» »

iskanje soležnikov

iskanje soležnikov

ciklon ::

Zdravo!
Imam problem, in sicer pred kakim dnevom sem videl d v progarmu uTorrent ne downloada več torrentov ampak samo piše iskanje soležnikov. Verzijo uTorrenta imam 3.3, OS pa Win7. Poskusil sem program zagnati kot admin a ni pomagalo. Kaj naj naredim?
  • spremenil: ciklon ()

Glugy ::

Zdej je odvisno od popularnosti torrenta. Če ni več popularn potem lahko da so sejalci pa soleženiki odšli. Lahko pa da si tud tak torrent dobil k nima t.i. trackerja. V tem primeru se prepričaj da imaš DHT vklopljen. Prav tako preveri svoj požarni zid da ne blokira torrentov.

ciklon ::

čudno je ker mi je torrent do polovice preneslo, čez kak dan pa kar naenkrat nehalo :D požarnega zidu nisem nič spreminjal tako da nevem kaj bi lahko bilo

stalker ::

Pač nisi povezan z nobenim, ki ima 100% datoteko.

ciklon ::

ja ampak pri vskem torrentu mi to napišem. bi pa bilo kar čudno da pri niti enem od 10 torrentov nebi bilo sejalcev

Opkow ::

Ce ti pise pod availability manj kot 1.000, potem je velika verjetnost, da ne bos dobil v celoti fajla. Ne vem kako so to prevedli v slovenscino pri utorrentu... Razpolozljivost?

ciklon ::

a ima razpoložljivost kaj veze z soležniki? :D

Kurzweil ::

Dej sedno spodaj v Windowsih ofn the hidden icon... tam imaš utorrent, z desnim klikni gor in boš videl omejitev prejemanja/oddajanja. Nekateri trackerji so narejeni tako, da če ne oddajaš tut prejemat nemoreš.
Naslednja stvar, imaš kakšnega starejšega brata, ki bi ti na modemu/routerju nastavil da nemoreš prenašat (to sem recimo nekoč kot sistem nastavljal ljudem, da je bila efektivnost v službi večja).

Probaj za hec z enim res top seed torrentom če vleče, da nisi kakšne čudne torrente preizkusil.
Lahko probaš tudi kakšen drug client, naprimer Vuze ali BitTorrent al kaj je že bil.

ciklon ::

pri omejitvah imam na oboje neomejeno, pri routerju pa ni noben nič spreminjal, čudno se mi zdi da je torrent do polovice že bil prenesen :D

Glugy ::

Poglej kok je soleženikov. Po moje nimaš dost dobrga razmerja na trackerju/sledilniku. Druge možnosti si ne predstavljam.

ciklon ::

kaže mi kot da ni soležnikov ampak čudno mi je da kar naenkrat jih nebi bilo saj mi je do 57% preneslo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utorrent ne dela

Oddelek: Programska oprema
326757 (4535) tabl
»

utorrent

Oddelek: Programska oprema
324256 (2953) Gregex
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7414020 (9575) Brainstorm
»

uTorrnet težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
221912 (1656) Ang3lo
»

Težava z u torrentom

Oddelek: Omrežja in internet
287129 (4771) MrStein

Več podobnih tem