» »

Vid in Pero šov

Vid in Pero šov

«
1
2

shadeX ::

Zanima me a gleda kdo? Kakšna se vam zdi ta oddaja na pop tv? Ubistvu je meni edina zanimiva (slovenska) oddaja ki se predvaja na naših zaslonih. Ne rečem, kdaj pa kdaj so kakšni štosi sfaljeni ampak overall se mi dopade.

Pa vam? =)


Čevapčiči

black ice ::

Na splošno gledam TV zelo malo, mogoče uro na mesec ali dva tako da nisem merodajen. Sem pa "slučajno" za nekaj minut vrgel oko na to oddajo, mislim, da je bil celo prvi del, kjer so prekladali kavo.
Da povzamem: slika pove več kot 1000 besed.

Venomus ::

Sam tudi ne gledam televizije, nekako ne zdržim vseh bedarij in reklam. Moja Slovenija z g. Galuničem je bila edina stvar, ki sem jo gledal tedensko :))

Nekako se mi zdi, da se tale dva trudita, da bi nekako ''ameriško'' naredila oddajo, z nekimi heci na začetku in forami. Ni to to...

Fizikalko ::

"Kdo si upa na večerjo" je 10 redov boljša zadeva. A za večino je najbrž en nerazumljen šmorn.

Vid in Pero sta preveč na prvo žogo. Sej je kul, za pet minut, pol si vidu vse.

Zadetek v petek ma dobre (Klemnove)momente, a jo kvarijo nekateri drugi (butasti gosti (vsaj nekateri), scenografija,...). Ampak ok, Klemen je sposoben dečko, ni kaj.

menjalnik ::

Gledam vsako soboto, kar se tiče tistih špar popustih je bilo nižanje kave zakon nato pa ni bilo več nič pametnega, mogoče pijače tud niso ble tokl slabe

blackbfm ::

ma te oddaje so katastrofa, vse po vrsti, da se da komu gledat to..se silijo bit smešni (od standupa do oddaj na tv) z nekimi slabo skopiranimi (in starimi) forami iz raznih ameriških šovov

sem slučajno videl to hipnozo zdaj ko je bila pri tej oddaji, zaigrano in butasto lvl: 9999

svenica ::

Komiki/komedijanti morajo posedovati karizmo, inteligenco, odpuljen smisel za humor, ter pa znat morajo igrat. Ta dva pajaca po mojem mnenju nimata nič od tega. Oddaja je pa prav v tisti trainwreck kategoriji, ko ti je nerodno namesto njiju. PROTI
"Every man takes the limits of his own field of vision
for the limits of the world." - A. Schopenhauer

LeXani ::

obup je s temi šovi..no vredu slakonja pa vsaj dobre "skeče"..celotna oddaja je brezveze, da ne govorim o avdiču in njegovi oddaji..ah..
Čas prve prijave 04.11.2005

BlackMaX ::

Polom, men osebno nista smešna, se preveč trudta bit smešna in jim res ne gre. Že v Slovenija ima talent sta bila big fail.

V končni fazi, nista za na TV.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

Metulj-1 ::

Će bi vse skup ukinil pa naredil en dober kviz na varijanto kvizkoteke (na na varijanto denar pada, kjer je med dvema vprašanjema 15 minut sranja) bi bila verjetn večina zadovoljna.

vostok_1 ::

svenica je izjavil:

Komiki/komedijanti morajo posedovati karizmo, inteligenco, odpuljen smisel za humor, ter pa znat morajo igrat. Ta dva pajaca po mojem mnenju nimata nič od tega. Oddaja je pa prav v tisti trainwreck kategoriji, ko ti je nerodno namesto njiju. PROTI


Točno tako. Ko enkrag recimo gledaš Steven Colberta in pol vidiš naše "humoristične" oddaje se mal zamisliš.
Pri večini slo komedjantom, dobim občutek, da mi je nerodno zanj.

d4vid ::

Sicer ne gledam (mogoče kdaj kak del), včasih na FBju vidim kak štos in si ga pogledam... Meni se zdi kar dobro.

Drugače pa SLO programe ne gledam popolnoma nič, če se mi ravno ljubi, prižgem TV in si pogledam kako serijo na Foxu ali na kakem tujem programu, kjer imajo med npr. How I met your mother oglase samo enkrat in to dolge 2-3 minute, kar je prebavljivo... Drugače pa na t.i. "travnik" in potegnem kar hočem gledat.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

theBill ::

Kdor je že kdaj pogledal kakšen dober tuji stand-up (Chris Rock, Robbin Williams, Eddie Murphy, pa odaje SNL, In living colour, itd.) se mu naši "stand up komiki" res kar malo smilijo. Bedne, nedomiselne fore na prvo žogo, občinstvo se nekaj prisiljeno smeji... poden.

Ampak za gospe srednjih let in babice s podeželja je Vid Valič mogoče smešen - kar je v bistvu žalostno. Poles se mi sicer zdi kar soliden voditelj, ampak ga Valič vleče navzdol. Pod črto - brezvezna oddaja. Ladotu in Juriju ne sežeta do kolen, in se mi zdi da jima še dolgo noben ne bo.

Mipe ::

Samo blesavo norčevanje z namenom pritegovanja gledalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

freesty ::

Jaz pa rad pogledam oddajo, pac mozgane na off in gledam. Se najdejo tudi dobri trenutki in ce nimas visokih pricakovanj, te pac ne more razocarat.



Je kdo mogoce gledal tazadnjo oddajo? Zdaj pa se je zgodilo edinkrat do sedaj, da me je prijelo, da bi ugasnil vse skupaj in to zaradi njihovega gosta "hipnotizerja" Horvatha. Kak je blo to izvedeno vse skupaj.. Bruh.

Da se priznam, gledam tudi Denar pada, Moj dragi zmore in Slovenija ima talent. V prihodnje pa se bom spravil gledat Zadetek v petek in tisti show od Avdica, da vidim, ce me potegne.

SIT se mi zdi letos najslabsi, nekak me sploh ne potegne. Pac pogledam tolko, da vidim, ce se najde kaksen talent ampak tisti, ki so dobri ponavljajo ze za videnim drugega pa nekak ni.

Moj dragi zmore mi je zanimivo gledat, da vidim kaksno stopnjo inteligence premorejo povprecne slovenske zenske, kar se da lepo videt po nacinu kako stavijo. Moti me le Nina Osenar, se mi zdi, da je malo prevec samovsecna.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

denabiker ::

jaz tudi ne razumem, kako ljudje se lahko smejijo na takšne glupe fore, ravno zadnjič sem poskušal vsaj malo zdržat, pa po 15 min se nisem mogel nasmejat. Je*at ga, pa da takšne butaste ven mečejo pa kr neki blebeta, občinstvo se pa smeje kot, da bi bili plačani zato?
Mogoče pa je folk v povprečju tako zelo butast in ne razume štosov, kjer moraš za par sekund možgančke napet in je pač program tako prilagojen:)

urosz ::

mogoče pa imajo eni drugačen smisel za humor kot ti..?

Massacra ::

Nekaj takega je blo včeraj: "Kako bi štorkljo ulovil/ustavil? Ja z zračno bi ji pnevmatiko prestrelil. Hegehihohihi..."

Koji kretenitem od štosov...

denabiker ::

Massacra je izjavil:

Nekaj takega je blo včeraj: "Kako bi štorkljo ulovil/ustavil? Ja z zračno bi ji pnevmatiko prestrelil. Hegehihohihi..."

Koji kretenitem od štosov...


a takšne idiotske?

Samo moraš biti zadet, ampak res močno zadet od droge/alkohola, ali pa zabit kot telegraf štanga v zemljo:D, da se lahko smejiš:D

freesty ::

Ja ne mores enacit standupov z takim showom, kjer se vse improvizira. Jaz sem tak, da se smejim vcasih ljudem, ki se smejijo kaksni bedarije. Torej posredno sem se tuji jaz smejal zaradi stosa. Pac primer.

PS. Bilo je "Kako bi čarovnico na metli ustavil?" :>

No recimo kako bi vi odgovorili na tole vprasanje, da bi bil cim bolj smesen odgovor?

Mogoce res zgledam, da jih zagovarjam ampak nekak nisem videl nikogar, ki bi boljse izpeljal taksne scene.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Massacra ::

Tistim, ki ta "šov" gledajo ni treba bit nič od naštetega. So butlji po defaultu!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MIHAc27 ()

Hockey ::

Kaj je ta teden v akciji?

shadeX ::

Jedilni pribor če se ne motim..

znižan za 50 %

Hockey ::

Kateri pa? Dejansko kaj kvalitetnega?

theBill ::

freesty je izjavil:

Ja ne mores enacit standupov z takim showom, kjer se vse improvizira.


Seveda lahko, začetek je povsem v stilu standup-a. Poraznega nažalost. Neke brezvezne finte pokata.

Tilen ::

A kdo ve za kateri WMF pribor točno gre?

WMF - 60-delni seti
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Kamran ::

Hey,

Že dalj časa bojkotiram Pro Plus-ovo/WB-jevo propagando. Pridružite se mi. ;)

Imam že rajši "živčnega" Marcela v Studio City ali pa Na svoji žemlji (kdaj bo 2. del ???). :))

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

Glugy ::

Sej včasih majo kako iskrico teli slovenski wannabie komiki ampak po večini sem pa razočaran nad nizkotno dolgočasnimi šalami. Predvsem ko velikokrat sam mal omenjo kaj kar bi nakazovalo na intimnost pa naj bi blo že kr smešno.... nevem no.

Men je velik bolj všeč George Carlin: Po mojem okusu mu noben slovenski komik ne seže do kolen. Škoda da je že preminul.

MIHAc27 ::

U... sami haterji. Kaj sploh gledate potem oddajo, če vam ni všeč.

Jaz Vida in Perota gledam, tudi nasmejem se. Priznam pa, da je bila oddaja z Đurotom
dolgočasna. Hipnotizer nezanimiv za moje pojme, Đuro se je pa tudi samo hvalil kako pozna Angelino.

BDW Slo ima talent je OK, ampak pretiravajo z oglasi (Hvala bogu za funkcijo Časovni premik.. začnite pa gledat vsaj 30 minut kasneje) in z Kvizom žirije, ki je po moje samo time filler.

Avdič ima tudi 'sem pa ke' kako dobro foro... ampak veliko pogreva 100 let stare filmčke iz youtuba.

Večerja z Godlerjem in Artičem je pa malo odvisna od gosta. Ene par jih je bilo dolgočasnih.

svenica ::

MIHAc27 je izjavil:

U... sami haterji. Kaj sploh gledate potem oddajo, če vam ni všeč.



sej je ne. ampak po drugi strani, če ti drek prileti v fris, se je težko vzdržat komentarja
"Every man takes the limits of his own field of vision
for the limits of the world." - A. Schopenhauer

Phantomeye ::

freesty je izjavil:

Ja ne mores enacit standupov z takim showom, kjer se vse improvizira. Jaz sem tak, da se smejim vcasih ljudem, ki se smejijo kaksni bedarije. Torej posredno sem se tuji jaz smejal zaradi stosa. Pac primer.

PS. Bilo je "Kako bi čarovnico na metli ustavil?" :>

No recimo kako bi vi odgovorili na tole vprasanje, da bi bil cim bolj smesen odgovor?

Mogoce res zgledam, da jih zagovarjam ampak nekak nisem videl nikogar, ki bi boljse izpeljal taksne scene.



Cak ni mi zdaj jasno, kaj se improvizira? takšne oddaje ali stand-upe?

Ker stand-upi načeloma niso improvizirani. Vse šale so vnaprej ZELO dobro naštudirane. Ne bom rekel, da ni improvizacije, ampak jedro ima svoj scenarij. Potem je pa odvisno od komika koliko daleč od jedra je pripravljen plavat.

Tilen ::

Danes sem preveril v Šparu. V akciji "znižan" iz 200 EUR na 100 EUR je točno tale komplet :

Amazon 99,90 EUR
WMF - 60 - Miami - 1281449000
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

urosz ::

to, koliko komplet stane na amazonu, sploh nima veze. dajte enkrat že razumet, da cene na ebayu/amazonu/itd nikoli ne bodo enake kot v slovenskih trgovinah.

mtosev ::

ne gledam reality type showov. a si ti tud not padu je bil kr dober in sn si ga kdaj tud ogledal.
zrnec car, vlado je bil tud dober
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

menjalnik ::

V soboto zbijajo ceno prenosnemu računalniku Hp cq58-353em, mogoče kdo ve ceno?

Unknown_001 ::

Ko majo kake res bedne, te ob gledanju kr prime, da zavrtiš cifro 666 na telefonu. ;(

medenko ::

menjalnik je izjavil:

V soboto zbijajo ceno prenosnemu računalniku Hp cq58-353em, mogoče kdo ve ceno?


299 ;((

Unknown_001 ::

Uuuu se bojo to procenti poznal, glih davek se bo pobrisu, to je pa tud use.

menjalnik ::

Če je polna cena 299€ pa, če bo možnost zbiti za 50% bo pa fajn

medenko ::

sej vas hecam :) 399,99€ je pomoje....ali malce več.

shadeX ::

menjalnik je izjavil:

V soboto zbijajo ceno prenosnemu računalniku Hp cq58-353em, mogoče kdo ve ceno?


Resno? Kako pa to veš :)) ?

Če bo na voljo 50% za zbit ceno in bo to dejansko zbita cena , se ga za 200 eur splača kupit :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

hojnikb ::

o kakem zbijanju cen vi to ?
#brezpodpisa

menjalnik ::

Poštar je prinesel reklamo od špara in nekje proti koncu reklame je napisalo, da bodo zbijali ceno prenosniku in zraven je še napisano kateremu prenosniku in njegove lastnosti. Če ga bodo dajali za 200€ ali manj bo nastala prava vojna pred šparovimi trgovinami.

hojnikb ::

glih gledam kaj ma stvarca noter
AMD Dual-Core E1-1200 APU with Radeon HD 7310 Discrete-Class Graphics (1.4 GHz, 1 MB L2 cache)

ne hvala, pa če se prodaja za manj kot 200€
smo leta 2013, ne 2006..
#brezpodpisa

menjalnik ::

black ice ::

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

Ni nek biser. Mogoče bi se splačalo kupiti in takoj prodati naprej.

hojnikb ::

black ice je izjavil:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

Ni nek biser. Mogoče bi se splačalo kupiti in takoj prodati naprej.

this.
Stvar je še počasnješa od kakih core2duo prenosnikov iz 2006..
Če bi mela stvarca kak pentium al pa A serijo apu, potem bi pa bla zanimiva ;)
#brezpodpisa

RejZoR ::

Zdej vem zakaj niso sploh navedli CPU-ja. AMD E1... Imam AMD E-450 in ni glih neki, ta E1200 pa je še mal šibkejši. Sicer za net in HD filme je dost, za kaj več pa je že kriza. Recimo flash na straneh zna včasih nagajat in je nasplošno počasen (npr Grooveshark in podobne strani)...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

ta cpu je primerljiv z starimi core2 based pentiumi in malček hitrejši od dual core atomov. Sicer je onboard grafika ok, je pa cpu totaln šrot za praktično karkoli. Za web brez flasha in filme. Tukaj se pa konča.

In ja narod (ob primerni ceni) bi še vseeno navalu, dokler nebi pripisal zram frekvence (ker nizka frekvenca se pač ne prodaja)
#brezpodpisa

urosz ::

ne sanjat o nekem 50% znižanju za ta izdelek. max 30% bodo zbili ceno.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2 leti star prenosnik ne deluje več

Oddelek: Pomoč in nasveti
132005 (1685) SLO_Matej
»

pihalnik za prenosnike

Oddelek: Strojna oprema
61023 (922) solatko
»

Hp color laserjet 1600

Oddelek: Pomoč in nasveti
8965 (857) Jakaukmar
»

disk umira, kako v windows

Oddelek: Operacijski sistemi
101174 (905) MooM
»

neuspešno hp flashanje

Oddelek: Strojna oprema
71067 (855) 333333

Več podobnih tem