» »

Kje kupiti ugodno baterijo na ebayu (BL-5C za Nokio)

Kje kupiti ugodno baterijo na ebayu (BL-5C za Nokio)

AlienRex ::

V GSM Nokia imam baterijo BL-5C, ki pa zgleda crkuje. Sedaj zdrži le še dobra dva dneva, ko sem jo vzel s telefona zgleda lepo napihnjeno kot balonček!! zato si ogledujem kje kupiti novo. Glede na vrednost mojega telefona je cena 20€ pri naših domačih ponudnikih preveč, zato gledam ponudbe na ebayu, kjer so ponudbe precej ugodnejše, a predvidevam da je med njimi precej "šrota". Če je kdo že kupoval baterijo na ebayu (idealno bi bilo istega tipa), bi prosil za podatek pri katerem prodajalcu, da se ne opečem pri nakupu.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

RejZoR ::

Jezst sem jo enkrat naročil iz nemškega za mislim da 4 evre. Originalna Nokia (vsaj gor je bila ona hologramska nalepka). Samo pazi kakšno kapaciteto imajo, ker je to velikokrat zelo dvoumno navedeno. Ker ene BL-5 baterije imajo res crap kapaciteto, boljše pa imajo mislim da 1020mAh. Črke nakoncu označbe določajo kakšno kapaciteto ima baterija. BL-5C je 1020mAh, BL-5B je 860mAh in BL-5A je mislim da 550mAh al neki tazga. Skratka to ful pazi, ker sem videl, da velikokrat piše BL-5C, pol pa gledaš slikce pa piše gor vse drugo oz prodajajo različne baterije, navajajo pa samo BL-5C.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

KoMar- ::

To je tako razširjena baterija, da jaz tisti hologramski nalepki na poceni ponudbah čisto nič ne verjamem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Li-on baterije. So to smart zadeve?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131342 (1072) boogie_xlr
»

Baterija iz e-Baya

Oddelek: Mobilne tehnologije
61538 (1325) JawKnee
»

Nokia N96 težava z baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
9970 (783) Gregor P
»

n95 - vzdržljivost baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
858686 (5577) PrimozR
»

Baterija za N3310 homemade

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
272346 (1830) DimmniBurek

Več podobnih tem