» »

Težave s telefonom Xperia Go

Težave s telefonom Xperia Go

«
1
2 3 4

Pritor13 ::

Spoštovani,

sem nov na Slo-techu, zato upam da sem tole objavil pravilno.
Naj najprej opišem situacijo s prašnim delcem. Lani decembra sem kupil telefon Sony Xperia Go. Ko sem ga prvič priklopil na računalnik in naložil PC Companion mi je ta zaznal posodobitev za androida. Našel je različico 4.0, ki sem jo nato naložil in takoj so se pojavile prve težave. Telefon je začel delati počasneje, pri sprejemu klicev sem včasih moral čakati skoraj celo večnost, da se mi je pojavila tipka za sprejem, internet je delal počasneje ... Sčasoma mi je prekipelo in sem telefon poslal na servis (Toptime). Prosil sem jih, če mi lahko naložijo nazaj prvotni sistem in to so tudi naredili. Telefon sem dobil nazaj in zgledalo je,da je vse v redu. Sčasoma pa sem opazil, da mi je začelo prekinjati internetno povezavo. Ko sem uporabljal, ali Wi-fi ali mobilni internet, mi je včasih telefon povezavo kar naenkrat prekinil. Povezave ni bilo, telefon pa je vseeno kazal, da le-ta naj bi bila. Če sem jo hotel nazaj, sem moral prvo prekiniti povezavo, ki je itak ni bilo, in jo zagnati znova. Telefon sem še enkrat poslal nazaj, ker se mi to nekako ni zdelo normalno. Čez teden in pol me kličejo iz Toptimea, češ da telefon zdaj pregledujejo in da je vse v redu. Kljub prepiranju nisem dosegel nič in sem se sprijaznil s tem, da se mogoče motim. Telefon sem dobil nazaj, zdaj pa sem opazil spet določene težave. Še vedno se mi dogaja, da mi na vsake toliko časa (enkrat na teden) prekine internetno povezavo. Ko uporabljam mobilni internet, mi telefon kaže, da povezava je, strani pa mi kar nekaj minut sploh ne more naložiti - ponavadi se to dogaja takoj ob zagonu povezave. Predvčeraj se mi je zgodilo tudi to, da sem premikal slike na telefonu iz ene mape v drugo, nato pa ko sem jih izbrisal, so mi vseeno ostale na telefonu. Nato jih nisem mogel več, ne izbrisati ne nič, urejevalnik dokumentov pa mi je pokazal, da slik več na telefonu ni. Za povrh pa sem opazil še, da je znotraj zaslona ujet prašni delec, ki mi gre na živce. Opazil pa sem ga takoj, ko sem telefon dobil nazaj s popravila.

Zdaj pa me zanima ali me bodo na servisu sploh še jemali resno in kaj točno lahko naredijo (tudi glede prašnega delca) ali pa se mogoče sekiram zgolj za brez veze?
Je mogoče še kakšen Sonyjev servis v Sloveniji, razen Toptimea?

Za odgovor/-e se najlepše zahvaljujem.


Lep pozdrav,
Pritor

shadeX ::

Bojim se da si našel napačen in nategunski servis. Preberi si spodnje teme. Kar se pa tiče tvojega problema s telefonom , bi jaz naložil custom ROM na telefon. Od takrat sem siguren da nebi imel več enega problema. Ampak s tem izgubiš garancijo, to je pa problem. Ampak itak ti tako ali tako ne popravijo nič. Kar se tiče prašnega delca, ti pa ne morem pomagat.

Garancija SonyEricsson in servis TopTime
POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na servisu !!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Pritor13 ::

Najlepša hvala za odgovor. Prebral sem obe temi ter brskal malo po internetu in nisem našel nobenega drugega servisa za sony, striktno namenjenega za telefone. Je to dejansko edini servis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pritor13 ()

woman ::

Ne bom odpirala nove teme, bom kar tu nadaljevala, ker imam tudi Xperio Go.
No, povedati moram, da imam od nadgradnje Androida tudi jaz težave, telefon je res zelo in veliko bolj počasen kot prej, tudi s foto albumom in fotografiranjem imam težave.
shadeX, jaz bi naložila custom ROM, če bi vedela kako. Mi daš kakšen link, kjer to piše? Garancije, kot jo nudi generalni zastopnik in serviser Toptime tako ali tako ne potrebujem! ;((

Ko s Xperio Go fotografiram, se fotografije kar nekam izgubijo, albume imam prazne, najdem jih potem šele prek kamere. Kako naj to uredim? Pripominjam, da je pred nadgradnjo vse delalo kot je treba!
Tudi fotografije mi ne uspevajo najbolj, vsaj polovica jih manjka oz. so ena sama sivina, nič! Ali pa vodoravne mavrične črte, samo pol ali še manj slike, največkrat samo kakšen milimeter zgornjega roba v barvah!
Pa še nekaj, zadnje čase, pa nisem res nič počela, mi, ko odprem kamero, za mini SD kartico napiše: Pomnilnik je zaščiten pred pisanjem, datotek ni bilo mogoče urediti. 8-O
Včasih me ima, da bi telefon vrga slozi okno, prav res. Z nobenim telefonom doslej še nisem imela toliko težav in dela!

krneki007 ::

http://forum.xda-developers.com/forumdi...

Tukaj bi moralo pisati vse, izberi nek rom, ki ti najbolj ustreza in sledi navodilom

klinker ::

@woman...se prej pa sem poglej... http://forum.xda-developers.com/showthr...

woman ::

Hvala obema, vse tole mi deluje precej zapleteno in najbrž kar malo preveč zame in moje znanje, bom še prej poskusila s factory reset.
Oba linka sem si shranila. :)

alese ::

kaj pa kupujete te drage telefone tri četrt servisov v sloveniji je pa itak sami tepci notri ki nimajo pojma in sam folk nategujejo

polde66 ::

Men Go dela ok. Woman mogoče maš pa sd kartico zanič, ne bi bla prva
polde

klinker ::

woman je izjavil:

Hvala obema, vse tole mi deluje precej zapleteno in najbrž kar malo preveč zame in moje znanje, bom še prej poskusila s factory reset.
Oba linka sem si shranila. :)


Rootanje itd je sicer res malo bolj zahtevno prvic, ampak ce gres par X skozi v praksi vidis da ni tako hudo, falsanje custom roma je pa nato mala malca...shranis zip na fon in ga fleshnes v cwm...5min dela in ze je nov rom na telefonu.

woman ::

polde66, sem tudi sama pomislila, da je kartica zanič, sem jo formatirala in zdaj mi ne napiše več tistega besedila. Najbrž bom vseeno nabavila novo.
Kakorkoli že, telefon je čisto zmešan in res upam, da bo povrnitev tovarniških nastavitev kaj pomagala. In ja alese, žal mi je, da sem dala toliko denarja za tako za en dr... telefon! ;(( Očitno sem imela smolo in bo prej ali slej najbrž vseeno moral na servis.
Rootanje in nameščanje custom roma bo pa še malo počakalo. Po pravici povedano, cvikam. :8)

polde66 ::

Če si opravljala uradno nadgradnjo ti brez tovarniške ponastavitve ne bo delal v redu. Meni je zj... koledar in še par zadev. Ko pa sem opravil reset je začelo delovat brez problema. Jebi ga spet gre kaka ura u nič z novimi nastavitvami ampak pač tako je
polde

woman ::

Uradno nadgradnjo sem delala prek Sony PC Companiona in zdaj mi je žal, kolikor las imam na glavi, pa jih nimam tako malo. ;)

polde66 ::

katero verzijo pa maš naloženo, jaz imam JB 4.1.2, 6.2. A.1.100

najprej naredi hard reset pa bo
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

woman ::

Tudi jaz imam JB 4.1.2., s to razliko, da pri meni piše 6.2.A.0.400. A dvomim, da to kaj dosti pomeni. Ali pač?

klinker ::

Factory reset je obvezen po takih updateih.
Lepo imenik itd backupirat in gasa resetirat.

Siddh ::

jaz sem tudi bil nor in posobdobil na 4.0, imel polno težav, servis je della nekaj čsito tretjega, potem pa sem nadgradil na 4.1.2 in zdaj dela normalno, sem pa prej vseeno naredil hard reset, pa še potem enkrat, ko sem posodobil


woman ::

Hvala fantje, hard reset bo, upam, da še danes. :)

matobeli ::

moja xperia go, mi deluje odlično. Je pa imela težave pred posodobitvam.

Sem pa jo posodobil preko nekega "rescue" postopka ki naj bi naložil software popolnoma na novo.

Ni pa najzmoglivejši telefonček, je potrebno tekoče aplikacije ugašat. Tudi ugasnit ga, npr 1x nateden mu dobro dene.

Mi pa z najnovejšim updatom drži baterija brez problema kakšnih 3-4 dni. Prej sem pa tankal na 2 dni.

SLO_Matej ::

woman je izjavil:

In ja alese, žal mi je, da sem dala toliko denarja za tako za en dr... telefon! ;(( Očitno sem imela smolo in bo prej ali slej najbrž vseeno moral na servis.

Naj bo to šola za naslednjič, da se Androidnih polizdelkov, ki jim nekateri pravijo pametni telefoni, ne kupuje v kolikor se ne želiš igrati serviserja in želiš zgolj uporabljati vse kar ti naprava ponuja. :) Verjetno ni bila smola, le napačna izbira.

klinker je izjavil:

Factory reset je obvezen po takih updateih.
Lepo imenik itd backupirat in gasa resetirat.

Pri dodelanih in resnih mobilnih operacijskih sistemih to ni potrebno.

Siddh ::

SLO_Matej je izjavil:


Pri dodelanih in resnih mobilnih operacijskih sistemih to ni potrebno.


in kaj je resen mobilni operacijski sistem?
iOS že ne, windows phone pa je kvaliteten, ampak je razred za sebe


woman ::

No, no SLO_Matej, nikar tako pokroviteljsko.
Telefon sem kupila v okviru zmožnosti, tudi finančnih in seveda želja. Njegove tehnične karakteristike in zmožnosti mi načelno povsem zadostujejo, če bi delal tako, kot je treba, pa ne dela, v tem je problem. ;((
Če je Xperia Go Andoidni polizdelek, kateri je pa po tvojem tričetrt ali celo cel izdelek?!
Kaj bi morala po tvojem kupiti? A si mogoče Apple fan. :P

klinker ::

SLO_Matej je izjavil:

woman je izjavil:

In ja alese, žal mi je, da sem dala toliko denarja za tako za en dr... telefon! ;(( Očitno sem imela smolo in bo prej ali slej najbrž vseeno moral na servis.

Naj bo to šola za naslednjič, da se Androidnih polizdelkov, ki jim nekateri pravijo pametni telefoni, ne kupuje v kolikor se ne želiš igrati serviserja in želiš zgolj uporabljati vse kar ti naprava ponuja. :) Verjetno ni bila smola, le napačna izbira.

klinker je izjavil:

Factory reset je obvezen po takih updateih.
Lepo imenik itd backupirat in gasa resetirat.

Pri dodelanih in resnih mobilnih operacijskih sistemih to ni potrebno.


Ajd ne seri res. Tudi iOS potrebuje factory reset ko saltas konkretno z verzijo softwareja. Nimam enega frenda z iPhoneom ki je mel frko po konkretni nadgradnji.
Kar je boljse na iOS je pa dobit vse nastavitve, appse in ostalo nazaj, tu pa Android res pusne na celi crti ja, ceprav je tudi za to resitev, ampak rabis namensko aplikacijo kar ni lih tako komot.
Android je bistveno napredoval od JBja fantje, dejte se kaj drugega sprobat preden take izjave ven mecete ;) Ceprav je meni iOS cisto ql, da ne bo pomote, pa WP tudi :)

BladE_ ::

@SLO_Matej je "promotor" za WP in prihaja v teme z Android vsebinami ter kritizira, ker je prepričan, da lahko WP konkurira oziroma je konkurenčen... seveda pa vsi vidimo koliko je govora in povpraševanje po WP... Sem malo gledal temo o WP, reveži imajo težave z nastavljanjem zvonenja, da o iskanju solidne navigacije ne govorim :))
Akcija - Reakcija

woman ::

Naredila sem Factory reset in zdaj imam spet en problem. Zadeve, ki so prej nagajale, so zdaj, kaže vsaj tako, v redu, je pa nekaj drugega.
Nedavno sem kupila Swiftkey tipkovnico, ki je z resetom tudi šla po gobe in sedaj je ne morem na novo instalirati.
Če poskušam prek telefona, hoče od mene spet denar, če pa prek računalnika, mi napiše, da je že nameščena, dovoli sicer ponovno namestitev, a zgodi se nič.
Sploh nobene aplikacije ne morem namestiti prek računalnika, napiše mi sicer, da bo nameščena, a zgodi se nič.
Moram urediti kakšne nastvitve na telefonu?
Mislim tale Xperia Go ... ;((
(In SLO_Matej bo spet privoščljiv.)

Thunder wave ::

Na telefonu je treba biti prijavljen z enakim google uporabniškim računom, kot na računalniku. Preveri, če si.

polde66 ::

v nastavitvah varnost obkljukaj neznani viri. Dejstvo je da je s pametnimi telefoni pač treba tud malo znanja pokazat. Čisto preprosto pač gre za en sistem in se od uporabnika pričakuje tud malce več znanja kot za telefone stare generacije.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Jelly bean je na vseh Android telefonih isti. Poznavanje logike telefona se pa pričakuje že v osnovi od uporabnika. Tudi mi smo se učili iz forumov. Nič ni narobe s tvojhim GO, vedno je delček krivde v uporabniku.
polde

woman ::

Na telefonu sem prijavljena z istim google uporabniškim računom, kot na računalniku in tudi neznane vire imam obkljukane polde66. Čeprav sem ženska, kakšno stvar vseeno vem in znam. :P
A ne gre. ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woman ()

polde66 ::

Mora gret. skopiraj si na sd kartico in od tam poženi z Astro file meneger-jem. Če tega nimaš si ga zdownlowdaj prek trgovina play
polde

SLO_Matej ::

woman je izjavil:

Telefon sem kupila v okviru zmožnosti, tudi finančnih in seveda želja. Njegove tehnične karakteristike in zmožnosti mi načelno povsem zadostujejo, če bi delal tako, kot je treba, pa ne dela, v tem je problem. ;((
Če je Xperia Go Andoidni polizdelek, kateri je pa po tvojem tričetrt ali celo cel izdelek?!
Kaj bi morala po tvojem kupiti? A si mogoče Apple fan. :P

Če bi delal ... pa ne dela. To je Android. Nikakor ne pravim, da bi morala kupiti dražji telefon in povsem razumem, da si ga nekateri ne morejo ali ne želijo privoščiti. Vendar se za podobno ali celo manjšo ceno lahko dobi tudi telefon, ki zagotovo ne bo povzročal tako velikih težav oz. jih sploh ne bo. Če pogledaš cene, vidiš, da sta pri Mobitelu za podobno ceno poleg Xperie Go (na obroke: 24 x 6 eur oz. brez vezave v E-trgovini: 322,99 eur) na voljo še Lumia 620 (na obroke: 24 x 7 eur oz. brez vezave v E-trgovini: 254,82 eur) in WP 8S (na obroke: 24 x 7 eur oz. brez vezave v E-trgovini: 315,26 eur), za katera skoraj zagotovo vem, da takih težav s programsko opremo ne bi bilo. Seveda ne pravim, da bi morala vzeti katerega od teh dveh, zgolj primerjava. Ob tem pa sem se spomnil še na naslednji posnetek - kaj lahko dobiš za 150 dolarjev:


BladE_ je izjavil:

Sem malo gledal temo o WP, reveži imajo težave z nastavljanjem zvonenja, da o iskanju solidne navigacije ne govorim :))

Reveži imate tudi na Androidu probleme z nastavljanjem zvonjenja (in še marsičem drugim): Android 4.x.x nastavitev zvonjenja Na WP8 je čisto enostavno (preveri); samo skopiraš poljubno glasbo v mapo Ringtones ali pridobiš različna zvonjenja z aplikacijami. Ja, bolje, da res ne govoriš, saj je na Lumiah na voljo zastonjska navigacija Nokia Drive, ki deluje tudi v načinu brez povezave. Za ostale WP8 naprave pa se dobi podobno, ravno tako brezplačno, navigacijo HERE Drive+ Beta, če že sprašuješ. Na Androidu imaš tudi take zadeve zastonj (legalno)?

woman je izjavil:

(In SLO_Matej bo spet privoščljiv.)

Moj namen ni biti privoščljiv, le neumno se mi zdi, da ljudje še vedno tako množično dajete toliko in toliko denarja za naprave s tako programsko opremo, ki stalno povzroča težave in onemogoča normalno uporabo. Kaj ni brez veze, da se s telefonom ukvarjaš zaradi njega, ne da on služi tebi? No, meni je.

polde66 ::

Vsi pametni telefoni zahtevajo neko predznanje od uporabnika pa naj gre za Android al pa EP 7 al 8. Gre za operacijski sistem in konec. Če se igraš z prednaloženimi zadevami je ok, če pa hočeš nekaj več je pač na uporabniku da ve kaj počne. Woman a je šlo? Mogoče je pa s tvojo sd kartico res kaj narobe?
polde

matobeli ::

Ma dej no dej. Xperia GO ima eno bistveno prednost pred vsemi Lumniami in WP. In to je IP67.

A ni fino da se telefon prilagaja vsem okoljem kjer smo, namesto da moramo stalno pazit na njega?

woman ::

polde66, sd kartice sploh ni bilo v telefonu, ko sem vse to počela.
In ja, očitno je res kartica zanič, ker sem jo malo prej spet dala v telefon in album je izparel, ni ga več. Tako da bom ponovno delala facory reset in potem bom nekaj časa telefon uporabljala samo za telefoniranje. Preprosto nimam več potrpljenja.
Sicer pa, o operacijskih sistemih in računalniških zadevah nasploh imam kar nekaj pojma, več kot si morda misliš, res pa je, da je Xperia Go moj prvi "pameten" telefon.

polde66 ::

Oj
ne podcenjujemm ampak vse to pač zahteva svoj davek in to je čas. Sem bil na istem, sicer ne z XGO ampak z LG 4xHD tako, da mi je bila potem t XGO pot prikrajšana. Sedaj tako na LG kot XGO dela vse kot treba. Da o Xplore tablici ne govorim.... Na koncu se zverziraš, postane rutina in zadeve delujejo.

Kar se pa samega XGO tiče, mi je pa najbolj priročen robustni telefon, katerega potrebujem pri svojem delu, pri tem mi pa dolžina porabe baterije odlično odigra svojo vlogo.
polde

Siddh ::

SLO_Matej je izjavil:






najbolj grozna primerjava WP8 vs android, tipi so gledali samo megapiksle, velikost ekrana in pomnilnik, na tekoče ali netekoče delovanje, uporabnost, trajanje baterije pa so pozabili
verjamem, da je 521 dober telefon, vendar po tem reviewu telefona definitivno nebi kupil

par postov nazaj je bilo govora o swype tipkovnici

imam xperio go in na verziji 4.1.2 je swype oz. neka alternativa vgrajena, deluje dobro, mislim pa, da moraš vklopit v nastaitvah


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

SLO_Matej ::

Siddh je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:






najbolj grozna primerjava WP8 vs android, tipi so gledali samo megapiksle, velikost ekrana in pomnilnik, na tekoče ali netekoče delovanje, uporabnost, trajanje baterije pa so pozabili
verjamem, da je 521 dober telefon, vendar po tem reviewu telefona definitivno nebi kupil

Saj tole ni primerjava WP8 in Androida, ampak kakšne telefone lahko kupiš za 150 dolarjav. Očitno v primeru Lumie 521 za tak denar dobiš kar najboljšo strojno opremo z najnovejšo programsko opremo, ki preverjeno deluje hitro in tekoče. So pa omenili, da je na konkurenčnih telefonih za toliko denarja nameščen dve leti star OS Android 2.3. In zagotovo te podhranjene zadeve ne delujejo tako gladko, sploh po nekaj mesečni uporabi in nekaj nameščenih aplikacijah. In še enkrat, ne gre niti za recenzijo Lumie 521, temveč samo za to, da konkurenca za tak denar ponuja bistveno slabše telefone (tako po strojni, kot tudi programski plati).

klinker ::

Ce nalagas drugo tipkovnico mislim da moras se v nastavitvah oznacit kera se bo uporabljala. Vem da je vcasih blo tako, sedaj pa ne vem ce se vedno to velja, saj uporabljam default tipkovnico in AOSP rom.

BladE_ ::

Pa ti SLO_Matej si genij... Vedno se prideš vmešavat v teme z Androidom in promoviraš ta WP kot, da je oh in sploh... Imel sem WP telefon in sem šel nazaj na Android, potem sem spet(mogoče bo pa ok) vzel WP in od takrat naprej se ga ne dotaknem več, ker to je podn od podna in prosim ne trollaj in ne promoviraj WP v Andorid temah!!!!

Po celem kupu Andoid naprav mi je vsaka delala popolnoma normalno in kot so omenili že zgoraj je nekaj tudi na uporabniku...

Zdaj pa odidi iz teme...
Akcija - Reakcija

klinker ::

Ah no, WP je dalec od podna in pravzaprav odlicen sistem, ampak treba je kot prvo imet Lumio, kot drugo pa ni za spilkanje ampak resnejso uporabo. To da ti ni vsec razumem, ker WP pac ni za vsakega, ne mores pa rect da je poden.

polde66 ::

Woman, povej kakšen je izkupiček matranja tvojega telefona
polde

r3dkv1c4 ::

woman je izjavil:

polde66, sd kartice sploh ni bilo v telefonu, ko sem vse to počela.
In ja, očitno je res kartica zanič, ker sem jo malo prej spet dala v telefon in album je izparel, ni ga več. Tako da bom ponovno delala facory reset in potem bom nekaj časa telefon uporabljala samo za telefoniranje. Preprosto nimam več potrpljenja.
Sicer pa, o operacijskih sistemih in računalniških zadevah nasploh imam kar nekaj pojma, več kot si morda misliš, res pa je, da je Xperia Go moj prvi "pameten" telefon.

gospodična brez osnovnega računalniškega znanja se ne loti spreminjanja software-a tvoje go.....namesto, da obupuješ tako hitro, bi bilo dobro, da kakemu kolega prosiš za pomoč...tu na ST-ju ne bo fizične pomoči.....
...drugače je pa to 5 min dela.

Moja experia go dela jelly bean odlično!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

woman ::

redkvica79, brez zamere, ampak po nekaj mojih prispevkih res bolj težko sodiš o mojem osnovnem računalniškem znanju, se ti ne zdi? Ne vem, zakaj je treba tako vzvišeno obravnavati tiste, o katerih misliš, da znajo manj kot ti?! Sicer pa tvoj avatar tudi nekaj pove. Če nimaš konkretnega nasveta, je boljše, če svoje podcenjevalno mnenje o znanju drugih, ki jih ne poznaš, zadržiš zase. Imaš pač srečo s svojim telefonom in s tem, da imaš tako veliko znanja, ki ga drugi menda nimamo. Pa brez zamere. :P

polde66, hvala za skrb. :) Zadevo sem že pred časom uredila, tudi tipkovnico Swiftkey imam spet nameščeno, kupila sem jo na novo, še celo 50% popust sem ujela. Za prvič kupljeno naj bi mi v kratkem vrnili kupnino. Odprla sem nov e-naslov za Google Play in zdaj dela vse, kot je treba. Tudi neznanih virov ni treba imeti označenih.
Album še vedno občasno zgine, a na forumih vidim, da jih ima s tem telefonom veliko enake težave, a tudi za to je rešitev, ki jo je treba občasno ponoviti. SD kartico imam še vedno isto, jo bom enkrat v bližnji prihodnosti vseeno zamenjala.
Vsem hvala za dobronamerne nasvete. :)

r3dkv1c4 ::

woman:

najprej hvala za nekaj žalitev in tu ti prilagam nekaj tvojih komentarjev, kjer si sama jasno napisala kaj znaš
"jaz bi naložila custom ROM, če bi vedela kako."

"Ko s Xperio Go fotografiram, se fotografije kar nekam izgubijo, albume imam prazne, najdem jih potem šele prek kamere. Kako naj to uredim?"

"Hvala obema, vse tole mi deluje precej zapleteno in najbrž kar malo preveč zame in moje znanje, bom še prej poskusila s factory reset. "

"In ja alese, žal mi je, da sem dala toliko denarja za tako za en dr... telefon!"

"Telefon sem kupila v okviru zmožnosti, tudi finančnih in seveda želja. Njegove tehnične karakteristike in zmožnosti mi načelno povsem zadostujejo, če bi delal tako, kot je treba, pa ne dela, v tem je problem.
Če je Xperia Go Andoidni polizdelek, kateri je pa po tvojem tričetrt ali celo cel izdelek?!"

itd...


.....naprej, v mojem komentarju nikjer nisem opredelil tvojega znanja ampak sem ti dal samo opozorili, da v kolikor nimaš dovolj znanja, ne počni tega.

.....potem, experia go je fantastičen telefon v primerjavi p/p s konkurenco in če ga ti brezpotrebe nekaj nadgrajuješ in ti ne steče vse po maslu še ne pomeni da je telefon eno sranje.
Vzrok za "čudno" delovanje pa išči pri sebi in ne v telefonu iskat krivca.

Pa tudi ti nimaš kaj prida prijeten nick.....


Pa tudi o svojem znanju nisem nikjer pisal, kako obsežno je.....daj vsaj preberi kaj ti člvek napiše predno ga pljuvaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

woman ::

redkvica79, o tvojem nicku ni bilo nikjer govora, jaz sem pa res ženska, pa naj bo prijetno ali ne. :D
Sicer pa, če sem te prizadela, se opravičujem.

r3dkv1c4 ::

woman je izjavil:

redkvica79, o tvojem nicku ni bilo nikjer govora, jaz sem pa res ženska, pa naj bo prijetno ali ne. :D
Sicer pa, če sem te prizadela, se opravičujem.


je bilo pa o avatarju.....kar je skoraj isto....napad name.

Ne, nisi me prizadela...niti najmanj....samo ljudje ti dajo kakšen nasvet, ti se pa odzoveš, kot da bi mački na rep stopil. lp

klinker ::

Zal, ampak od tvojih nasvetov si je ona lahko manj kot nic pomagala. In ja, v tvojih komentarjih se opaza to kako kao neka bejba nima pojma in nima kaj sarit po fonu, tako da tu zaljiv si bil k vecjemu ti, ona se je pa seveda lepo odbranila.
Pa ocitno nisi mel kaj dosti cenejsih androidov po rokah...eni pac delajo kot se zagre, drugi pa konstantno jebejo, ne glede na to kaj vse nardis. Tako da ce tebi dela ql, se ne pomeni da si the mojster, tako kot ne pomeni da je ona nesposobna zenska, ker ji fon ne dela u nulo.
Inteligence ima dovolj tako moski kot zenska, da se, ce se ne ve, nauci kako se uporablja neka blesava android igracka, ce jo seveda to sploh zanima. Ni to nobena znanost, le zanimat te mora, kako stvar je treba malo boljse prebrat in nastudirat, pa ti je jasno vse kako in kaj.

woman ::

Hvala klinker, žal je res tako, da nekateri mislijo, da ženske za tehniko pač nismo. A ni čisto res. ;)

Tebi redkvica79 pa samo še nekaj.
Ocenjeval si moje računalniško znanje, ne poznavanje "pametnega" telefona, citiram: "... gospodična brez osnovnega računalniškega znanja se ne loti spreminjanja software-a ..."
Moje računalniško znanje je solidno, upam si trditi, da je nad povprečjem in o tem sem govorila, takoj sem pa priznala, da z androidnimi telefoni nimam izkušanj z razliko od nekaterih, ki mislijo da vse vedo in potem take "nevedneže", kot sem sama, večkrat peljejo žejne čez vodo.

Opravičujem se vsem, ki to berete, zaključujem smetenje te teme in se bom oglasila samo še, če bom imela s telefonom težave, zaenkrat dela, kot je treba. 8-)

r3dkv1c4 ::

klinker je izjavil:

Zal, ampak od tvojih nasvetov si je ona lahko manj kot nic pomagala. In ja, v tvojih komentarjih se opaza to kako kao neka bejba nima pojma in nima kaj sarit po fonu, tako da tu zaljiv si bil k vecjemu ti, ona se je pa seveda lepo odbranila.
Pa ocitno nisi mel kaj dosti cenejsih androidov po rokah...eni pac delajo kot se zagre, drugi pa konstantno jebejo, ne glede na to kaj vse nardis. Tako da ce tebi dela ql, se ne pomeni da si the mojster, tako kot ne pomeni da je ona nesposobna zenska, ker ji fon ne dela u nulo.
Inteligence ima dovolj tako moski kot zenska, da se, ce se ne ve, nauci kako se uporablja neka blesava android igracka, ce jo seveda to sploh zanima. Ni to nobena znanost, le zanimat te mora, kako stvar je treba malo boljse prebrat in nastudirat, pa ti je jasno vse kako in kaj.

kaj si ti njen odvetnik....?
Pokaži mi eno mojo žalitev...od kje ti veš kaj vse sem imel v rokah......drugič bodi rajši tiho, če nimaš kaj drugega kot zagovarjat nakaj , kar nima smisla.
Woman:
Če bi bilo tvoje rač. znanje nad povprečjem, potem te teme sploh ne bi odprla.Pa naj bo to android ali karkoli drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

klinker>"Zal, ampak od tvojih nasvetov si je ona lahko manj kot nic pomagala."

kaj si ti nepismen?

no da ti pomagam, to je bil moj nasvet: namesto, da obupuješ tako hitro, bi bilo dobro, da kakemu kolega prosiš za pomoč...tu na ST-ju ne bo fizične pomoči.....
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS ne zazna položaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014101 (10768) miha1135899
»

Ali lahko reklamiram telefon, če ne izpolnjuje pričakovanj?

Oddelek: Mobilne tehnologije
193045 (2013) ttommy
»

Sony Xperia go android downgrade na 2.3.7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210304 (7398) Apofis
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827250 (5695) lvlOne
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275570 (4339) bdoxx

Več podobnih tem