» »

Kje dostava hrane na dom, s kartico ali moneto?

Kje dostava hrane na dom, s kartico ali moneto?

flbroker ::

Ve kdo kje v okolici Maribora lahko naročim hrano na dom, ampak da plačam s kartico ali pa z moneto ob dostavi? Ali pa s kreditno online. A je kaj takega pri nas sploh?

edit: lačen sem, pa se mi ne da iti ven
  • spremenil: flbroker ()

RejZoR ::

Tisti, ki imajo to opcijo jim moraš v naprej povedat, da bi rad plačal s kartico, verjetno da vzamejo sabo prenosni terminal or something. Če ne drugega pokliči tiste, ki ji ponavadi kličeš za dostavo in vprašaj. Mogoče imajo to opcijo pa še veš ne...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

flbroker ::

Malo mi je nerodno okrog klicati pa spraševat, zato pa sem vprašal tukaj če kdo ve 100%. Za Romo kjer ponavadi naročujem vem da se jim ne da, imajo pa to možnost plačevanja.

...:TOMI:... ::

Moraš vedeti, da tisti, ki to omogočajo imajo po navadi dražje ali pa varčujejo na sestavinah (beri: slabše stvari dajajo na pico ali delajo manjše pice).

Opažam, da tisti, ki se ukvarjajo samo z osnovno dejanostjo, se pravi imajo samo hrano in ne še cigaret, pijače, možnosti plačila s kartico... Imajo boljšo hrano.
Tomi

flbroker ::

Ja, zdaj sem moral iti po denar na bankomat, noben ne ponuja plačila s kartico ob dostavi, v lokalu pa ja...v tujini ko smo si hrano naročevali smo vedno plačali kar online s kreditno...

...:TOMI:... ::

U bogi, še dobro, da ti ni treba iti v trgovino po malo moke, sira, šunke in paradižnika, ter bog ne daj, da bi si sam naredil :)
Tomi

flbroker ::

Ne da je to pomembno ampak čez teden si delam sam, čez vikend pa si naročim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510479 (7492) Smurf
»

Gotovine pri Telemachu ne sprejemajo

Oddelek: Loža
469727 (7628) BlaY0
»

Nov način nakupovanja prehrambnih izdelkov

Oddelek: Loža
346146 (4464) Vice
»

Dvig denarja na bakomatih v tujini

Oddelek: Loža
4025038 (18528) fosil
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24746699 (38878) šernk

Več podobnih tem