» »

Pomoč - windows 7 driverji

Pomoč - windows 7 driverji

FreshAS ::

Pozdravljeni

kupil sem novi laptop hp pavilion g6 2303sm in ne najdem driverjev za win7, kaj je samo za win8...mogoče ima kdo isti problem??

LP

ameba ::

Naložiš windowse 7, nato poženeš windows update kjer ti poišče tiste driverje ki jih potrebuješ.

Če potrebuješ pa kaj konkretnega pa napiši v googla ime računalnika _ kar potrebuješ _ driver for windows 7

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ameba ()

FreshAS ::

sej to je problem, ko probam prek windowsov inštalerat mi vrže ven error da ne more dol potegnt..na uradni spletni strani pa so driveri sam za 8ko ali ubunt..

refosk ::

Inštaliraj driverje za windows 8.

FreshAS ::

a pa misliš da bojo delovali? Vem samo da HP-ja nikoli več :D

refosk ::

Za probat je saj se win ne razlikujejo tako zelo, še vedno potem lahko naložiš na novo winse.

Hayabusa ::

sej to je problem, ko probam prek windowsov inštalerat mi vrže ven error da ne more dol potegnt.

Bootaš rač. z win 7 cd-jem in jih namestiš...
Nato pogledaš v device manager kateri driverji ti manjkajo.

w7 isote najdeš na ms msft straneh:
http://www.bug.hr/forum/topic/razni-sof...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

refosk ::

Lahko pa probaš s tem:

http://drp.su/download.htm

(h t t p://fenopy.se/torrent/driverpack+solution+professional+13+r375+final+ml+scenedl+pimprg/MTA0NDM4MjY)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: refosk ()

FreshAS ::

Uglavnem probal sem na vse načine dobiti driverje pa ni šlo..probal sem preko divice maneger pa mi je metal ven, da jih ne najde..potem sem probal še z genius driver-jem pa mi jih je samo 3 najde, ostalih 5 pa ne..

tko da sem dal win8 gor in za enkrat dela vse ok..samo sem zbegan zaradi grafične ker mi u divice maneger-ju najde integrirano pa dejansko ati radenko tud k jo mam notri, ampak v ccleaner-ju pa samo integrirano..a je to normalno?

Silvo ::

Silvo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz Win8 na Win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
81399 (1000) djabi
»

HP 15 d050sm - gonilniki nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6316722 (13164) dmagnif
»

nalaganje win 7 na nov laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
181698 (1444) Hayabusa
»

Problem pošta v Win7

Oddelek: Operacijski sistemi
131744 (1606) Yoxi
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
394948 (3590) skyspy

Več podobnih tem