» »

glasbena šola

glasbena šola

SimobilFan4 ::

A ve kdo tukaj kdaj so vpisi, ne mislim za 1. letnik, ampak za nadeljevanje šolanja. Septembra verjetno? Ker če je bilo maja se bojim da sem zamudil priložnost in ne bom mogel nikoli nadaljevat razen zasebne, česar si pa finančno ne morem privoščit

Meizu ::

A si v nižji glasbeni ali v srednji glasbeni?

Akademije delajo tako, da moraš naslednji letnik obvezno vpisat ob koncu šolskega leta. Pri srednji in nižji GŠ pa ti to ponavadi opravi seveda učitelj.

SimobilFan4 ::

Meizu je izjavil:

A si v nižji glasbeni ali v srednji glasbeni?

Akademije delajo tako, da moraš naslednji letnik obvezno vpisat ob koncu šolskega leta. Pri srednji in nižji GŠ pa ti to ponavadi opravi seveda učitelj.

Nižja glasbena, sam je meni rekel, da se moram sam???

Meizu ::

Hja če ti je pa rekel, da se moraš sam, potem pa le pojdi do njega, vprašaj za prijavne papirje in jih pač izpolni. Ponavadi več kot en obrazec ni. 5 min dela.

SimobilFan4 ::

Meizu je izjavil:

Hja če ti je pa rekel, da se moraš sam, potem pa le pojdi do njega, vprašaj za prijavne papirje in jih pač izpolni. Ponavadi več kot en obrazec ni. 5 min dela.

Sej ni prepozn?

Meizu ::

Hja če nisi še šel (kje si bil te dni??) pojdi čimprej. Kot jst vem je šolsko leto v glasbenih šolah že zaključeno. ČImprej pojdi vprašat.

SimobilFan4 ::

Rekl so da me to leto nebojo sprejel ker nism dovolj talentirant(kljub temu da sm naredu izpit)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko te nategnejo na maturi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8216263 (11825) Meizu
»

Ali lahko gre moj sin na glasbeno oz. ali je pametno da gre?

Oddelek: Loža
398782 (5958) anci0banci
»

Zoisova štipendija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8012325 (10477) alum
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779307 (7887) ERGY
»

A je kaj glasbenikov tukaj?

Oddelek: Sedem umetnosti
235671 (5409) Karaya 52

Več podobnih tem