» »

Internetna povezava, nihanje frekvence

Internetna povezava, nihanje frekvence

Rokomah ::

Imam poslovno aplikacijo, ki je vezana na delovanje interneta.Do pred kratkim ni bilo nobenih težav, od določenega dneva pa mi javlja napako "program has stoped working". Najprej sem bil prepričan da gre za problem računalnika ali (napačna inštalacija, hrošči v programu...) vendar sem na koncu začel sumiti, da je lahko problem o nekvalitetnem internet signalu, saj so se mi napake začele stopnjevati hkrati s težavami z internetom. Še bolj čudno je, ker poslovna aplikacija nekaj časa deluje zelo dobro in brez napak, potem pa je obdobje, ko so same napake.

Čudno je tudi to, da internet načelno imam, vendar sumim, da je nihanje v kvaliteti signala (ne v prekinitvi) in da bi lahko to bil razlog napak na določeni aplikaciji.

VPRAŠANJE:
ALi je to možno ?

Hvala

kloko ::

Ne, "kvaliteta signala" ne more biti razlog za nedelovanje aplikacije s simptomom "program has stoped working". Razloge išči v slabo pisani aplikaciji.

L.p., Kloko

matej_jack ::

Če vmes prihaja do prekinitev signala ali izgubo paketkov in aplikacija potrebuje stalen dostop do spleta, je lahko tudi to težava.
Sploh, če je ta aplikacija slabo spisana in ne zna ravnati ("handlati") z izgubo internetne povezave med delovanjem, ko jo potrebuje.

V vsakem primeru je to težava programa, slaba povezava je lahko zgolj posreden vzrok nedelovanja, kot je rekel kloko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 7 reset brez error-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
432797 (2407) mtosev
»

Raziskovalec ne deluje več

Oddelek: Operacijski sistemi
105737 (5039) cyborg077
»

Radeon 5970 in 2D crashing

Oddelek: Strojna oprema
81374 (1132) 01001
»

call of duty 4 se ne odziva

Oddelek: Igre
281706 (1495) st0jko
»

Posebnosti nekaterih programov v Windows Vista !

Oddelek: Operacijski sistemi
224275 (2474) aiko

Več podobnih tem