» »

SLO prevod TrackChecker (sledenje pošiljk)

SLO prevod TrackChecker (sledenje pošiljk)

luftek ::

Serbus,

sem se spravu prevedit program TrackChecker, ker se mi zdi zelo uporaben in pregleden. Zadnje čase kar dosti naročam iz Kitajske oz. pošiljam kaj v svet in mi je precej poenostavil sledenje pošiljk.

Ni mi potrebno za vsako posebej hodit na spletne strani posameznega ponudnika špedicij ampak za to poskrbi program, ki ima vnešenih cca. 180 storitev (pošt) iz celega sveta

Najboljša zadeva je seveda, da podpira POŠTO SLOVENIJE :)

Ima ogromno nastavitev, ki se jih splača preverit in nastavit za bolj "optimalno" delovanje.

Za Windows verzijo, ki ste jo installirali (verjetno) v:
C:\Program Files\TrackChecker\Lang

zamenjajte z novo "English.lng", ki je prevod:
https://www.dropbox.com/s/et3ur7ua69iwx...

Sporočite, če najdete kakšno napako
Prevod bo uradno dodan eni naslednjih verzij programa.

HVALA, lep dan :D

 TrackChecker

TrackChecker

Alamar ::

Bolj kot ne neuporaben program. Ne vidim nobenih prednosti napram online trackerju
http://www.track-trace.com/post
Imam en paket preko francoske pošte, ki ga zgornji program ne najde, track&trace pa ga.

Če ni povezav med poštami itak ne deluje. Sedaj imam recimo v prometu priporočeno pismo za Avstralijo in ni variante, da bi prišel do podatka o sledljivosti, ker naša pošta nima urejeno sledenje z avstralsko. Zadnji podatek je klasičen "SILJUA Odprava v naslovno državo"

luftek ::

Zdravo, zanimivo (nisem še slišal za to)

verjamem, da si označu potrebne pošte za svojo francosko pošto. Če ni ziher s katero je šlo pač označiš vse fra pošte (Chronopost, La poste, Collisimo, Airfrance cargo, Airfrance KLM, TNT, Kiala, SoDExi ali Colis Prive). Te podpira TrackChecker + seveda označiš tudi Pošta Slovenije.

Potem ti program sam preveri če so kaki podatki za tvoj tracking ID.

Če ni skrivnost me zanima, katere pošiljke ti ne prikaže??

Dobro za Avstalijo ne vem kak je. Mas pa Australia post, Australian air Express.

Je pa itaq priročno kr ti samo čekira. Recimo vsake 3 ure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luftek ()

Alamar ::

Na avstralski pošti ne pokaže slovenske tracking številke zato ne moreš nikakor vedet, kdaj je kupec prejel pošiljko (razen če ti osebno sporoči). Ampak to ni problem tega programa.

Ne zdi se mi posebno uporaben, ker samo copy-paste-am številko v online track&trace in mi takoj najde, če je sledljivo seveda. Zakaj bi za to moral nameščati program in vpisovati tracking številke in kljukati parametre? Edino varianta, da imaš cele kupe tega in ti samodejno čekira kot si rekel.

francoska tracking, ki ne prime je pa CY606775734FR preko la poste. Track&trace jo najde.

luftek ::

Hej,

tvoja ID na track&trace pravi da je pošta Collisimo.
Sem obkljukal vse francoske in mi je izpluno tole:

tist enkrat obljukaš pa nej samo prever na keri pošti je!

Ja point tega je, da nastaviš in kasneje samo preverja.
Edin nervira me, da majo kitajci na Chinapost http://intmail.183.com.cn/icc-itemtrace... manual CAPTCHA in moreš, žal ročno prepisat.

Jst sm mel zle v obdobju 1 tedna cca. 8 priporočenih pošiljk in mi je kul, da ne rabim vedno znova vpisovat številk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luftek ()

gendale ::

preveril z eno pošiljko iz češke in zaenkrat kaže pravilno :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Alamar ::

luftek je izjavil:

Hej,

tvoja ID na track&trace pravi da je pošta Collisimo.
Sem obkljukal vse francoske in mi je izpluno tole:

tist enkrat obljukaš pa nej samo prever na keri pošti je!
Pardon, res je colissimo. Zmedlo me je, ker je po defoultu bilo obkljukano la poste. Vseeno nepriročno, ker moraš iskat vse francoske pošte. Track&trace online pa to sam najde plus bolj podrobna informacija in v angleškem jeziku.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

luftek ::

Dobr je, sma prišla na isti list :) Si pač hitro sklepal za program. Obstajata tudi Android in iPhone različica.

p.s. če hočeš lahko nastaviš, da ti TrackChecker prevaja v slovenščino ali angleščino :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos aplikacij / podatkov / SMSov .. na nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
276676 (476) matobeli
»

DHL - nenormalno visoko carinjenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8722004 (9815) Daliborg
»

Oh...naša pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6610252 (7610) Redorange
»

Tracking pošiljke

Oddelek: Loža
205392 (4920) koyotee

Tracking številka

Oddelek: Loža
111505 (1364) bluefish

Več podobnih tem