» »

Poceni 3D miška

Poceni 3D miška

Unknown_001 ::

Mal gledam to zadevo in vidim, da bi mi stvar zelo prav prišla pri delu z Blenderjem, Mastercam-om pa takm. Seveda nisem ne vem kako uber strokovnjak in neki profesionalc, ki nuca ne vem bogvekakšno opremo, blo bi pa fajn, da mam tako stvar, seveda čim bolj poceni, pa tako, da je natančnost in odzivnost sprejemljiva.

Lp!

Kingster ::

3Dconnexion 3DX-700028 SpaceNavigator 3D Mouse



http://www.amazon.com/gp/product/B000LB...


Ne vem kako se obnese pri delu, oziroma kakšna je kvaliteta izdelave. Sem stvar zasledil ,ko sem iskal nekaj drugega.

Unknown_001 ::

Ma sj nucam sm tok, da je, v bodoče, če bo pa ukvarjanje s tem namigovalo na moj poklic v bližnji prihodnosti, si bom pa itak neki bolšega omislil.

Hvala.

Lp!

Rippy ::

Osebno si ne predstavljam, da ima ta zadeva kakšne resne prednosti pred miško, ker tako konstatno menjaš 3D perspektivo, da lahko dobiš občutek kako zadeva dejansko izgleda. Za rotacijo in zoom (vsaj upam da) uporabljaš bližnjico na tipkovnici za ta preklop. Tudi če se navadiš na istočasno manipulacijo perspektive in modela delno izgubiš dostop do ostalih bližnjic saj to roka mora skakati.

Brane22 ::

TO načeloma ni mišljeno kot zamenjava za miško ampak dopolnitev.

Vsaj tako na daleč se zdi stvar zanmiva, tudi za ne-3D programe.

Kritike na netu so v veliki meri zelo pozitivne. Tamal hockey-puck od SpaceNavigatorja ima problem, da ga je prelahko imeti na mizi zaortiranega, kar pripelje do zmed ob prvem dotiku. SpaceMouse in SpacePilot teh problemov nimata, a sta veliko dražja.

A kdo uporablja to ? In če, me zanima, če mu ekstra knofi in dodaten LCD na SpacePilotu prav pridejo.

Brane22 ::

Kul je tud to, da imajo na sajtu SDK za Linux.

Ne vem če je kdo opazu, ampak na Legalu imajo bistveno nižjo ceno za SPacePilot Pro, kot kjerkoli drugje:

SpacePilot Pro

Ne glede na to, bi sam šel za proboo na najcenejši SpaceNavigator, toliko da vidim a ta stvar dela zame, samo ne preden ne bo spet kakega skupinskega nakupa ali preden vzamem še kaj zraven, ker ne bi plačeval še poštnine zraven, je pa malo butasto tle plačevat €120 za stvar, ki je zunaj dobavljica za manj ko $90, torej €75 brez DDV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Unknown_001 ::

Ej, pobje, sem se že zmenu, sem zelo dobro ponudbo dubu za rabljenga, ka ga en kle več ne uporablja.

Lp!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Testne izstrelitve ameriških raket s posadko so se spet zamaknile (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6116331 (12182) vostok_1
»

Star Citizen podrl rekord v skupnostnem financiranju

Oddelek: Novice / Igre
4513793 (11276) Truga
»

Dragon uspešno spojen z ISS

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
153930 (2940) CaqKa
»

Miška za pol tisočaka

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
234167 (2850) CaqKa

Več podobnih tem