» »

Iz Linux na win7

Iz Linux na win7

enabudala ::

Ali mogoče kdo ve kako je z odstranitvijo Linuxa in namestitvijo win7? Ne HP prenosniku je nameščen Linux in bi ga rad zamenjal z win7. Sem bral da je za namestitev win7 potrebno formatirat particije. In tukej se pojav problem. Ko hočem namestit win7 mi odpre seznam particij na katerem je kar 5-6 particij in samo ena (Hp tools al nekaj podobnega) ima možnost formatiraj. Ali se potem samo ta formatira ali je potrebno izbrisat vse particije pa se bo potem ko bo win7 nameščen ustvarila nova. Pa vse particije so velike do 20gb, razen ena je okol 600GB

Hexx ::

Slikaj razpored particij pa ti bomo že znali povedat.

enabudala ::

V roku petih minut objavim sliko

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enabudala ()

rddezh9 ::

Najbolš je, da shraniš vse podatke ki jih misliš obdržat (poglej tudi ostale particije) na zunanji disk/kluček. Nato pa vse izbriši in naredi eno.
Win7 ti bo avtomatično ustvaril še eno za namestitev sistema veliko 100Mb, ki je pozneje ne boš videl.

enabudala ::

Saj je racunalnik nov, kupljen danes tako da nimam nobenih podatkov se gor. Kako pa potem ustvarim novo particijo

Hexx ::

Če želiš zbrisati vse greš pod Možnosti Pogona(dodatno) in pri vsaki particijo izbereš možnost izbriši. Ko so vse zbrisane pa iz neparticioniranega prostora ustvariš eno samo novo :)

enabudala ::

Zdaj mi je uspelo namestiti windows, vendar pa imam nov problem. Prej ko je bil še Linux mi je internet delal. Samo priključil sem kabel in je delal, sedaj ko sem pa namestil windows mi pa ne zazna interneta. Kaj bi lahko naredil? Drugače imam pa HP Pro Book 4545S

ABX ::

Si naložil vse gonilnike ki dobiš na HP strani?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enabudala ::

Saj bi jih naložil pa ne vem kateri je pravi

ABX ::

Preveri pod device manager da nimaš kakih vprašajev. Če jih imaš dej sem gor print screen
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enabudala ::

Niso vprašaji, so eni klicaji v trikotniku

a dam sliko gor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enabudala ()

ABX ::

Ti manjka en kup stvari.

Začni z driverjem za chipset, potem VGA, LAN, ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enabudala ::

Kje pa to dobim?

ABX ::

Napiši model prenosnika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enabudala ::

HP Pro Book 4545S
Windows 7 Professional x86

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enabudala ::

Katere moram pa izbrat?

ABX ::

Driver - Chipset
Driver - Graphics
Driver - Audio
Driver - Network (Realtek Ethernet Controller Drivers?)
Driver - Storage(vse)

Po vrsti in ko končaš dej spet gor print screen od device manager
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enabudala ::

Ok bom objavil

enabudala ::

A je za wireless tudi treba gonilnik ali bo deloval če prenesem ta Realtek gonilnik?

enabudala ::

Zdaj imam samo še pri Bluetooth Controller klicaj. Kateri gonilnik potebujem za to?

Zvezdica27 ::

ja madona, saj maš na oni spletni strani vse... kolk bitni sistem, dowload, install in čao.

zz

enabudala ::

Saj sem jih našel, vendar jih je več za bluetooth pa ne vem katerega točno moram dol potegnit. Pa nismo vsi tako seznanjeni s tehnologijo kot nekateri in raje vprašam preden kaj napačnega namestim. Saj zato pa je ta forum, da lahko ljudje ki smo manj tehnološko podkovani kakšno stvar vprašamo. Ali se motim?

PacificBlue ::

Broadcom Bluetooth 4.0 Software and Driver

jype ::

Kdo bi si mislu, da je tok komplicirano namestit Windows, pa da po namestitvi sploh nič ne deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov prenosnik med inštalacijo ne zazna ssd diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
385279 (4303) solatko
»

računalnik ne najde USB-jev,webcam-a, bluetooth-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
131610 (1357) saja
»

Kako odstranim Linux in namestim Windows 7?

Oddelek: Operacijski sistemi
192123 (1699) racunalnicar
»

rabim pomoč glede prostora na pc-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
692990 (2707) Architect
»

HP Laptop & winXP instalacija (HP particije)

Oddelek: Strojna oprema
91656 (1554) Rippy

Več podobnih tem