» »

Plextor/Liteon LCS-512M6S 512GB SSD SATA3

Plextor/Liteon LCS-512M6S 512GB SSD SATA3

Alen T 1978 ::

ve kdo karkol povedat o tem disku?
vidim, če prav zastopm, še ni izšel oziroma je samo napovedan. nisem vsega bral. pa tud nisem naprej iskal.
videl sem sam, da na googlu ni skor nobenga rezultata iskanja. če so, so samo kao povezani z ebay prodajo.

predvsem me navadušuje in čudi cena. je to zato ker je Plextor/Lite-ON, kako naj rečem?, leva firma al je kaj drugega? vem, da so bli včasih Plextor vrhunski CD in DVD pogoni. lite-on pa tud tko sprejemljivi, zelo pogosti. kako je danes ne vem.

z "levo" firmo sem hotel rečt kot, če bi tle naša pekarna pečjak dol v mestu delala še skenerje pa tiskalnike za računalnike. say what? neki tazga. bolj logično je, da delajo SS diske (zie nazzi štrudl) firme kot so crucier, kingston, rečmo intel mogoče al pa gigant smasung. al pa WD.

//edit: aha, pozabil sem povedat ceno. okol 250EUR je. wtf? ful čudno.

klinker ::

Cena nic kaj hudo ugodna. Mas na hoh.de Samsunga 830 512Gb za 350EUR ;)

http://www.hoh.de/hardware/ssd-laufwerk...

Edit:// Vidu zdaj da si ga nasu za 250EUR, kar je res ugodno. Jst sem namrec na hitro vidu ceno 390$

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Alen T 1978 ::

ja. če se ne motim, sem videl, da je povsod cena okol 250€.

kmetek ::

link??

Alen T 1978 ::

čak. bom pogledal.

Alen T 1978 ::

ena cena je tle - na bolhi: spodnji zadnji, sam je cena mal čudna glede na ostale


druga je tle:


mislim, da je tale tud:


je še nekaj prodajalcev, po večini na ebay-u, ki prodajajo ta disk po mal večji ceni - tam nekje okol 300-350-375€.

drugač ni velik trgovin ki to ima. ali ponudnikov ki prodajajo po marketih. tko vidim na googlu. pa tud na googlu sploh ni velik rezultatov iskanja. so bolj tko mim.

nisem pa ful velik gledal po googlu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko je ta mašina vredna? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
507812 (6794) mtosev
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220070 (11586) svejk
»

Plextor 708A (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
634474 (3965) boštjan
»

DVD/RW Kateri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
625508 (4295) TribesMan
»

Končno nov komp! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
543200 (2310) Fizikalko

Več podobnih tem