» »

HTC ONE SV

HTC ONE SV

Mr.Nice ::

Pozdravljeni!

Zanima me, kje bi se dalo videti na tem telefonu, kateri model je telefon?
Ker na internetu najdem oznake c525c,c525e, t528t ....
Je kakšna razlika med prej naštetimi številkami?

Mr.Nice ::

Po dolgem času obujam temo, ker nisem hotel nove odpirat, bom kar tukaj nadaljeval.

No, menjavam celoten komplet lcdja na omenjenem telefonu in sem prišel do manjših težav.

Ne vem, kje bi se dalo dobit takšen trak za osvetlitev tipk, ki je na sliki, to je sedaj star prenešen na nov lcd in se mi je pri odlepljenju malce pretrgal tam pri desnem belem jezičku in sedaj je posledica, da ena tipka ni osvetljena.
Mogoče kdo ve, kaj bi lahko storil oziroma dobil kje novega?

 trak za osvetlitev tipk

trak za osvetlitev tipk



In še to, ne vem kako naj zalepim med ohišjem in lcd kompletom, vem, da se da zalepit z dvoslojnim lepilnim trakom, ki ga tudi imam(3M300LSE) ampak ta ni dovolj, ker je pretanek in ne zlepi skupaj, rabil bi malce manj kot 1 mm debel dvoslojni lepilni trak, takšen kot je bil na prejšnjem starem lcdju, mogoče kdo ve, kje bi se ga dalo dobit?

prilagam še slike....
 Star lepilni trak na lcdju

Star lepilni trak na lcdju



 kako zalepiti vmes?

kako zalepiti vmes?



Hvala za koristne nasvete.
lp :)

?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr.Nice ()

111111111111 ::

Mr. Nice si potem kaj ugotovil? Sam sem se namreč znašel pred istim popravilom. Počeno je samo steklo na telefonu. Zanima me če je dovolj da kupim:
http://www.aliexpress.com/item/For-HTC-...

Kaj potem še rabim?

Hvala za kakršen koli nasvet.

Mr.Nice ::

Hja, če si toliko mojster, da dobiš steklo z lcdja, potem bi bilo ok, ampak je velika možnost, da zlomiš lcd, če to prvič delaš.

Raje kupi komplet lcd s steklom in menjaj. Jaz sem potem ugotovil, da lcd ni bil dobro narejen, ker nekje nekaj ni pasalo v nulo in ga je španalo. Kupil sem potem z okvirjem vred pa dela ok.

Rabiš pa dovolj potrpljenja in živcev ter dvoslojni lepilni trak pa par torx izvijačev ter kakšno orodje za narazen dobit recimo plastično orodje, kak plastičen nož itd...pač znajdeš se malo :=)

lp
Dont worry.......be happy!!!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvetlitev delovnega pulta v kuhinji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6724767 (5795) Machete
»

Popravilo počenega stekla na telefonu

Oddelek: Mobilne tehnologije
1912810 (1052) dr.Akula
»

Samodejni zagon računalnika, neznan vzrok

Oddelek: Strojna oprema
232822 (2235) ginger
»

Lepilni trak čez flex cable

Oddelek: Pomoč in nasveti
11914 (688) borut_p
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717498 (5337) M-XXXX

Več podobnih tem