» »

Samsung Galaxy S2 posodobljen na JB 4.1.2

Samsung Galaxy S2 posodobljen na JB 4.1.2

micoboy ::

Pozdravljeni,

včeraj sem posodobil svoj Galaxy S2 iz ISC 4.0.1 na Jelly Bean 4.1.2 in moram povedat, da se je poraba baterije ogromno povečala, saj mi zdrži slab dan, s tem da nisem bil nič na internetu, svetlost zaslona je na minimum, opravil sem le 2 klica po 5 min in nič drugega...
Prej z ICS 4.0.1 pa mi je držala 2 do 3 dni.

Pa me zanima, če ima kdo enako težavo oz. tudi takšno porabo baterije?

Mogoče bi moral postaviti vse nazaj na tovarniške nastavitve?

Hvala
Lp
  • zaklenil: Mavrik ()

RejZoR ::

Dobrodošel v klubu. Hitrejše ni nič ker je bil že prej hitr, samo baterijo žre kot blesav. Pa še Onavo Extend mi ne deluje več odkar sem nadgradil na 4.1.2. Če bi bil rollback enostaven bi že zdavnaj šel nazaj na 4.0.4...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

micoboy ::

Hitrost ni nič boljša ne, sem videl na porabi, da zaslon najbolj rabi baterijo od 43% naprej.

moxon ::

Meni osebno je novi updejt kr fajn pohitril telefon, le avtonomijo baterije je katastrofalna.

kmetek ::

potem je bolje, da sploh ne posodobim?

micoboy ::

Tako, jaz sem zdaj dal vse nazaj na tovarniško, si vse obnovil, slike in imenik. Napolnil sem ga pred eno uro in zdaj mi je spraznilo 3%.
Bom videl kako dolgo bo držalo zdaj.

Samo ne vem zakaj kaže porabo zaslona 60% če imam na minimum svetlost ali pa samodejno, oboje je enako.

Jaz sem ga posodobil, ker me je prejšnji ICS 4.0... zajebaval, drugače pa delovanje in vizualno mi je ta JB 4.1.2 bolj všeč.

Lp

moxon ::

kmetek je izjavil:

potem je bolje, da sploh ne posodobim?


Hmm kaj pa vem, eni pravijo, da jim je updejt izboljšal delovanje baterije. Ne upam ti svetovati. V mojem primeru je avtonomijo drastično zmanjšal.

TehDucky ::

Tudi meni 4.1.2 kar fino papca baterijo, sicer mi poje enih 30% dnevno ampak to je samo takrat ko ga ne dotikam oz nardim 1 klic in pa 3x pogledam na uro. Če nardim par smsov, kej pobrskam po internetu pa začne drastično padat baterija. Sreča edino, da vsaj muziko lahko poslušam lahko brez da bi se bal koliko % mi porabi, saj je ekran ugasnjen.

Sam bi najraje videl, da mi zdrži 2 dni s kolikor ga uporabljam, žal ga je treba dat polnit vsako noč ob redni uporabi. Samo nazaj na 4.0.4 nebi šel verjetno, mi je 4.1.2 dala par funkcij, ki sem jih moral nadoknadit s dodatnimi aplikacijami. Nisem pa na nobenem modu, ampak samo na 4.1.2 ko je prišel ven, sem ga namestil tistega čisto osnovnega in ne mobitelovega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

keitai ::

Katero verzijo imaš to? Meni i9100XXLS8 (moram posodobit na XWLSS) zdrži 2dni, od tega cca 5ur display on, kar je podobno kot na ics.

CaqKa ::

podvojena tema: Samsung Galaxy S II

micoboy ::

Pa še ena stvar je pri teh Samsung-ih, ko ga polnete in ko se napolni te opozori z piskom, če ga takrat izklopiš ti bo baterijo takoj porabilo, če pa ga polniš celo noč, bo baterija držala dlje časa - testirano (z ICS 4.0.1)...

Mavrik ::

O Galaxy S2 tema že obstaja: Samsung Galaxy S II.

Obenem se zavedajte, da vam upgrade sprazni vse podatkovne baze za vsebino (kontakti, keširane slike, fejsbooki, muzika, etc) in da telefon prvi da (ali par dni) dela rebuild baze v ozadju, kar se jasno pozna na bateriji.

Tako da prosim ne delat nekaj tako neumnega kot je ocenjevanje porabe baterije v prvih dveh dneh po upgradu.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770334392 (151411) medenko
»

Sony Xperia go android downgrade na 2.3.7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210398 (7492) Apofis
»

Samsung Galaxy S3 (pomoc glede nadgradnje)

Oddelek: Mobilne tehnologije
132430 (2035) kamuee
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827344 (5789) lvlOne
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275629 (4398) bdoxx

Več podobnih tem