» »

kopiranje certifikata

kopiranje certifikata

afroangel123 ::

lp, zanima me,kako lahko kopiram certifikat banke(klik)? kupil sem nov računalnik, na starem disku pa imam certifikat. mogoče kdo ve, kako ga kopirati, recimo če bi naredil backup, iz starega diska na novega, je to izvedljivo? ali pa dejansko kako mapo v računalniku, pa bi kopiral na nov disk? kako je s tem? prosim za pomoč, ter za opis postopka. hvala vnaprej.

Gandalfar ::

v katerem browserju imas certifikat?

afroangel123 ::

mislil da v firefoxu bi moral preveriti, ali v IO.

Gigahertz ::

jst sm ga z usbjem
"670#2500#8"

afroangel123 ::

oi,ewo sem preveril. imam ga v IO(internet explorer), poleg tega pa me zanima, ali je dovolj če kopiram. mapo(ključ in certifikat,ki je na disku?)pri certifikatu,me vpraša ali ga želim namestiti, pri ključu pa zahteva moje geslo. a je to ta datoteka, ali je katera druga? hvala

king67 ::

Ko si certifikat nameščal, si moral izbrati opcijo, da se ga da izvoziti. Če si to storil, ga sedaj izvoziš na poljubno mesto (usb ključ, recimo). Na novem kompu pa ga spet uvoziš. Samo s kopiranjem, se bojim, ne bo šlo.

lp,
king67

afroangel123 ::

king67, prosim za postopek kako do tega, oz.kako to narediti? nisem ravno najbolj spreten s tem,...iz kje da uvoziš , imam usb ključ,... hvala-.....:)

Gigahertz ::

king67 je izjavil:

Ko si certifikat nameščal, si moral izbrati opcijo, da se ga da izvoziti. Če si to storil, ga sedaj izvoziš na poljubno mesto (usb ključ, recimo). Na novem kompu pa ga spet uvoziš. Samo s kopiranjem, se bojim, ne bo šlo.

lp,
king67


tako je
"670#2500#8"

...:TOMI:... ::

Na spletni strani klika imaš video posnetke z razlago.
Tomi

harvey ::

Ali pa če pokličeš njihovo tehnično pomoč ti bodo z veseljem pomagali, da se ne boš lovil po nepotrebnem.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

5er--> ::

Če nimaš delujočih windowsov na katerih si certifikat uvozil v IE, bo suffer...

mm&r ::

Mogoče ti tale tool kaj pomaga?

https://www.isecpartners.com/tools/appl...

Relanium ::

Pa ko izvažaš iz IEja preveri če res deluje.
IE ima včasih probleme s tem, in če ne deluje, potem pa nemoreš več nazaj da bi ponovno naredil si ga najebal.

Ponavadi se to naredi nekje v nastavitvah varnosti,
Išči pod: nastavitve, varnost, certifikati, ssl, ....

MIHAc27 ::

Tools > Internet options > contents > Na sredini klikneš Certificates

Izbereš certifikat ki ga želiš izvozit in klikneš EXPORT. Po kliku Next te vpraša ali želiš izvotizi tudiprivatni ključ.
ČE JE PRVA OPCIJA SIVA NE MOREŠ NADALJEVATI (no lahko a ne bo delalo).

Če opcijo lahko izbereš si zmagal... nekajkrat klikneš next, za geslo si ga izmisliš (ni isto kot pin). Izbereš kam ti ga shrani in to je to.

Na novem računalniku samo poklikaš datoteko, vneseš geslo, ki si si ga prej izmislil, in svetujem DA IZBEREŠ ŠE OPCIJO MAKE THIS CERTIFIKATE EXPORTABLE.

To je to. Če je tista prva opcija siva (omenjena zgoraj) potrebuješ mm&r-jev programček jailbreak od Isecpartners.

Je pa malce zakomplirirano ga uporabit... v XP mi je delalo že, če sem zagnal jailbreak, v kasnejših pa deluje jdstore.exe ki pa je DOS ukaz...
Z tem programom sem rešil že 2 certifikata ta teden, ki se ju ni dalo drugače izvozit.

Sedaj če pa ne prideš v sistem... bo pa teška.

afroangel123 ::

HVALA VSEM ZA POMOČ zadevo sem že uredil. Administratorja prosim za izbris teme. lp:):):):):):)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10722761 (1592) Tomas 33
»

SIGEN-CA bla bla bla

Oddelek: Pomoč in nasveti
204848 (3502) MrStein
»

sesut računalnik in KLIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
71120 (859) energetik
»

eDavki certifikat

Oddelek: Loža
3111823 (10238) lopov
»

Povožene diskete s certifikatom

Oddelek: Pomoč in nasveti
61858 (1664) solatko

Več podobnih tem