» »

DISK se ugaša & pržiga?!

DISK se ugaša & pržiga?!

||_^_|| ::

Abit KT7
duron 700@929
512 Ram
HDD WD 31200 (10,2 Gb)

po kšne pou do ene ure dela se disk začne kr ugašat in pržigat nazaj, (še hitrej če ob delu poslušam mp3je), pol pa enostavno crkne. winsi zablokerajo, biper pa nemore zapiskat ker ga ni:)), pol pa vrže blu skrin: nemogoče pisat oz. brat na C:, data may be lost, al neki tazga.
pol pa reseteram mašino pa ga BIOS ne vid, pol ga pa izštekam pa še enkt uštekam pa pržgem pa je spet dobr za pou ure...ma gdo kšno idejo?

danielka84 ::

po moje je disk hin, če še maš garancijo, nesi nazaj, če pa ne, bo pa treba novega nabavit...

roscha ::

Preden paniko zazenes preveri kablovje za napajanje. Sam sem imel podobne probleme - za en qurac konektor za napajanje diska. Poizkusi priklopit na drug konektor, ali pa preveri disk v kaksni drugi masini.

LP!

V-i-p ::

Jep! se strinjam s roscho... tud jst mam tak problem, da sem mi včasih ugasne... mal kablovje pretres, pomoje bi mogl pomagat... pr men pomaga:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Cr00k ::

ja men se to tud dogaja...zdej problem je za take k rsm obvladajo :))...mala malca na ide kablu mors preprezat en kabelček, in sicer ta 4-ga s tiste strani k je kabl pofarban...in pol dela tut ce ne prklučš kabla na disk....:))

Pizzicato ::

Hmmm... mogoče pa se ti disk preveč segreva... Ravno se ubadam s tem vprašanjem (imam novega IBMa 30GB in sem že misli da je hin). Zdaj sem ga vzel iz ohišja in ga priklopil. Včeraj sem ga cel dan testiral, pa niti enkrat ni zaštekal... Tak, da mislim da se mi je preveč grel...

Probaj ga odšraufat ni ga postavi nekm , kjer se bo lahko lepo hladil...:\
Bogo

||_^_|| ::

hm...tole se sliš mal bolano, ampak zdej sm ga še z enmu šraufom pršraufu (prej je biu sam z enmu) in glej ga zlomka (tok tok tok) dELA!

||_^_|| ::

tist šrauf ni meu veze:)) Evriting vas ABUT tha napajalni kabel k je biu sfukan:)))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po zamenjavi cpu & NB coolerja se komp ne pržge

Oddelek: Pomoč in nasveti
401892 (1583) Klemzz
»

fasu sm gips ... [:(]

Oddelek: Loža
373808 (3267) Klemenn
»

Dokončano vodno hlajenje...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
403204 (2473) rap3r
»

Serviser rač. opreme (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513430 (2583) Toni20
»

Kontakt molexa se je dotaknil ohisja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121895 (1595) SkIDiver

Več podobnih tem