» »

Slo-tech mali oglasi

Slo-tech mali oglasi

fokz8 ::

Zdravo. Mene zanima, če je možno na malih oglasih po nekih dneh ponovno urediti svoj oglas, napisati naprimer novo ceno in podobno, s tem da bi oglas skočil na vrh strani... Tukaj se na dan objavi skoraj 20 oglasov in skoraj nimaš nobene realne možnosti da dost oseb zainteresiranih sploh vidi tvoj oglas.

Lp
  • polepsal: bluefish ()

opeter ::

Po mojem to ne gre. Lahko pa po, ne vem 48 urah (mogoče je časovni filter višji, torej 72 ur) izbrišeš stari oglas in zadevo ponovno naložiš, z novo ceno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregor5816 ::

Če pogledaš število ogledov posameznega oglasa, boš videl da ima večina oglasov vsaj 50 ogledov (=50 potencialnih kupcev), tako da se ne sekiraj glede tega, da ne bo nihče opazil oglasa.

fokz8 ::

To je res. Ampak kolk od teh jih samo pogleda kaj se prodaja, in nimajo nobenega dejanskega namena nakupa. Od teh 50 jih je najvrjetnje manj kot 10 resno zainteresiranih sploh za nakup prenosnika, ostali pač random pogledajo oglas. Vsaj tako naredim js:)

@opeter, to jež res, sam mi ne pomaga, če čez 1 dan spet nebo oglas na prvi strani ,oziroma vsaj na začetku strani, noben pa ne preglejuje vseh, oz. jih vsak samo preskoči na hitro:)

#000000 ::

Ma sej sloteč prvenstveno NI namenjen malim oglasom ? mali oglasi so bol za to če kdo od članov kaj prodaja, če rabiš oglasnik, greš na temu primeren web portal.

bluefish ::

Tak sistem nekako nima smisla, ker bi potem večina oglaševalcev vsak dan uredila oglas in ga postavila na vrh strani - bili bi na istem.
Skratka, oglase se objavlja tako kot je navedeno v pravilih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

fokz8 ::

@#000000

Se strinjam, si pa z več oglasi povečaš možnost prodaje:). Bolha je velik portal in je tško najt kar je najbolše zate

@bluefish

Kot si videl, en uporabnik objavi 10-15 oglasov za vsako malo stvar posebej(pred parimi dnevi), namesto da bi napisal prodajam VEČ stvari. In pol se zgodi ravno to, da oglasi padejo dol, tisti pa tako ali tako niso kdaj gledani...

opeter ::

Kaj pa kaj takega prodajaš, da ne moreš prodat?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

fokz8 ::

Noben ni rek da nemorem prodat, oglas je bil komaj dan gor. Smešno pa je da je včeraj oglas videlo okoli 45-50 ljudi, danes pa samo 5.

Nagi Bator ::

Glede na trenutno stanje, morda ne bi bilo odvec razmisliti o omejitvi stevila objav dnevno na posameznega uporabnika.
Ampak to je samo moje mnenje.

Lonsarg ::

Obnovitev na 72ur je čisto dovolj, zelo fajn pravilo, men se ponavadi ne da tako pogosto, pa pač na okoli en teden obnavljam. Potencialnih kupcev zaradi dosti manjše ponudbe sploh ni kaj dosti manj kot na bolhi, če ne celo več, če prodajaš slo-techu primerno zadevo, tak da zadeva deluju zelo dobro. Če ti na bolhi pogleda oglas 500 kupcev imaš po moje enake možnosti, da te en kontaktira, kot če jih na slo-techu pogleda 50. Ker je enostavno na bolhi toliko ponudnikov.

ABX ::

Lahko pa bi dodali kategorije za oglase.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

bluefish ::

Kot je bilo že zapisano malo prej - ST prvenstveno ni namenjen oglasom, tako zaenkrat kategorije niso v planu.

ABX ::

Razumem, samo zgleda kot da ste zamrznili razvoj foruma 10 let nazaj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Seljak ::

Odkrivate toplo vodo?

SaXsIm ::

Se strinjam z uporabnikom Nagi Bator. Nekaj uporabnikov (The Gamer, Afrojack) forum uporablja samo za male oglase, in v rubriki dnevno updejtajo oglase, da so ves čas na vrhu. Mislim, sej ni drugega, ampak prva stran v oglasih je polna enih in istih oglasov, in meni osebno je to moteče.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935394 (12747) kamiKaZaA
»

Bolha - statistika

Oddelek: Loža
115286 (1187) Bizkit45
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534562 (14141) shadeX
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049975 (23899) Blinder

Več podobnih tem