» »

18. rojstni dan-help !!

18. rojstni dan-help !!

1 2 3
4
»

black ice ::

Se strinjam. (do drugega citata)

urosz ::

tema ma 4 strani, od tega je 2 strani zafustrirancev, ki moralizirajo in pridigajo o tem kak mladi vidijo samo alkohol. če bi jaz bil mod bi vse brisal. če ste vi meli bedne rojstne dneve, to zaj ne pomeni, da jih mora mladina danes tudi met.

back on topic: glede na to, da ne veš točne številke udeležencev, zaprosi, če lahko vsaj par dni pred zabavo potrdijo/zavrnejo svojo udeležbo, da veš približno cifro. to je kar stalna praksa.

Mipe ::

Pa dobro, širite alkoholizem še naprej. Ko boste naslednjiš brali o pijanem vozniku, ki je koga povozil do smrti, ali o pijancu, ki je zaštihal ženo pa tako naprej, se spomnite, kako ste pomagali spodbujati alkoholizem in bodite ponosni nase.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

dottor ::

Jaz zadnja leta kolega pouprašam po željeh po pijači. Smo pa večina takih ki spije kakšno pivo ali dve ob čevapih, pol pa v taxi in ga malo žurat vn ter s taxijem nazaj domou. Imamo pa v družbi tudi take ki ne pijejo alkohola in se za take kupi po njihovih željah. Jaz osebno pijem alkohol ko mi paše, in ne na silo ker morem, ker je moj rojstni dan. So minili že rojstni dnevi na kokakoli in smo prav tako uživali. Če imaš možnost par ljudi vprašaj če imajo kakšno specifično željo po pijači, tako da dobiš malo občutek kaj bo večina pila in tistega nabaviš malo več. Če bo v ospredju pivo, za dečke uzameš 4-5/osebo za deklice pa 2-3 pa na končno število prišteješ še ene 10-15% za rezervo, ker kdo bo spil več, kdo manj in pol bo to to,
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

urosz ::

Mipe je izjavil:

Pa dobro, širite alkoholizem še naprej. Ko boste naslednjiš brali o pijanem vozniku, ki je koga povozil do smrti, ali o pijancu, ki je zaštihal ženo pa tako naprej, se spomnite, kako ste pomagali spodbujati alkoholizem in bodite ponosni nase.


po tvoji logiki je za pijanega voznika kriv organizator zabave ali natakarica, ker ga je vprašala, če bo še kaj spil?

Pithlit ::

To, da enkrat na teden spiješ 2 pira, je daleč od alkoholizma.

Pa kozarček dobrega vina ob kosilu/večerji.

Pa, koncec koncev, tudi taki ki spijejo flašo viskija s kolo prden se grejo v disko opotekat v soboto zvečer... so daleč od alkoholikov.

Da ne bo pomote Mipe, jaz ne podpiram pitja alkohola. Ga pa nobenemu ne branim, dokler so ljudje sposobni delovat odgovorno. Kreten, ki se pijan spravi za volan je zrel za odvzem izpita (v mojih očeh tudi če napiha tistih 0.5 - ampak OK, zakon je zakon). Kreten ki v takem stanju koga ubije je zrel za dekado ali dve za rešetkami.

Tisti pa ki se ga loti pit, nato pa namesto s svojim avtom domov odide s taksijem - temu pa niti v sanjah ne bi rekla da je kreten.
Life is as complicated as we make it...

STU-III ::

Mipe je izjavil:

Pa dobro, širite alkoholizem še naprej. Ko boste naslednjiš brali o pijanem vozniku, ki je koga povozil do smrti, ali o pijancu, ki je zaštihal ženo pa tako naprej, se spomnite, kako ste pomagali spodbujati alkoholizem in bodite ponosni nase.


Noben ga ne spodbuje, samo pravimo, da lahko vsak pije, kar hoče.
Line secured.

black ice ::

Mipe je izjavil:

Pa dobro, širite alkoholizem še naprej. Ko boste naslednjiš brali o pijanem vozniku, ki je koga povozil do smrti, ali o pijancu, ki je zaštihal ženo pa tako naprej, se spomnite, kako ste pomagali spodbujati alkoholizem in bodite ponosni nase.

Jure, si to ti? Taki osebki že prej niso imeli poštimanih vseh zadev, alkohol le pospeši vse skupaj. Niso vsi uživalci alkohola alkoholiki, tako kot niso vsi neuživalci alkohola tečnobe.
BTW ne pijem, ko vozim in takisto pričakujem od moje družbe ter preprečim, če je le možno. Tako, da prosim - nehaj, ker je celotna tema (že nekaj strani nazaj) skrenila s poti.

STU-III ::

black ice je izjavil:

Mipe je izjavil:

Pa dobro, širite alkoholizem še naprej. Ko boste naslednjiš brali o pijanem vozniku, ki je koga povozil do smrti, ali o pijancu, ki je zaštihal ženo pa tako naprej, se spomnite, kako ste pomagali spodbujati alkoholizem in bodite ponosni nase.

Jure, si to ti? Taki osebki že prej niso imeli poštimanih vseh zadev, alkohol le pospeši vse skupaj. Niso vsi uživalci alkohola alkoholiki, tako kot niso vsi neuživalci alkohola tečnobe.
BTW ne pijem, ko vozim in takisto pričakujem od moje družbe ter preprečim, če je le možno. Tako, da prosim - nehaj, ker je celotna tema (že nekaj strani nazaj) skrenila s poti.


Zanimivo! :)) Sploh nisem pomislil ampak tale mipe pa res piše čisto podobno jypetu, čisto možno, da je res on.
Line secured.

zuz3k ::

kere predloge majo eni, neke solate, sploh da o osebkih s titulo niti ne pišem

od vseh pa ta zmaga:

Rias Gremory je izjavil:

Ja ko si bo folk mešu bo kr hitr zmankal tkoda naj bo veliko non-alcohol pijač. Lahko bi pa imel kje več vrst zelenega čaja v vrečkah in grelce vode.


čaj v vrečkah? kaj si ti nor? to je žurka za mularijo na kakem travniku z gozdu
pa more bit alkota, čevapov pa muska do kraja ne pa neki čaji, eni nit ne vejo kaj
je žurka, omg 8-O


še glede tistih, ki ti tako nasprotujejo pitju alkota in ne vem kaj

dejstvo je, da so ti fowš, ti ne privoščijo
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

STU-III ::

zuz3k je izjavil:

kere predloge majo eni, neke solate, sploh da o osebkih s titulo niti ne pišem

od vseh pa ta zmaga:

Rias Gremory je izjavil:

Ja ko si bo folk mešu bo kr hitr zmankal tkoda naj bo veliko non-alcohol pijač. Lahko bi pa imel kje več vrst zelenega čaja v vrečkah in grelce vode.


čaj v vrečkah? kaj si ti nor? to je žurka za mularijo na kakem travniku z gozdu
pa more bit alkota, čevapov pa muska do kraja ne pa neki čaji, eni nit ne vejo kaj
je žurka, omg 8-O


še glede tistih, ki ti tako nasprotujejo pitju alkota in ne vem kaj

dejstvo je, da so ti fowš, ti ne privoščijo


Jah, eni mislijo, da gre za pohod prvošolčkov ;)
Line secured.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Zeleni in drugi pravi čaji niso za prvošolčke.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WarpedGone ::

še glede tistih, ki ti tako nasprotujejo pitju alkota in ne vem kaj

Been there, done that, seen it is BS.
Oglašam se zarad hinavšne, ki se zganja... kako da RD fešte niso primarno usmerjene na alkohol, jadajadajada. V naslednji misli pa "brez alkohola????".
Recte bobu bob, poglejte se v ogledalo: brez alkohola ne gre.
Gre brez hrane, gre brez osvetlitve, gre brez elektrike, gre brez muske, gre brez miz, gre brez stolov, gre brez ognja, ... - edina reč ki je showstopper je manjko alkohola. Brez tega, pač ni fešte.

Zakaj čutite potrebo po zanikanju tega fakta?
Zbogom in hvala za vse ribe

IcEk` ::

Nihče ne zanika tega. Na 90+% čagah je alkohol prisoten. Še vedno lahko rečeš ne, ko ti ga ponudijo, potem pa moreš še bit dovolj močen da ne podležeš pritisku, ko ti ga začnejo vsiljevat :) Vi bi pa kr drugim govorili kako se naj zabavajo? Eni z čaji, drugi z alkoholom, tretji s travo, četrti z eki,.. Dokler se vsi zavedajo posledic in so dovolj odgovorni pri konzumiranju drog, si lahko samo tiho. It's not your fucking business.

Glugy ::

MandMx3 je izjavil:

Verjetno sem glede alkohola vprašala zato, ker mam glede brezalkoholnih pijač že vse splanirano..
Sama nisem neki navdušeenec nad alkoholnimi, ampak pomislite; 18ka brez alkohola??? Kaj si bo mislila recimo polovica povabljencev, ki pa vedno radi spijejo kaj alkooholnega, jaz bi jim pa postregla samo z vodo, oro, đusom, coca colo??? Ma dejte no, razmislite malo.. Ne vem kateeri rojstni dan je minil samo ob vodi. xD čuda je brati to tukaj in to nasprotovanje.. Res brezveze no. :)


Ma ja jz tud nisem nek navdušenec nad alkoholom oz še ga clo sploh ne pijem. Sm že po naravi dost sproščen pa včasih tud nor :D
ampak glej pač sej tud vegeterianca ne povabiš na sam mesne dobrote ane da tam strada. Mislim lahk pa organiziraš ne-alkoholn party pa pač povabš vse pa tist k se s tem strinja pride tist k pa ne pač kokr komu paše ane :)
Mam frenda k je naredu posebi party za nalivanje (alko pa to) pa posebi za pač za en piknik ob nogometu kjer je pol tud svoje mlajše nečake povabu. Pač tist k organizira tist je šef :) Če komu ni kaj všeč pa naj ne pride an :P

MandMx3 je izjavil:

..in zdaj se že ponavljam; verjemite, vse naše 18ke so minile super, fino.. Mamo kar neko mero, tak da res.. Sam se to pač enim ne da dopovedati. Sicer pa, kaj vam mar za nas ??? xD Res lepo, da vas skrbi, ampak vas ne rabi... ;)


Ja itak vsak lahk praznuje tist k če. enmu pač nič ne pomen 18to leto ker v bistvu je res to sam številka. ampak pač simbolno ti pa lahk velik pomen in če ti zakaj ne bi praznoval :) Itak so pa že vsi neki tok resni da je vsak izgovor za dobro volo še kako dobrodošel :p Sicer je mal žalostno da so eni vedno resni ko so brez alkota in se znajo sprostit sam z njim ampak j**t ga. Težki cajti težka glava :) Važn da se majo fajn. Če se drgač ne znajo met fajn pa naj majo alko, pa pozabjo mal na skrbi. vsak ima pravico da se ma kdaj fajn :)

MandMx3 ::

zuz3k je izjavil:

kere predloge majo eni, neke solate, sploh da o osebkih s titulo niti ne pišem

od vseh pa ta zmaga:

Rias Gremory je izjavil:

Ja ko si bo folk mešu bo kr hitr zmankal tkoda naj bo veliko non-alcohol pijač. Lahko bi pa imel kje več vrst zelenega čaja v vrečkah in grelce vode.


čaj v vrečkah? kaj si ti nor? to je žurka za mularijo na kakem travniku z gozdu
pa more bit alkota, čevapov pa muska do kraja ne pa neki čaji, eni nit ne vejo kaj
je žurka, omg 8-O


še glede tistih, ki ti tako nasprotujejo pitju alkota in ne vem kaj

dejstvo je, da so ti fowš, ti ne privoščijo



@georgi: Hvaala ti, da me razumeš. :P Bi te kar povabla zraven.. hehe :D hf

GamerBoy ::

STU-III je izjavil:

black ice je izjavil:

Mipe je izjavil:

Pa dobro, širite alkoholizem še naprej. Ko boste naslednjiš brali o pijanem vozniku, ki je koga povozil do smrti, ali o pijancu, ki je zaštihal ženo pa tako naprej, se spomnite, kako ste pomagali spodbujati alkoholizem in bodite ponosni nase.

Jure, si to ti? Taki osebki že prej niso imeli poštimanih vseh zadev, alkohol le pospeši vse skupaj. Niso vsi uživalci alkohola alkoholiki, tako kot niso vsi neuživalci alkohola tečnobe.
BTW ne pijem, ko vozim in takisto pričakujem od moje družbe ter preprečim, če je le možno. Tako, da prosim - nehaj, ker je celotna tema (že nekaj strani nazaj) skrenila s poti.


Zanimivo! :)) Sploh nisem pomislil ampak tale mipe pa res piše čisto podobno jypetu, čisto možno, da je res on.


Neglede na trollanje Jypeta, sem prepričan da Jure premore več sivih celic, kot tale troll, ki verjetno 3/4 stvari celo misli resno.

MandMx3 : napaka, raje povabi Mipetka, da bo usklajeno, saj veš... jin in jang fore

Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

Primorec ::

Jaz sem ponavadi tako napravil, kot sem videl pri tistih žurih na katerih sem bil predtem in so se mi zdeli kul..Sej če hodiš precej po žurih takoj veš kaj pali in kaj ne. Smo pa tudi ljudje različni, eni so bolj egocentriki pa jim ležijo čimbolj slovesni dogodki tako, da se na veliko govori od njih, se jih slika in snema,pa se jih postavlja kot glavnega igralca v neke šove, kake leve igrce, ki se jih kaki levi tipi sproti zmislijo.Sem že videl sesute mize stole, pa še kaj drugega..ipd..Recimo drugi slavljenci pa tega nočejo, jim je bol prijetno skulirano vzdušje.Skratka kot slavljenec napravi tako kot to misliš da je prav, če komu ni všeč pa naj gre dalje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primorec ()

STU-III ::

In, kako se je kaj odvil rojstni dan? Nobenega poročila? :D
Line secured.

gruntfürmich ::

ni preživela...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

CMpunk ::

upam da ni bil fail totalni

MandMx3 ::

haha rojstni dan sem praznovala ravno ta petek! in kak je blo?? ZAAAKOOON! nora žurka do pol 6ih zjutraj, fina zabava s super družbo, super darila, super presenečenja, alkohola je blo, pa vendar ni blo nobenih izgredov, tudi umazani ni blo preveč, bolj je blo razmetano zarad počenih balonov od dekoracije.. ampak to naj bo, to spada zraven ;)) Skratka, NEPOZABNO! Bi kar takoj organizirala še eno tako družbo... jaz rečem, vse se da speljati kot hočemo, le če je prava družba, seveda taka, ki je pri pameti tudi ko je malo alkoohola v krvi... tak da res, sem ful ponosna na svoje frende, familijo in vse ki so kakorkoli pomagali, da smo to izpeljali tak super kot je blo! :))
LP, tudi vam privoščim take žurke!

STU-III ::

Odlično! Škoda, da nisem bil povabljen. :)
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

blackbfm ::

pics or it didnt happen

MandMx3 ::

@blackbfm : Ja seveda bom jaz pošiljala slike nekomu ki ga ne poznam.. ;)) Če hočeš verjemi, če pa neboš pa to pač ni moj problem, me zarad tega nebo bolela glava. xD ;)

Okapi ::

A za nasvete so bili pa dobri neznanci?>:D

O.

menjalnik ::

Mandmx3 ti je mogoče ime Petra? :)

MandMx3 ::

Se opravičujem če se je napačno slišalo, ampak.. Bi vi pošiljali svoje fotografije nekomu v neznano kam?? Kaj pa varnost preko spleta in to?..:)
Ne, mi ni ime Petra. Verjetno imam z razlogom te M-je v mojem nickname-u. :)

zuz3k ::

eno slikco smo si pa ja zaslužili, kot zahvalo

glede varnosti bolje tujcem sliko kot pa na fb "prijateljem", ki komaj čakajo takšne posebne fotke

glede fotke, če eno čisto normalno fotko daš na net, ne vidim razloga zakaj ne, edino morda
v tem da si kljub 18. letom še nezavpliva :D
Life is a psychological game.

Pithlit ::

Grorgi... dej eno slikco naflikaj.
Life is as complicated as we make it...

martincek1 ::

Fantje, tema že obstaja: "Osamljenost"

MandMx3 ::

Nisem Manca, sem pa verjetno res kaj na M. ;)
Amm no, tolko glede fb-ja.. ne vem, kdo je rekel da so slike dodane tja gor... In ne vem kdo je rekel, da mam na fb-ju ''prijatelje''. ;)
Tudi če bi bla stara 50 nebi zaupala... Če so pa nekateri tak naivni pa.. 'bog pomgej'. xD

BigWhale ::

Z malo vztrajnosti so vsi dovolj naivni. :>
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121671 (2789) Matev

pijaca za party (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608955 (7694) dzinks63
»

anketa o pitju na žurih

Oddelek: Loža
405037 (3867) Unknown_001
»

18ka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514890 (13134) Free Bird
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14935116 (31392) Dr_M

Več podobnih tem