» »

Tecna zavarovalnica

Tecna zavarovalnica

kixs ::

Pred nekaj leti sem imel zavarovan avto pri eni zavarovalnici. Kasneje sem sel na drugo in mislil to je to. So me pa iz te stare zavarovalnice vsako leto enkrat poklicali, ker imajo ne vem kako dobro ponudbo zame... vedno sem odklonil in se nisem sekiral. Tako so me tudi letos, pred kaksnim tednom, da imajo neke nove ful dobre ponudbe... spet zavrnem. Pac letni ritual. Ampak danes me spet klicejo in tokrat je bil tip precej agresiven... v stilu, da sem ga od zacetka do konca "moral" poslusat skoraj 2 minuti, kaj imajo super duper samo za XY evrov na mesec... da sem mu potem spet povedal, da me ne zanima...

Me pa zanima kako se resit tega, zdaj ze res, nadleznega klicarjenja. Razmisljam, da bi jim poslal email, s katerim jim prepovedujem uporabo mojih osebnih podatkov v katerekoli njihove namene. Drugace receno, da me izbrisejo iz vseh evidenc.

Obstaja kaksna zakonska, pravna podlaga na katero se lahko sklicujem? Npr. ZVOP-1, ZVP?

Lp

Tilen ::

Si mu omenil, da ne želiš več prejemati ponudb? V kolikor si samo zavrnil obstoječo ponudbo, te verjetno pač pokličejo, ko imajo kaj novega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Brane22 ::

Ko te naslednjič pokliče, povej samo trenutek in mu daj faks signal.

Yacked2 ::

Na mobiju si naštimej da ti blokira cifro
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

shadeX ::

Yacked2 je izjavil:

Na mobiju si naštimej da ti blokira cifro


Bodo klicali z druge. Zavarovalnice imajo nešteto številk..

kixs ::

Jah... res nisem nikoli izrecno rekel, da me naj ne klicejo vec. Ampak zdaj bi to rad resil, ker tega tudi 1x letno nocem vec prenasat.

lp

šernk ::

Jst sem se tud na neko zadevo prijavil in nato so me klical vsaj 2x letno na mobitel. 1x poslušal, 2x poslušal, v tretje sem rekel da nimam časa, v četrto sem pa za 2 min odložil mobitel, pa ko sem ga nazaj dvignil je ženska še vedno blebetala in ko je končno za trenutek prenehala sem ji rekel da naj me odjavi od klicev :))

pokliči na zavarovalnico naj te izbrišejo iz baze in da ponudb nočeš več prejemat.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

c3p0 ::

@kixs

Če je on tako nevljuden, da ti kar tupi in te ne pusti do besede, zakaj bi ti igral neko vljudnost in ga poslušal do konca? Vrži mu dol.

Furbo ::

Ne poslušaj bedastih in otročjih nasvetov ostalih, naslednjič jim samo jasno in glasno izreci prepoved nadaljnih klicev.

http://www.dnevnik.si/slovenija/v-ospre...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

martincek1 ::

Mal se poigraj z njim ;) Boš na koncu še čakal tisti klic, da ga mal zavrtiš 8-)

Tr0n ::

Heh, enostavno poves, da te ne zanimajo te ponudbe in da naj te vec ne klicejo.

shadeX ::

Si spomnim, kakšni 2 leti nazaj je nekdo klical domov. Seveda so spet nekaj prodajali. Oglasil se je moj oče. Ker je pač imel čas se je s prijetno deklino na drugi strani pogovarjal celih 30minut. Na koncu pa ji reče: "Veste kaj. Počasi mi grejo te vaše ponudbe že na K... ", ona pa ogorčena: "Gospod, jaz se pa bila z vami prijazna", in vrže slušalko dol. Nikoli več niso klicali :))

Aston_11 ::

Ga ne bi ravno hvalil.

fosil ::

Narediš takole :D
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
577485663 (3107) Robert73
»

Moteče trženje po telefonu

Oddelek: Loža
2417789 (16797) Spajky
»

Zalezovanje po telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6413189 (11549) amigo_no1
»

Butan in njihove "piksne"

Oddelek: Loža
121645 (1152) fosil
»

tezenje zavarovalnic in anketarjev po telefonu !!!

Oddelek: Loža
212856 (2253) nokia6310

Več podobnih tem