» »

Baterija za N3310 homemade

Baterija za N3310 homemade

DimmniBurek ::

Zanima me če bi blo uredu nabavt baterije za filat ~2000mAh AAA velikosti, in jih skup zvezat zaporedno seveda da dobim ravno 3.6V kolkr piše na oriđinal bateriji.... To bi valda delalo, neki me še zanima glede tistih pinov, na oriđinal bateriji so 4, za kaj je kakšen?....
Pa še neki glede polnjenja, imam un Gp polnilec, za 4 AA baterije ali za 2 AAA in 2 AA (en vtič se zmanjša pol) Kako bi nafilal vse 3 baterije, bi blo potrebo 2 po 2, a uni ki bi bla sam za polnjenje (na polnilcu ne moreš samo ene filat) bi kej se uničla, ker bi bla praktično vedno v polna in bi jo zmer znova filal pa čeprav polno?!?
There Is No Stronger Drug Than Reality

iskra ::

Glede polnjenja baterij: jaz polnim samo po eno za mp3 player v podobnem polnilcu in še vedno delujeta obe.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

veteran ::

BTW, kje pa imajo 2000mAh AAA baterije? A to sploh obstaja? Največ, kar sem videl v trgovinah so 950mAh.

iskra ::

Potem si videl tiste z največjo možno kapaciteto verjetno. Jaz jih čez 750mAh nisem videl.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Azrael ::

Če je v tvojem primeru Avstrija blizu, bo najcenejši nakup novega akumulatorja za ta telefon: Litij-Ion 1100mAh je 10€ v Mediamarkt. Oblika, priključek, vse štima in lahko uporabljaš originalni polnilec, torej najmanj komplikacij.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

DimmniBurek ::

Aha, kul to, nism vedu da je tko pocen, jah, u pon ali tor grem gor u avstrijo, a je to tudi v Grazu?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Azrael ::

Ne vem v Gradcu še nikoli nisem bil, v Mediamarkt Villach (Beljak) so jih imeli še precej slab mesec nazaj.
Nekoč je bil Slo-tech.

veteran ::

in če jih bo v Mediamarktu slučajno zmanjkalo (malo verjetno), dokaj poceni baterije za Nokio dobiš tudi v slo, Li-Ion 900mAh za 2900 SIT (s poštnino vred) - klik.

cholt45 ::

Ja v graškem europarku je tudi mediamarkt!
Mensezdi da je europark, v glavnem v tistem velkem nakupovalnem centru precej bliz avtoceste, kamor hodimo z mamo pa atkom po lučke in hubabuba zvečilke!

DimmniBurek ::

Ups, mal sm zaj××× gremo v Villach-Beljak, spotoma, ker grem v Louis po jakno za na motor...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Azrael ::

Sicer čisto off topic, veš kje je Mediamarkt v Beljaku?
Nekoč je bil Slo-tech.

DimmniBurek ::

Niti prbližno, grem pa v četrtek, lohk mi mal pomagaš ja, pa spotoma še če kdo ve za Louis
There Is No Stronger Drug Than Reality

veteran ::

Mediamarkt je v Villachu takoj na začetku mesta, na desni strani (če prideš skozi karavanški tunel v avstrijo). zemljevid

Tilen ::

Potem si videl tiste z največjo možno kapaciteto verjetno. Jaz jih čez 750mAh nisem videl.

Js mam v svoji nokii 850 mAh extended li-on klik

DimmniBurek, a s iti slucajno z mb ? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Azrael ::

Če greš čez Korensko sedlo, pri drugem semaforju za tablo Villach desno (štacuna se vidi z glavne ceste), zraven je še XXL Lutz in Majdič, na levi strani je EuroSpar.

Pri prvem semaforju je Bauhaus (nova trgovina), če greš predaleč je pri 3. semaforju stari Bauhaus, če še niso zaprli, imajo 80% znižanje vseh artiklov, samo ne pričakuj preveč.
Nekoč je bil Slo-tech.

iskra ::

Tilen: govora je bilo o AAA baterijah ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Tilen ::

Ja sam mi je blo smesn da govorite o sam ~1000 mAh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DominusSLO ::

Moja nokia 3310 ima že ene 10 mesecev li-polymer 1600mah baterijo, ki me je stala skupaj s poštnino 4300sit... zakaj torej komplikacije? :\

aja zdrži mi 4 dni, kljub temu, da mam doma slab signal

Obrazložitev za nepismene, polpismene, stoned ali druge "čudne" subjekte: Če telefon slabo lovi, baterija zdrži manj časa brez polnjenja. Če sem nekje, kjer je signal dober, imam vsaj 5-6dni avtonimije

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

A ce je boljsi signal bol žre? 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DimmniBurek ::

Link ne dela
Tilen, a se zajebavaš?
Dominus, ne splača se mi dajat za baterijo 5k če vem da mi bo kmal crknu, ker je že star in sfukan, za druzga pa nimam dnarja
There Is No Stronger Drug Than Reality

Tilen ::

Ja tak si napisal kot da se, če imaš boljše omrezje prej sprazni baterija. Pa zdaj jaz tebi nazaj, a se zajebavas?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Ch4N93 ::

napisal je: Če telefon slabo lovi, baterija zdrži manj časa brez polnjenja.

kaj te tu moti?
si nepismen?


sedaj pa zakaj je tako?! ker mobitel prilagaja moč oddajanja glede na jakost signala iz oddajnika

enako baterija manj zdrži če imaš GPRS link vedno vzpostavljen. boljše je npr. imeti nastavljeno, da se vzpostavi samo ko surfaš preko WAP-a
Ni nam lahko...

Tilen ::

Ch4N93, hvala za _prijazno_ razlago.

Kaj bi dal da bi bil _tako_ pametem kot ti... :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

cholt45 ::

Wiiiii fantje komaj čakate, da greste v jesen v malo šolo ane!

Saj pametni ste vsi samo včasih malo glupo delujete-komunicirate!:|

MrAs ::

http://www.mobiplanet.net/cgi-bin/store...

Ne kompiliciraj, tale drži 6 dni!
MrAs@mobiplanet.net
040 38 37 37

DominusSLO ::

li-polymer na tej strani pa še kakšen dan več

Tilen ::

A bi pridobil kaj ce bi sal iz BL-5C 850 mAh Extended Li-Ion na Li-polymer 1000 mAh ?

Zanima me predvsem ce je kaksna razlika v sami konstrukciji al je fora sam v tem da ima pač več mAh ;)

Bi pa mel ful 1500 mAh sam ni take za moj model, 3650 :(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

DimmniBurek ::

No ja moja delu kul, hvala za informacije!
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kvaliteten polnilec + polnilne baterije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
30784564 (23270) d0rK
»

NiMh baterije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
12124501 (16189) hojnikb
»

Solidne alkalne baterije ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213164 (9344) mat xxl
»

"Fake" baterije za digitalne fotoaparate

Oddelek: Kaj kupiti
152967 (2080) energetik
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264608 (3767) boych

Več podobnih tem