» »

SUP

SUP

SPEEEED ::

Včeraj sem opazil na Ljubljanici ljudi, ki stojijo na deski in veslajo. Rekli so, da se to imenuje stand up paddling. Sem pobrskal in našel nekaj info: SUP.

Je kdo to že probal? Koliko ravnotežja rabiš? Ne bi se rad zvrnil v Ljubljanico :D

STU-III ::

Sem videl ene, ki so to delali na Blejskem jezeru in po mojem ne rabiš veliko časa, da se navadiš.

LP
Line secured.

Miha_T ::

V Bohinju je bilo to že lansko leto popularno. Mislim da tudi izposojajo opremo.

Matako ::

Ljubljanica z njenim mikro-življem ti da dodatno spodbudo, da _ne_ padeš!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

#000000 ::

Bolj je problem kolk morš bit usekan da dejansko kupiš desko ki stane od 800-1200 evrov da boš lahko supal :)

SPEEEED ::

Ljudje imamo različne predstave do športov, enim je lahko, drugim težko. Nekdo bi dal 1000€ za sup, nekdo niti pod razno ne bi plačal.

Men se zdi napihljiv sup fajn zadeva, pospraviš v avto in greš na morje. No prvo morm probat, če mi sploh ustreza.

A. Smith ::

SPEEEED je izjavil:

Ljudje imamo različne predstave do športov, enim je lahko, drugim težko. Nekdo bi dal 1000€ za sup, nekdo niti pod razno ne bi plačal.

Men se zdi napihljiv sup fajn zadeva, pospraviš v avto in greš na morje. No prvo morm probat, če mi sploh ustreza.


Takle je treba vse pr kitajcih iskat. Tlele ga dobiš za 250€.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Mipe ::

Vsak malo večji tok in vrtinec te bo takoj prevrnil. Tam na sliki veslajo po mirnejšem delu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri sup kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
9119454 (517) alajlgja
»

Kajak / kanu

Oddelek: Šport
234833 (1325) Machete
»

Supanje?

Oddelek: Šport
91934 (1257) SPEEEED
»

Kateri SUP

Oddelek: Šport
2213211 (5595)          
»

Čoln za morske užitke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6119170 (8603) Invictus

Več podobnih tem