» »

mi ne odpre www.avto.net

mi ne odpre www.avto.net

bambi ::

Imam na novo naložene Win XP sp4 na starem prenosniku in mi noče odpreti strani www.avto.net. poskusil sem z štirimi različnimi brskalniki, posodobil javo, izključil antivirus in požarni zid pa še vedno mi noče odpreti te strani, vse ostalo dela. Če poskusim z drugim pc-jem mi dela ter tudi z mobilnim androidom, ima kdo kakšno idejo?

fosil ::

Winxp sp4 ne obstaja.
Očitno imaš neko modificirano piratsko verzijo, ki povzroča težave.
Tako je!

neoserv ::

@fosl: mogoče je mislil SP3.

@bambi: ti je kdo ponagajal in ti kaj nastavil v "hosts" datoteko? Poglej v datoteko c:\windows\system32\drivers\etc\hosts.
Mozno je tudi, da si staknil kak virus, ampak v temu primeru ti ne bi delala nobena spletna stran.

Kaj ti pa sploh izpise, ko poizkusas gledat avto.net?
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

bambi ::

Hvala za pomoč, danes sem ponovno naložil na novo sistem, tokrat z drugo verzijo XPjev, ampak je bilo isto. Potem sem probal še z sosedovim omrežjem in je zadeva delovala. Nato sem priklučil omrežni kabel direkt iz modema v prenosnik in je normalno odprl stran, noče samo preko hišne wireless povezave. Pregledal sem tudi modem (oxygen IAD) in nima vključene nobene blokade? Mogoče je kaj narobe z ropotijo od siolovega modema, ampak z drugimi napravami dela bp.

Hayabusa ::

Start meni, run, cmd:
tracert www.avto.net

ping www.avto.net

Castiel ::

bambi je izjavil:

Hvala za pomoč, danes sem ponovno naložil na novo sistem, tokrat z drugo verzijo XPjev, ampak je bilo isto. Potem sem probal še z sosedovim omrežjem in je zadeva delovala. Nato sem priklučil omrežni kabel direkt iz modema v prenosnik in je normalno odprl stran, noče samo preko hišne wireless povezave. Pregledal sem tudi modem (oxygen IAD) in nima vključene nobene blokade? Mogoče je kaj narobe z ropotijo od siolovega modema, ampak z drugimi napravami dela bp.



poizkusi tole: v google napiši avto.net in povej če ti stvar dela. Meni namreč nikakor ne odpre www.avto.net če direktno vpišem, mi ni jasno zakaj. moram vedno preko googla odpret (ali iz zgodovine brskanja).

Sem malce potestiral: ko naslov vpišeš moraš nujno vpisati http://www.avto.net . Če vpišeš brez http zadeve nikakor ne bo odprlo. Pač nekaj je čudnega na spletni strani, saj se mi to dogaja na milijon različnih omrežjih in napravah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

Hayabusa ::

Start meni, run,
vpiši prvo
avto.net


nato
www.avto.net


Prilepi izpiska.


Kakor vidim sta izpiska IP naslovov različna.

213.250.2.51 (www) vs 67.215.65.132.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

bambi ::

Danes smo končno ugotovili kje je problem, težava je v usb kartici in sicer pri kodiranju omrežja. Če odklenem omrežje da je povezava brez gesla mi dela normalno, ko ga zakodiram se pojavi ta problem. Bom probal še z drugo kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prikazovanje spletnih strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
15811 (642) Mitch
»

Rabim programerja za izdelavo programčka.

Oddelek: Programiranje
382848 (1214) Looooooka
»

copy/paste ne dela tako kot bi moral

Oddelek: Pomoč in nasveti
81881 (1748) satriani
»

Internet explorer 6

Oddelek: Omrežja in internet
151122 (908) pikk
»

PHP dinamiči menu

Oddelek: Izdelava spletišč
71058 (937) Alpheus

Več podobnih tem