» »

18. rojstni dan-help !!

18. rojstni dan-help !!

1 2
3
4

mihec87 ::

Rias Gremory je izjavil:

Upam, da se bo poskrbelo tudi za tiste, ki ne pijejo alkohola.


Saj bo voda, ora, cola itd...

Bovla je lahko super, lahko je pa zanič v pm(ponavadi ker folk da not najbol nagravžno ter najcenejše vino+ kr neki sadje po možnosti kislo...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Rias Gremory ::

Ja ko si bo folk mešu bo kr hitr zmankal tkoda naj bo veliko non-alcohol pijač. Lahko bi pa imel kje več vrst zelenega čaja v vrečkah in grelce vode.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

mihec87 ::

Ni to čajanka, od teh 60 jih mogoče par poskusilo zeleni čaj, redno pije pa vprašanje..

Rias Gremory ::

Ja škoda, da ni. Današnja mladina bi samo pila.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Phantomeye ::

Rias Gremory je izjavil:

Ja škoda, da ni. Današnja mladina bi samo pila.



Današnja mladina.

Vedno je samo današnja mladina tista, ki vse narobe dela.

Rias Gremory ::

Mal trolam. Zase bi lahko reku, da sm še mulc.

No zdej pa nebom več off, želim lep dan vsem še naprej.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

urosz ::

Kaj ti bi jim dal zeleni čaj na rojstnodnevni zabavi za 18 let? LOL

Vice ::

urosz je izjavil:

Kaj ti bi jim dal zeleni čaj na rojstnodnevni zabavi za 18 let? LOL


Jap zeleni čaj in ricinusovo olje je the best. To bo žur kjer boste vsi rekli da ste ga srali do fulla

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Rias Gremory ::

urosz je izjavil:

Kaj ti bi jim dal zeleni čaj na rojstnodnevni zabavi za 18 let? LOL

Seveda, pa še za črni in beli čaj bi poskrbel.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

MandMx3 ::

Hahahah, si nebi nikoli mislila, da bo moja tema, na katero sn pričakovala kakih par odgovorov, ki sn jih htela postala tak komentirana... Hvaala vam!
Sicer pa, eni si res dajte že dopovedat, da bo poskrbljeno za vse -tiste, ki ne pijejo, pa vegije... itd.. hah :D

Vuuuuh, danes zvečer že razpošljem vabila! Pol pa samo čaaakam na dan D :P !

GamerBoy ::

Uživaj, pa upam da se vam ne zgodi taka situacija... :P

Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

gendale ::

Rias Gremory je izjavil:

Upam, da se bo poskrbelo tudi za tiste, ki ne pijejo alkohola.

ja, pomoje rabiš vsaj nekje 3dl brezalkoholnih pijač za vsak dl žganja in nekje 1dl za vsak dl piva/vina, več če je dosti gostov takih, da ne bodo pili alkohola

aja, pa za alkoholne (ok, za žgane pijače ni nujno) in brez alkoholne pijače glej, da ti folk ne bo odpiral vseh in spil samo do pol, ampak naj najprej spijejo celo in šele potem odprejo novo, tko boš lahko vse kar ostane porabila kdaj drugič, odprto se pa zna hitro pokvarit

>Kaj ti bi jim dal zeleni čaj na rojstnodnevni zabavi za 18 let? LOL
jst sm na eni zabavi pil črni čaj + vodko :))
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

echo ::

Priporočam ti tut male piksne pira. Ni tak vlke razlike v ceni.
Mene je najbolj razpalilo, ko sem naslednji dan po feštah napol spite piksne piva zlival v travo.

Shegevara ::

echo je izjavil:

Priporočam ti tut male piksne pira. Ni tak vlke razlike v ceni.
Mene je najbolj razpalilo, ko sem naslednji dan po feštah napol spite piksne piva zlival v travo.


fak stari, kolk to gre men na kurac. Tako da tud jst priporočam raje piksne kot flaše, al pa če kje stakneš une tamale stekleničke.

So čist simpatične.

CMpunk ::

Pa kva ti je tok fora 18? Kao 'polnoletna'... Polnoleten bi moral postat z 20 al pa 21, ne pa 18. Če mene prašaš pršpari dnar, ti bo še prov pršov :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

echo ::

Fešta za 18ko in 20ko ti je verjetno najboljš zapravljen denar.
Pa ne centov šparat s čipšit piri in radenskami. Vsaj jst ne bi (in tut nikdar nisem).

MandMx3 ::

ej, vam tak povem... mama je sicer malenkost proti (stroški), foter me pa podpira da moram met (češ da, 18 si res sam 1x!) in ker do zdaj nisem nikoli resno praznovala rd-ja s kolegi (ker ga mam med poletnimi počitnicami in so večina bli na morju) sem si pa letos rekla da bom praznovala pa če tudi pride sam 1.. ampak mam že potrjeno da jih pride fuuul :))
Tak da, žurka boooo pa se lahko eni hejterji tu postavite na trepalnice z vašimi komentarji, ki me najmanj zanimajo! hvala pa tistim, ki ste istega mnenja kak jaz! :))

GamerBoy ::

ej, vam tak povem... mama je sicer malenkost proti (stroški), foter me pa podpira da moram met (češ da, 18 si res sam 1x!)


Recimo 19 let si star ravno tolikokrat kot 18, razen če v kakšnem čudnem časovnem pasu s črnimi luknjami živite
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

Mipe ::

Tudi rodiš se in umreš samo enkrat. Zakaj bi zapravili življenje za neumnosti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

jype ::

Ene 5-10 dobrih kolegov, sposodš si laptop, boxe, projektor pa platno, pa greste met na en travnik kino pod zvezdami s tremi hudimi filmi.

Ko se začne danit si pa že 18 in lahko greš v Berlin iskat job.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

bolkonsky ::

40 pijanih 18 letnikov v grozni vročini, to pa bo :D js najbolj pogrešam kavico pri vsem tem, paše ob desetih topla kavica, da mal k seb človek pride.

MandMx3 ::

Jooooj, ne vem zakaj ste vsi tak proti temu, da nekdo praznuje 18.ko???? ME ZANIMA ZAKAJ SE NOBEN NEBI PRITOŽEVAL KO BI NPR. NEKDO PRAZNOVAL ABRAHAMA?????? LE ZAKAJ??? mah, res brezveze že se menit tu nekaj..

Mipe ::

Zato, ker se tvoj rojstni dan vrti okrog alkohola.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

bolkonsky ::

Mipe je izjavil:

Zato, ker se tvoj rojstni dan vrti okrog alkohola.


Ne, sam ti vidiš vsepovsod alkohol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bolkonsky ()

cen1 ::

@MandMx3: Ne se sekirat zaradi par osamljenih trolov ki nimajo kaj bolj pametnega za počet kot pridigat in moralizirat.

Ti nared fajn žur in to je to. :))

Mipe ::

bolkonsky je izjavil:

Mipe je izjavil:

Zato, ker se tvoj rojstni dan vrti okrog alkohola.


Ne, sam ti vidiš vsepovsod alkohol.

Vprašanje se je nanašalo na alkohol. Večji del nasvetov je bil v zvezi z alkoholom.

Na zabavi za 18-letnike.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

WarpedGone ::

Ne, sam ti vidiš vsepovsod alkohol.

To je točn enak bullshit kot tista, da "v službo ne hodiš sam zarad dnarja ampak ker je fajn, ker so dobri odnosi, itd."
V službo se neha hodit ko ni več dnarja, ko ni več fajn, se še vedno vztraja.
Točno enako je tle, poskusi met RD fešto brez hektolitrov alkohola in se čudi kako je vse mrtvo, žalostno, dolgcajt, v badu, zateženo, brezveze in kako že ob 9ih zvečer ni več nikjer nikogar.

Wake up and smell the coffee: RD fešte, spoh okrog teh najstniških let so all about the alcohol. S tem se začne in končna, in brez tega ni fešt.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mipe ::

Žalostno, da potrebujete hektolitre alkohola, da se imate fajn.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

echo ::

To ni res.
Cenej je.
In bolj zanesljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: echo ()

T-h-o-r ::

MandMx3 je izjavil:

Hello! :D
No, vi ki ste že uspešno prestali ta poseben in pomemben dogodek - zabavo za 18. rojstni dan namreč.. Mi lahko nekaj svetujete???
Povabila bom cca. 60 ljudi (računajmo da je 30 sošolcev, potem pa se še ostali prijatelji hitro naberejo) Pričakujem, da jih bo prišlo najmanj recimo 40.
Pa me zanima sledeče:
* glede pijače bi imela rdeče vino, belo vino, oro, coca colo, pivo (glede na to, da bo piknik) in seveda kakšno oazo... Kaj menite, koliko (mogoče v L) posameznih pijač bi bilo potrebno za cca 40 ljudi?? Vzemimo podatek, da pretežno radi pijejo belo vino... :D
* glede hrane, sem načrtovala v stilu piknika-torej čevapčiči... ampak, ker se mi zdi delati ražnjiče za toliko ljudi preveč, kaj še predlagate zraven?? Samo čevapčiči pa se mi namreč zdijo malo oz. preveč pusto... :S

Noo, to je za začetek to... Priprave so v polnem teku, tak da vas res zelooo zelo proosim za kakšne nasvete..Dajte si zamislit da ste vi povabljeni, pa mi povejte kaj bi si želeli na rojstnodnevni zabavi (18-ka) sredi vročega poletja.. Pa hvalaaa vam res fuuul! :))


to je ful odvisno od družbe

na našem koncu so eni sposobni požreti neverjetne količine alkohola, medtem ko grem kam drugam, je vse veliko bolj zmerno in porabi isto število ljudi precej manj alkohola; drugač pa ful pogrešam pivo na tem seznamu pijače :D

WarpedGone je izjavil:

Ne, sam ti vidiš vsepovsod alkohol.

To je točn enak bullshit kot tista, da "v službo ne hodiš sam zarad dnarja ampak ker je fajn, ker so dobri odnosi, itd."
V službo se neha hodit ko ni več dnarja, ko ni več fajn, se še vedno vztraja.
Točno enako je tle, poskusi met RD fešto brez hektolitrov alkohola in se čudi kako je vse mrtvo, žalostno, dolgcajt, v badu, zateženo, brezveze in kako že ob 9ih zvečer ni več nikjer nikogar.

Wake up and smell the coffee: RD fešte, spoh okrog teh najstniških let so all about the alcohol. S tem se začne in končna, in brez tega ni fešt.


čist odvisno od ljudi in kaj želijo početi, so pa 100 % dokazani vplivi alkohola, medtem ko recimo 1. uro vsi sedijo v svojem kotu in je bolj kot ne tiho, se po nekaj zaužitega alkohola začnejo hude debate etc.

sam današnja mladina pol nima več podna, pa jih morajo v bolnice vozit na koncu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

MandMx3 ::

Verjetno sem glede alkohola vprašala zato, ker mam glede brezalkoholnih pijač že vse splanirano..
Sama nisem neki navdušeenec nad alkoholnimi, ampak pomislite; 18ka brez alkohola??? Kaj si bo mislila recimo polovica povabljencev, ki pa vedno radi spijejo kaj alkooholnega, jaz bi jim pa postregla samo z vodo, oro, đusom, coca colo??? Ma dejte no, razmislite malo.. Ne vem kateeri rojstni dan je minil samo ob vodi. xD čuda je brati to tukaj in to nasprotovanje.. Res brezveze no. :)

Shegevara ::

MandMx3 je izjavil:

Verjetno sem glede alkohola vprašala zato, ker mam glede brezalkoholnih pijač že vse splanirano..
Sama nisem neki navdušeenec nad alkoholnimi, ampak pomislite; 18ka brez alkohola??? Kaj si bo mislila recimo polovica povabljencev, ki pa vedno radi spijejo kaj alkooholnega, jaz bi jim pa postregla samo z vodo, oro, đusom, coca colo??? Ma dejte no, razmislite malo.. Ne vem kateeri rojstni dan je minil samo ob vodi. xD čuda je brati to tukaj in to nasprotovanje.. Res brezveze no. :)


Ne poslušat tistih alco-haterjev. Če kdo ne mara alkohola, ga seveda ne siliš, za ostale je pa alkohol čist dobrodošel.

Lepo praznuj!

MandMx3 ::

..in zdaj se že ponavljam; verjemite, vse naše 18ke so minile super, fino.. Mamo kar neko mero, tak da res.. Sam se to pač enim ne da dopovedati. Sicer pa, kaj vam mar za nas ??? xD Res lepo, da vas skrbi, ampak vas ne rabi... ;)

T-h-o-r ::

drugač 15+15 vina pa 50 piv
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

MandMx3 ::

Shegevara je izjavil:

MandMx3 je izjavil:

Verjetno sem glede alkohola vprašala zato, ker mam glede brezalkoholnih pijač že vse splanirano..
Sama nisem neki navdušeenec nad alkoholnimi, ampak pomislite; 18ka brez alkohola??? Kaj si bo mislila recimo polovica povabljencev, ki pa vedno radi spijejo kaj alkooholnega, jaz bi jim pa postregla samo z vodo, oro, đusom, coca colo??? Ma dejte no, razmislite malo.. Ne vem kateeri rojstni dan je minil samo ob vodi. xD čuda je brati to tukaj in to nasprotovanje.. Res brezveze no. :)


Ne poslušat tistih alco-haterjev. Če kdo ne mara alkohola, ga seveda ne siliš, za ostale je pa alkohol čist dobrodošel.

Lepo praznuj!



Hvala, car si! ;)

GamerBoy je izjavil:

ej, vam tak povem... mama je sicer malenkost proti (stroški), foter me pa podpira da moram met (češ da, 18 si res sam 1x!)


Recimo 19 let si star ravno tolikokrat kot 18, razen če v kakšnem čudnem časovnem pasu s črnimi luknjami živite



Zakaj ravno pri 18 postaneš polnoleten?? Zakaj se pol vsa mladina veseli ko je 'končno 18'!?? Verjetno še je vedno malo bolj poseben rojstni dan, kot pa pol 19... xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: MandMx3 ()

WarpedGone ::

ampak pomislite; 18ka brez alkohola???

Q.E.D.
Zbogom in hvala za vse ribe

GamerBoy ::

Spovedničar je danes ob 17:11:17 izjavil:
ej, vam tak povem... mama je sicer malenkost proti (stroški), foter me pa podpira da moram met (češ da, 18 si res sam 1x!)


Recimo 19 let si star ravno tolikokrat kot 18, razen če v kakšnem čudnem časovnem pasu s črnimi luknjami živite



Zakaj ravno pri 18 postaneš polnoleten?? Zakaj se pol vsa mladina veseli ko je 'končno 18'!?? Verjetno še je vedno


Ne nasprotujem ničemur drugemu le tistemu da si 18 le enkrat, kar pa ne pomeni da si 19 let lahko star večkrat kot 18.

Zakaj se 18ke veselijo ? Nevem mislijo, da so s tem kaj bolj odrasli in bo tudi od sedaj naprej boljše. Jaz vem da bi raje kot 18. rojstni dan praznoval še enkrat recimo 3ga recimo takrat ko sem nehal v plenice srat, ali pa raje par let kasneje ko sem mlečne zgubil, ker zobozdravnikov še vedno ne maram kaj preveč.

Kakorkoli ljudje s tem dajejo nek pomen življenju, isto kot cela fešta za abrahama, ko vsi veseli skupaj s slavljencem, ki je pa z eno nogo takorekoč že v grobu :P

Saj s temu ni pomojem sicer nič narobe, da se poveseliš, ampak nekega posebnega pomena pa temu le ne bi dajal
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

WarpedOne> Wake up and smell the coffee: RD fešte, spoh okrog teh najstniških let so all about the alcohol. S tem se začne in končna, in brez tega ni fešt.

Svašta, le kako je nam uspelo.

Aja, sej res, dobro muziko smo mel.

T-h-o-r ::

pa totalna alter scena
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ganon ::

Poseben in pomemben dogodek?

MandMx3 ::

Je pač tak, da vsak posameznik pomembnost doogodkov dojema po svoje... :))

gendale ::

MandMx3 je izjavil:

Jooooj, ne vem zakaj ste vsi tak proti temu, da nekdo praznuje 18.ko???? ME ZANIMA ZAKAJ SE NOBEN NEBI PRITOŽEVAL KO BI NPR. NEKDO PRAZNOVAL ABRAHAMA?????? LE ZAKAJ??? mah, res brezveze že se menit tu nekaj..

pust hejterje, čist normalno praznuješ 18. rd

jype je izjavil:

Ene 5-10 dobrih kolegov, sposodš si laptop, boxe, projektor pa platno, pa greste met na en travnik kino pod zvezdami s tremi hudimi filmi.

Ko se začne danit si pa že 18 in lahko greš v Berlin iskat job.

pa lsd
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

STU-III ::

Mipe je izjavil:

Zato, ker se tvoj rojstni dan vrti okrog alkohola.


Pa kaj te boli kurac, če se ga nažrejo? Bodo pač uživali ane?...
Line secured.

STU-III ::

jype je izjavil:

WarpedOne> Wake up and smell the coffee: RD fešte, spoh okrog teh najstniških let so all about the alcohol. S tem se začne in končna, in brez tega ni fešt.

Svašta, le kako je nam uspelo.

Aja, sej res, dobro muziko smo mel.


Ja, kaj pa praviš na dobro musko + alkohol + sex + kakšno drugo vrsto droge? >:D :))
Line secured.

bolkonsky ::

STU-III je izjavil:

jype je izjavil:

WarpedOne> Wake up and smell the coffee: RD fešte, spoh okrog teh najstniških let so all about the alcohol. S tem se začne in končna, in brez tega ni fešt.

Svašta, le kako je nam uspelo.

Aja, sej res, dobro muziko smo mel.


Ja, kaj pa praviš na dobro musko + alkohol + sex + kakšno drugo vrsto droge? >:D :))


Teenage pregnancy

STU-III ::

use a condom ;)
Line secured.

galu ::

@bolkonsky

Ta mi je polepšala večer. Hvala. :D
Tako to gre.

CMpunk ::

18 ni pomembno zato, ker ste sami junfri

mogoče vam je pa glih zato dobr

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

black ice ::

Toliko zafrustrirancev na kupu še nisem srečal. Če ne uživate alkohola je to izključno vaša odločitev, katere ni potrebno vsiljevati drugim. Mimogrede je že polnoletna (oz. bo postala v kratkem) in sodeč po uradnih listinah bi naj bila sposobna odgovarjati zase - ter legalno uživati alkohol.
Punca, naj ti žurka uspe. :)

Pa po pameti.

Pithlit ::

black ice je izjavil:

Če ne uživate alkohola je to izključno vaša odločitev, katere ni potrebno vsiljevati drugim.

Jaz ga ne. Pa nekateri mislijo da bi ga morala. Pol me pa folk čudno gleda ko naročim vodo... in še nazdravljam z njo.

Ampak me prav nič ne moti če ga konzumira kdorkoli drug, dokler se zadeva ne spremeni v pijanico. Pa še takrat ne pridigam ampak se umaknem.

Holier than thou ni glih moj stil. Se še spomnim kako je bilo v 'mojih' časih... ko liter ruma ni bil noben problem spit. Recimo. Pa druge pijače tudi niso bile ravno tabu. Da ne omenjam 'rekreativne uporabe določene zelenjave' (3l mleka + 2kg 'perja' = en kup folka s prividi).

Dokler se gre za občasne izpade jaz problema ne vidim (res pa predpostavljam da folk ne postane nasilen). Mularija pač eksperimentira. In prav je da se jim v tem pusti neko mero svobode.

Mipe je izjavil:

Tudi rodiš se in umreš samo enkrat.

Glupost. Rodiš se res sam enkrat... umreš pa lahko večkrat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121581 (2699) Matev

pijaca za party (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608882 (7621) dzinks63
»

anketa o pitju na žurih

Oddelek: Loža
405009 (3839) Unknown_001
»

18ka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514784 (13028) Free Bird
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14934872 (31148) Dr_M

Več podobnih tem