» »

problem v win8 z driverjem za miško

problem v win8 z driverjem za miško

tomaz- ::

Živjo, imam sledeč problem.

Dobil sem no name China miško s sedmimi gumbi ( poleg običajnih še "fire" gumb, DPI setings in forward in backward gumba ) . ko vtakneš USB, win 8 začnejo nalagat svoje generične driverje, ki pa očitno niso pravi. Miška sicer dela, dela DPI in fire button ( ki je v bistvu dvoklik-s klikom lahko npr odpiraš mape ), vendar gumb forward in bacward pa ne. Ker mi je to zelo OK funkcija pri uporabi neta, bi vas prosil za pomoč, kako win 8 "povedati", da so očitno potrebni drugi driverji.. Miška je plug&play, driverless.. Kupljena prek Ebay-a. Ampak je dobra za oprijem, ker je velika in je ne bi rad ravno "stran vrgel".. :-)

Hvala za pomoč!

še link do miške:
http://www.ebay.co.uk/itm/2-4GHz-Wirele...

Hayabusa ::

Oni za win7 ne delajo ?

tomaz- ::

Kateri za win 7 ?

driverjev sploh ne najdem... Ne "obstaja" proizvajalec, ker je miška "no name " in ker naj bi bila plug&play..

hojnikb ::

razstavi in poglej kakšen čipset uporablja. Bo potem lažje najdit driverje...
Je pa čist možno, da so driverji za tiste tipke inštalirani in ti tipke enostavno ne delajo..
#brezpodpisa

tomaz- ::

tipke delajo. Ker ko odpreš kako mapo in klikneš na tipke, lepo zapiska, da imajo "signal", samo svoje funkcije ne opravljajo

Hayabusa ::

Na ebay oglasu piše da so zrsven driverji za xp/visto/w7...

System Support: Windows ME/2000/XP/Vista/7/98

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

tomaz- ::

To pa ne bo držalo. Nikjer ne piše, da bi bili driverji zraven. Piše samo da je podprta za ta sistem..
In tudi ni bilo nobenih driverjev.. Saj pravim, kako naj win8 dopovem, da naj "izbere" drug generičen driver. Očitno jih nekaj zj**be, čeprav zanimivo, fire button ( dvoklik ) pa deluje iz prve. Tudi če grem v nastavitve miške v control panelu, mi ne da sploh opcije, da bi štimal gumba forward in backward, ker jih ni.. Očitno je naložen driver za običajno miš..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obolala bom - WIN 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
425529 (3538) egypt
»

Novi prenosnik na Win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
201718 (1498) mat11
»

Grafična - hardware acceleration

Oddelek: Zvok in slika
241869 (1351) xdejvid
»

Priporocila glede sledilnih krogel

Oddelek: Kaj kupiti
61852 (1602) Key Quest
»

Logitech MX518...mnenje uporabnikov.

Oddelek: Kaj kupiti
171557 (1219) strictom

Več podobnih tem