» »

Izvoz vsebine mailov

Izvoz vsebine mailov

Mermaid4me ::

Pozdravljeni,
zadnjič so mi vdrli v e pošto (Mobile dostop, Singapur) in nekaj časa nisem mogla dostopati do mail vsebine. Poleg tega pa so poslali spam pošto na naslove v imeniku. V kolikor bi me prejemnik te pošte označil kot spam naslov, bi bil račun lahko trajno izbrisan. Ker imam veliko mailov, s pomembno vsebino, me zanima ali obstaja kakšen program, ki bi omogočal izvoz mailov (gre za Yahoo). Naj povem, da so mi vdrli v račun, ki ga redko uporabljam in je bil namenjen zabavni vsebini, pri sedanjem računu imam plus storitev, ki upam, da je varnejša (nisem pa sigurna).

Kopiranje vsakega maila posebej ne pride v poštev.
Vnaprej hvala za odgovore!
Lep pozdrav,
M.

Hayabusa ::

Naj povem, da so mi vdrli v račun, ki ga redko uporabljam in je bil namenjen zabavni vsebini, pri sedanjem računu imam plus storitev, ki upam, da je varnejša (nisem pa sigurna).

Varnost je odvisna gesel in podobno.

harvey ::

Najbolj enostavno bo, če si nastaviš IMAP in maile preneseš s kakim odjemalcem za pošto (Live Mail, Outlook, Thunderbird,...)

You can access your Yahoo! Mail from another email client or your mobile device using IMAP. For complete instructions on setting up IMAP, please consult your provider's help pages, as the process varies depending on your email client or device.

When setting up IMAP, you will need to use these settings:

oIncoming Server: imap.mail.yahoo.com
oOutgoing Server: smtp.mail.yahoo.com
oIncoming Port: 993 with SSL
oOutgoing Port: 465 with SSL or port 587 with SSL/TLS
Note: It is necessary to enable SSL or TLS for Outgoing SMTP port.
oUsername: full email address (for example, free2rhyme@yahoo.com)
oPassword: the password you use to sign in to your Yahoo! Account
If you are having trouble setting up IMAP, we recommend reviewing the help pages for your email client or your phone.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Mermaid4me ::

Hvala za odgovore! Nisem videla, da sem prejela odgovore - tokrat nisem prejela nič na mail :(

Gesla menjam, ampak se bojim, da je strežnik oz baza gesel pri yahoo problem :S

Poskusila bom z omenjenima odjemalcema - outlook imamm, ampak mislim, da je povezan g mailom, moram preverit, da ne bom kaj zaj...

Hvala še enkrat in lep pozdrav!
M.

fosil ::

harvey je izjavil:

Najbolj enostavno bo, če si nastaviš IMAP in maile preneseš s kakim odjemalcem za pošto (Live Mail, Outlook, Thunderbird,...)

Za backup pošte na svoj računalnik moraš uporabit protokol POP3 in ne IMAP.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail backup, thunderbird, ...

Oddelek: Programska oprema
174942 (1381) markhenry
»

KONEC za windows live mail?

Oddelek: Loža
438062 (4089) jype
»

Tezave pri nastavljanju SIOL odhajajocega postnega serverja iOS Mail

Oddelek: Programska oprema
123951 (3841) Shoot19
»

Outlook express noče pošiljati

Oddelek: Pomoč in nasveti
73199 (3156) -Neverhood-
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425390 (4779) Matko

Več podobnih tem