» »

kateri sup kupiti

kateri sup kupiti

1
2
»

Bostjan_321 ::

No verjetno gre sam za tiskarsko napako.

Sam imam 85 kg tako da v vsakem primeru bo zadosti.

Iščem pa za družinsko rabo, da lahko še kak od mulcev zleze gor poleg mene, kar je potem nekje do 125kg.

byvaxyjy ::

@OP: nobenega. Sposojaj si ga in preden boš prišel do cene nakupa, ti bo že dopizdilo na polno.

Bostjan_321 ::

Sposojati se mi ne da. Če nam ne bo ok, ga pač prodamo ali senkam kateremu od žlahtnikov.

Ubistvu nočem da se mi zgodi da imam slabo izkušnjo ker bi imel slabo opremo, samo zato sprašujem če se splača dat kakega stotaka več.

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Če ne voziš nekaj ultra športno, razlike ne boš opazil. Supi iz Hoferja so zelo solidni za to ceno. Pomembna je nosilnost, 125kg je ok, bi bilo pa še bolje 150kg. Hitro se ti zgodi da zraven vlečeš še kakšnega otroka in se takoj pozna.

Bostjan_321 ::

Kolega pravi da se ti poceni supi na morju že ob najmanjših valovih precej zvijajo in so zato nestabilni.

wcpapir ::

Kaj pa vem nek aquamarin za toliko se ne zvija niti pri hudih valovih. Ce je le en potnik, ce jih je vec se ze opazi zvijanje.

blindb ::

Vzemi SUP RED PADDLE CO 10'6 RIDE ;)
Mislim da bi morali uvesti davek na idiotizem.

Kodrnusa ::

Kupil na bolhi aquamarin za 150kg za 150€, kot nov. Imam ga ze 3 sezone, otroci po njemu skacejo cele dneve v vodi. Nakup leta iz moje strani za družino :)

Bostjan_321 ::

Kodrnusa je izjavil:

Kupil na bolhi aquamarin za 150kg za 150€, kot nov. Imam ga ze 3 sezone, otroci po njemu skacejo cele dneve v vodi. Nakup leta iz moje strani za družino :)


Hvala za info :)

AgiZ ::

Tudi sam imam od Auqamarin Fusion, dva supa, že par let. Dve odrasli osebi se konstantno gor prevažava brez kakršnihkoli deformacij. Priporočam.

kuglvinkl ::

Gledam te Aqua Marina. A to je OK samo z enim smernikom?
Your focus determines your reallity

AgiZ ::

Še boljši je en večji, ne trije manjši. Dodaten bonus je da je snemljiv.

kuglvinkl ::

kul
Your focus determines your reallity

Bostjan_321 ::

Je mistral allround SUP, ki je ta teden v lidlu vreden 299eur oz. če je za kaj?

netopypy ::

imamo oba napihljiva z eno/originalno 'plavutvijo', dela vse bp že nekaj časa še iz davnih časov pred covidom, na stabilnih sladkih vodah in zalivih itak boljše, za kaj drugega pa to ni, pač napumpaj na 1 bar ali malo preko za trdnost.

to je vse ok, razen če hočeš bit nek top supar frajer, potem pa ne boš kupoval tega napihljivega pofla ampak nekaj rigidnega karbonskega in to.

pač glej v smeri 'plovbe' in ne v desko, pa bo vse ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: netopypy ()

Dipling ::

Ima kdo Wasup sup 116? Za nekje 500€.

link_up ::

se en glas za fusion...tudi ze drzi tri sezone in otroc imajo radi oranzno. :)
In and Out

Buzdovan ::

Imamo Mistralov allround sup že 3 leta. Top zadeva za povprečno družino. Nosilnost 150 kg. Ko ga uničimo, kupim enakega. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buzdovan ()

katimm ::

Dipling je izjavil:

Ima kdo Wasup sup 116? Za nekje 500€.


Si ga lastim sicer 10,6 ze 3je leto.. super stabilen in z lahkoto 2 na njemu nekje 150 kg :D je pa res kar drazji, glede na to da konkurenca pride ze veliko ceneje in so supi za rekreativce vec kot dovolj za vsak dan..

Dipling ::

No, sedaj je možno sup Wasup 106 dobiti po ceni 386€, kar se mi zdi v redu in je verjetno boljši nakup, kot Fusion letnik 21 za 319€ ali Fusion letnik 23, za 399.

Cowboy6 ::

katimm je izjavil:

Dipling je izjavil:

Ima kdo Wasup sup 116? Za nekje 500EUR.


Si ga lastim sicer 10,6 ze 3je leto.. super stabilen in z lahkoto 2 na njemu nekje 150 kg :D je pa res kar drazji, glede na to da konkurenca pride ze veliko ceneje in so supi za rekreativce vec kot dovolj za vsak dan..


Jaz sem ga lani kupil in sem z njim zadovoljen. Z mulci smo se celo poletje vozili z njim po morju. Všeč mi je tudi zato, ker ima možnost pritrditve sedeža z naslonom in ga veslaš sede.

Dopolnitev: vzel sem WASUP 106 Lite
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cowboy6 ()

Kalibri ::

Ve kdo, kateri SUP za težje osebe (110+)? Gledam nosilnosti, je sicer pri večini večja, vendar nekje tudi omenjajo nosilnost veslača, ki pa je manjša. Precej pa jih tega podatka nima.
Gledam širše supe za začetnike, zgleda, da mora imeti dve plasti in za spoje je fajn, da so varjeni.

Nekaj ima pri nas intersport, samo tam bi itak rekli,da je vsak dober, potem vidim nekaj na Verovškovi v Lj, amazon ima polno tega.

Nesta ::

Ima kdo iskušnje z Mistral SUPi (LIDL) Po 2 letih je zacel malo puscati pri ventilu (notranji ventil - ima dva ventila).
Je možno popraviti?

Hvala

Invictus ::

Menio se je začela odlepiti tista nedrsna podloga.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vuki ::

Nesta je izjavil:

Ima kdo iskušnje z Mistral SUPi (LIDL) Po 2 letih je zacel malo puscati pri ventilu (notranji ventil - ima dva ventila).
Je možno popraviti?Hvala

Si probal ta ventil odviti s priloženim orodjem, preveri gumci (o-ringa) ter vzmet, namaži ju s silikonskim mazilom ali podobno....lahko kupiš tudi nov ventil.

Kodrnusa ::

V mengsu ma en model servis in trgovino Amanzi. Popravi vse in se vec za malo ceno.

Nesta ::

Kodrnusa je izjavil:

V mengsu ma en model servis in trgovino Amanzi. Popravi vse in se vec za malo ceno.


Super hvala za informacijo.

BaTeMaN ::

Moja draga ima : SUP board SHARK TOURING 11.8X30X5
Je hiter, ful drži smer. Tudi mene z 90 kg lepo pelje. Ni pa za večje obremenitve... in ni najbolj za začetnike. Je takoj na 15 PSI.

Jaz mam.. RRD 10’4 AIRSUP V3 starejši... sup.
Lahko dva peljem gor, gre OK, je pa treba veslat levo desno, da gre ravno, je stabilen, primeren za začetnike.. celo skačeš lahko iz njega v vodo primeren za kako akrojogo :) treba pumpat na 18 PSI, se kr vleče
less then zero

Kalibri ::

Meni se pri 200 litrih vleče tudi na 15 PSI.

BaTeMaN ::

SPloh če je 35 stopinj ko pumpaš :)
less then zero

AgiZ ::

Ima/pozna kdo kako dobro el. pumpo za sup? Še bolje če ima avtomobilski priključek.

Nesta ::

AgiZ je izjavil:

Ima/pozna kdo kako dobro el. pumpo za sup? Še bolje če ima avtomobilski priključek.


Najboljše kar se da dobiti:

Outdoor Master Shark II electric sup pump, 20 psi, 12V

Imam in uporabljam. Kupil sem pa na Amazonu:

https://www.amazon.de/-/en/OutdoorMaste...

Imas pa tudi v Slo:

https://wasup.si/products/elektricna-su...

Kalibri ::

Zdrži baterija za eno polnjenje in praznenje npr. 200 litrskega supa?

Edit: spregledal, da nima baterije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kalibri ()

tikitoki ::

A je tolk tezko rocno napumpat?

BaTeMaN ::

tikitoki je izjavil:

A je tolk tezko rocno napumpat?


Jaz ponavadi pumpam 2.. zame in za drago. naj rečem, da pri 30 + stopinjah je edini problem, da je težko nanesti kremo po pumpanju ker šwicam :) ostalih težav seveda ni (torej namazat se prej)
less then zero

Dober dan ::

Si lahko še malo sposodim temo? Z ženo se odločava glede supa. Nikoli ga nismo imeli, smo pa 4 članska družina Otroci 5 in 8 let. Lahko kdo na hitro predlaga, kateri je najbolj primeren? Bolje kupit dva cenejša, ali enega malo boljšega? Naj dodam, da imam jaz 78kg, žena pa 48.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Osebno bi vzel raje 2, če le imate prostor za prevoz in hrambo. Odvisno tudi od lokacije, če je možno raziskovat kakšne otočke ali zalive se lahko skupaj zveslate zjutraj do plaže.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Dober dan ::

mailer je izjavil:

Osebno bi vzel raje 2, če le imate prostor za prevoz in hrambo. Odvisno tudi od lokacije, če je možno raziskovat kakšne otočke ali zalive se lahko skupaj zveslate zjutraj do plaže.


Prostor v avtu ni toliko problem. Glik sem gledal, ima Jager za 200€ SUP. Gremo pa letos na Pag. Bi bilo to za kaj, pa te vzamem 2? Se mi pa zdi kratek, ali ne?

kixs ::

Ce se mislite samo ob obali malo guncat gor in dol, kar pocne vecina - tudi sam ;) Potem ne bi pretiraval. Je pa pomembno, da je kolikor toliko cvrst. Tako je bolj stabilen in se lazje peljes, se posebej, ko nastanejo valovcki od vetra ali jaht/trajektov.

Eden je za zacetek cisto dovolj. Ta komplet smo lani kupili:
https://wasup.si/en/products/sup-deska-...

Za mene je OK - cca 85kg. Sem bil cisti zacetnik. V parih dneh sem ze lahko stoje veslal. Na koncu dopusta tudi kaksni vecji valovcki od katamarana niso bili problem. Ampak to je bilo vse skupaj 1 urca na dan in se potem vprasas, ce se ne splaca raje izposodit.

Steinkauz ::

Pr vaših kilah bi dejansko lahk šli vsi 4je na tega:
https://www.decathlon.si/p/343520-18440...

Smo bli trije, sam da sta dva odrasla nanesla že 170kg + froc.

atubbuta ::

Ima kdo kako izkušnjo ali pravo poznavanje o tem, kako kvalitetna je Lidlova SUP deska?

Kar potrebujemo je zadostna togost (kot je omenjeno v zadnjih prispevkih te teme), ter vsaj malo kvalitete v ostalih parametrih. Ni nam potrebno, da je vrhunska.
:)

alajlgja ::

Za vse SUPe pod cca 500€ glej, da je dovolj volumna, da bo zdržala kakega dedca ter da je trgovina taka, da ti bo zamenjala, če bo šlo kaj narobe, kar Lidl zna biti.
Vse ostalo se mi zdi, da je brezveze debatirati.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kajak / kanu

Oddelek: Šport
234834 (1326) Machete
»

Nakup napihljiv SUP

Oddelek: Šport
164917 (4067) Nesta
»

Supanje?

Oddelek: Šport
91937 (1260) SPEEEED
»

Kateri SUP

Oddelek: Šport
2213211 (5595)          
»

SUP

Oddelek: Loža
72064 (1970) Mipe

Več podobnih tem