internetu s kitajskega brega

Oddelek: Novice / NWO
238835 (6937) 680x0
»

France Telecom omejuje internetni promet do Megaupload?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
158041 (6662) ahac

Vprašanje za Primoža

Oddelek: Slo-Tech
231308 (937) Tomi

Več podobnih tem