» »

[win7] aktivacija

[win7] aktivacija

Yacked2 ::

Pozdravljeni,
na mojem HP Pavilion dv7 sem ko sem ga kupil dobil že nameščene Win 7 Home Premium 64x. Danes sem naredil svežo namestitev, z interneta sem downloadow orginalne windowse isto verzijo. Med inštalacijo sem vpisal mojo serijsko, ki sem jo nažen na nalepki na računalinku. Kjub temu mi piše da ni aktivirano:

 slika

slika



ima kdo kakšno idejo ? saj sem Win legalno kupil z računalikom pa imam večje probleme kot če bi imel crackano verzijo
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

flbroker ::

Preveri katero verzijo si imel prednastavljeno, najverjetneje je v tem problem. Preveri tudi če ima tvoj laptop pre-installed windows gor na recovery particji.

fosil ::

In kaj se zgodi če klikneš na activate now?
Drugače pa izberi ročno aktivacijo in pokliči na ms.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Yacked2 ::

Vse tiste recovery patricije niso delovale, med izbiranjem patricij mi ni pustilo nikamor naložit zaradi nekega uefi ter ""windows cannot be installed on this disk. The selected disk is of the GPT partition style", zato sem bootal Linux ter formatiral celoten disk. Potem je šlo gladko naprej.

Ko kliknem za aktivacijo dobim tole:
 slika

slika



Sem siguren da je vpisana serijska pravilna
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Assass1n ::

Če si legit daj automatic phone system, izberi slovenia in ti pokaže telefonske. Potem kliči tja in vpisuješ v telefon ene 9 stolpcev številk. Če ne gre pa se pogovoriš z svetovalcem.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Yacked2 ::

aha hwala...bom poiskusil
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

shinko ::

Če je imel prenosnik prednameščene windowse je imel del particije zaklenjene in tam zagonski fajl za windowse in tudi vse gonilnike. Tako da moreš narediti samo recovery...pri hp mislim da stisneš F2 na začetku takoj ko vklopiš komp. Se ti vse samo namesti. Tako da če nisi sformatiral te particije ti je to najlažja rešitev.

Yacked2 ::

shinko je izjavil:

Če je imel prenosnik prednameščene windowse je imel del particije zaklenjene in tam zagonski fajl za windowse in tudi vse gonilnike. Tako da moreš narediti samo recovery...pri hp mislim da stisneš F2 na začetku takoj ko vklopiš komp. Se ti vse samo namesti. Tako da če nisi sformatiral te particije ti je to najlažja rešitev.


Sem že na začetku povedal, da sem z Linuxom formatiral celoten HHD, ker tisti čudežmni recovery ni deloval.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

oyoy69 ::

izberi 3. možnost "Type a different pruduct key" in ponovno vpiši svojo serijsko številko.

Yacked2 ::

oyoy69 je izjavil:

izberi 3. možnost "Type a different pruduct key" in ponovno vpiši svojo serijsko številko.


Čudeži se dogajajo. Verjetno mi med inštalacijo ni sprejelo ker ni bilo neta. Hvala ti
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Company ::

Ni čudeža. Če nisi povezan na net, ne moreš izvesti aktivacije.
LP!

Gutjerez ::

kolega je kupil prenosnik z origialnimi windowsi.

vendar je 3 mesce delovalo pravilno sedaj pa mu kr javla da windows mogoče ni originalen.

ko gre pod system tam nikjer ne piše da je windows aktiviran oz neaktiviran.

kaj storiti v tem primeru? kako priti do tega da lahko vpišeš aktivacijsko kodo?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Izbeglica ::

Zaženeš CMD.exe in potem vanj vpišeš ukaza:
- slmgr /ipk [koda]
- slmgr /ato


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 "clean install"

Oddelek: Pomoč in nasveti
4814234 (11734) fujtajksel
»

32-64 bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
353016 (2308) 4ever
»

reinstall kupljenih windows 7 HP z piratskim cdjem/imageom ter original cdkeyem...

Oddelek: Operacijski sistemi
212191 (1699) Duhec
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323996 (3246) ender
»

Doplačilo za Vista DVD ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202425 (1932) BmN

Več podobnih tem