» »

Samsungov zaslon prehiteva Apple in Google

1
2
»

ABX ::

Problem je GUI ki je vezan na resolucijo namesto da bi bil vezan na velikost ekrana. Potem starine kot sem jaz preklinjajo ko vidijo male ikone na novem monitorju.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kuglvinkl ::

Pipi, niso sposobni poganjati zahtevnih iger na 3x3200x1800.
Your focus determines your reallity

mtosev ::

lepo, da stvari gredo naprej.
meni je npr na 24" monitorju čisto dovolj res 1920x1200.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PrimozR ::

kuglvinkl ma to še na 3x1080p niso, če nimaš dveh al pa treh top of the line GPU-jev in imaš res zahtevno, moderno igrico. To je pač ena taka realnost. Ko bo povprečni gamer imel 3 zaslone s 3200 x 2000 pikami, bo pa rahlo nadpovprečen GPU sposoben tega. Do takrat pa po tem enostavno ni potrebe. Problem je torej bolj v povpraševanju kot pa tehnologiji sami.

ABX je izjavil:

Problem je GUI ki je vezan na resolucijo namesto da bi bil vezan na velikost ekrana. Potem starine kot sem jaz preklinjajo ko vidijo male ikone na novem monitorju.

Ja saj pravim, Microsoft mora še precej narediti na tem (glede na Win7), da bo to funkcioniralo tako, kot se zagre. Že 1080p je verjetno res na meji na 100% na 13", ne predstavljam si pa Kirabooka z native resolucijo... Sem velik zagovornik high-DPI oz. high-res displejev v vseh form factorjih, ampak nekje je pa treba potegniti mejo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Looooooka ::

17 inc laptop s podobnimi napredki v resoluciji in z prihajajocimi procesorji...to bi blo fino.
Saj je lepo met mini device s tako resolucijo ampak jaz ne mislim tipkat po tablicah :)

Jst ::

PIPI: Zato pa jaz furam na Operi 150% zoom, ko brskam. Takrat se rad usedem bolj na komot, kjer imam še večjo razdaljo do monitorja, če sem doma prižgem cigaret in če ne bi uporabljal 150% zoom, bi tekst sicer lahko bral, a s težavo. Opera je pa edini brskalnik, ki vse strani, ki jih JAZ obiskujem, lepo poveča, od teksta, slik, do youtube videa. Sploh z flash elementi ali kakšnimi meniji imajo vsi brskalniki težave ali pa takoj delajo reflow, čeprav je površine dovolj in strani potem izgledajo čudno.

Hočem 4K na 27"!!! TAKOJ! Ko bodo na voljo consumer modeli, bom verjetno early adopter. Do takrat pa upam, da bodo OSi, ki jih uporabljam (MSjevi in linux-based (openSuse)), znali povečati VSE elemente enakomerno, ne pa da pride ven nek čuden zmazek.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Invictus ::

Vsem ki se pritožujejo nad visokoločljivi zasloni samo eno ...

Saj vam ga ni treba kupit.

Jaz ga bom ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Lion29 ::

nihce se ne pritozuje nad visokolocljivimi zasloni na desktip monitorjih.... sem takoj za 4k resolucijo na 24", tak kot je jst povedal... tudi sam bi bil en early adopterjev...

ce bi imel moj monitor tako amoled matriko kot moj sgs2 in resolucijo 4k bi skesiral kar precej kesha
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PrimozR ::

Hm, pentile? Ne hvala.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove iPad, MacBook Air in Mac Mini (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
51672166 (60515) leiito
»

Tablica Lenovo Yoga z vgrajenim projektorjem

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
85613 (4117) Malajlo
»

Toshiba premika meje zaslonov ultrabookov s KIRAbookom

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
3714628 (11813) HupChup
»

Apple predstavil lep venček novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6127248 (23206) SkipEU
»

iPad Mini prihaja 23. oktobra

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
95360 (4469) skika

Več podobnih tem