» »

Urejanje programov

Urejanje programov

Barbara7 ::

Na pomoc! Kupili smo LG47LA6608 pa se ze dva dni zaj.. z nastavitvijo programov. Zelim si sama dolocit na kateri stevilki bo dolocen program, pa mi sploh ne rata. Res sem ze malce starejsa, ampak haloo..
Naj mi prosim kdo pove kako in kaj. Hvala

xxurban ::

katerega ponudnika televizije imate?

Barbara7 ::

Telemach. Pa a je to kej vazno? Pri ostalih tv sem brez problema uredila po svojih zeljah..

xxurban ::

programe je treba zamenjat na tisti škatli zraven tv.

BorutK-73 ::

Nekateri televizorji imajo tako narejeno, da moraš dati tiste programe ki jih boš gledala v favorite(priljubljene) in jim potem tam prestavljaš številke. Potem pa še nastaviš da ti kaže samo favouriets listo
So pa res zakomliciral to z programi. Že skoraj vsak model ima drugače nareto.

Zgodovina sprememb…

king67 ::

Pri prejšnjih generacijah Lg-jev je bilo nekako tako; ko prideš v meniju za iskanje programov čisto do konca, tik preden potrdiš 'išči' oz. 'začni', je treba v enem okvirčku zbrisati kljukico. Kaj točno ob okvirčku piše, ne vem več. Probaj, zgubiti nimaš kaj...

lp,
king67

BorutK-73 ::

king67 je izjavil:

Pri prejšnjih generacijah Lg-jev je bilo nekako tako; ko prideš v meniju za iskanje programov čisto do konca, tik preden potrdiš 'išči' oz. 'začni', je treba v enem okvirčku zbrisati kljukico. Kaj točno ob okvirčku piše, ne vem več. Probaj, zgubiti nimaš kaj...

lp,
king67


Na to sem pa pozabil. Je neka kljukica ki mora biti izključena obvezno (prazno polje).
Če nisi na začetku tega naredila, potem še enkrat daj avtomatsko iskanje brez te kljukice.
Mislim da se ji reče "samodejno razvrščanje", nisem pa siguren

ge ::

Za enostavno urejanje programov probaj ta program! Rabiš univerzalni daljinc (harmony), usb ključek in program na računalniku.

http://www.ullrich.es/job/service-menue...

http://sourceforge.net/projects/chansor...
Ge

kocbek ::

Stric google najde marsikatero resitev.Moznost sortiranja programov kar na racunalniku.Vec pomoci pa na povezavi.
Povezava
?????


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

backup fotografij na mobitelu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91624 (1311) A_A
»

kopiranje certifikata

Oddelek: Pomoč in nasveti
142341 (1965) afroangel123
»

Nastavitev programov

Oddelek: Zvok in slika
5876 (760) king67
»

Vrstni red programov na TV

Oddelek: Zvok in slika
2213760 (13319) harvey
»

Phillips 40PFL5605H in digitalni kanali

Oddelek: Zvok in slika
184615 (4382) hodu63

Več podobnih tem