» »

Google hangouts nazaj na Gtalk

Google hangouts nazaj na Gtalk

Auba ::

Zdravo!

Tale hangouts mi je gnil zato bi rad šel nazaj na Gtalk a nevem kako?

Hvala za odgovore!
Živjo :)

Mavrik ::

GTalk več ne obstaja.
The truth is rarely pure and never simple.

Auba ::

Hmmm ja večino mojih prijateljev pa nima Google hangouts in nemoram komunicirati z njimi. :/
Živjo :)

šernk ::

Gtalk še obstaja v gmailu in je itak poveza z hangouts. Edini problem je da hangouts ne razvršča po aktivnosti, kar je naravnost idiotsko.

aja pa smeškoti so tudi idiotski.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Auba ::

A potlej lahko enemu pišem iz mojega hangouts na njegov gtalk al kako? A bo on to videl? Al pa npr da dodam enega novega na gmail pa mu pišem on me pa nima pod njegovemu Gtalkom? Me bo lahko kontaktiral oz jaz njega?
Živjo :)

šernk ::

Če te nima dodanega ne vem, drugače pa lahko vsem ostalim pišeš, kot da je vse po starem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Auba ::

Ma uglavnem brezveze tale hangouts. Res ni možno it nazaj iz hangouts na gtalk potlej? A se bo potlej to tistim, ki imajo še gtalk avtomatsko updejtalo na hangouts a kako?
Živjo :)

šernk ::

Ni še jasno, vendar baje da ja. Nisi edini, ki se mu zdi hangouts popolna katastrofa proti enostavnemu, nezahtevnemu in kaj vem kaj še vse gtalku.

gtalk mi je bil vedno daleč pred konkurenco od kar obstaja, sedaj so pa nametal en kup neuporabnih stvari, ki spravi zadevo iz resnega instant messengerja v načečkano multifunkcijsko napravo, s katero lahko delaš vse...razen se direktno pogovarjaš z osebo.

namreč zelo mi koristi, da imam med prikazanimi stiki 8 offline ljudi, s katerimi se pogosto pogovarjam preko maila ali pa sem jih nazadnje dodal na google + in nimam ljudi ki so resnično online, da lahko kakšno rečem z njimi. Da je zadeva še hujša imam zaradi različnih testiranj 2 človeka podvojena z različnimi acc. Čakam samo še da bom imel moj drugi acc med pogostimi stiki ^_^
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Qushaak ::

Se oproščam za obujanje, samo ali sem jaz tako neumen, da pri tem Hengouts-u ne vidim kakšen status (odsoten, zaseden,...) ima človek na drugi strani ter da pogrešam invisible mode?
Na živce mi gre tud dodatek za Chrome in samo da prideš v operacijski sistem te že vsi vidijo.
To so mi 3 kapitalni felerji. Zadnjega omenjenega bi se dalo komot rešit, če bi nazaj uvedli invisible mode.

Mavrik ::

Qushaak je izjavil:

Se oproščam za obujanje, samo ali sem jaz tako neumen, da pri tem Hengouts-u ne vidim kakšen status (odsoten, zaseden,...) ima človek na drugi strani ter da pogrešam invisible mode?


Hangouts statusov več nima, torej tudi invisible mode ni več prisoten.

Pač napišeš človeku sporočilo pa ga bo že prebral a ne?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

[ecstazy] ::

Vidi se samo če je oseba dosegljiva (zelena črta pod sliko).

Sam imam možnost preklopa med hangouts in starim chatom, tako da lahko preklapljam med obema

 stari chat

stari chat

Runnagain ::

V androidu pa odinstaliraj posodobitev Hangouts, pa boš dobil nazaj Talk.

wini ::

Ali pa downloadaj starejše gapps. Extractaš in mislim da so imeli notr gtalk. Upam da se ne motim.
Čene pa iz kakega roma na xda-developers potegneš vn apk za gtalk.

ali pa vpišeš v google gtalk apk
in imaš:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wini ()

b4d ::

Uporabljaj jabber
b4d.sablun.org


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umrl je Google Talk

Oddelek: Novice / Ostale najave
227932 (5650) eVro
»

Google Allo

Oddelek: Mobilne tehnologije
223027 (2583) matijadmin
»

Google+ ne uspe prepričati uporabnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2610639 (6574) Furbo
»

All in one messengerji z invisible podporo

Oddelek: Programska oprema
81907 (1630) tomaz321

Več podobnih tem