» »

Galaxy s3 se preko USBja disconnecta čeprav ne izključim kabla

Galaxy s3 se preko USBja disconnecta čeprav ne izključim kabla

Halfdead987 ::

Pozdravljeni.
Torej imam en kar velik problem na SGS3. Torej telefon se je (nevem od kdaj) začel čudno obnašati.
Namreč ko priključim USB kabel v računalnik in telefon se začne kar sam disconnectat in connectat (čeprav kabla ne dajem ven in not). Zaradi tega je problem tudi pri polnjenju, saj je polnilec iz USB kabla in adapterja in se preko noči (ko ga polnim) napolni samo 20-30%. Problem ni v kablu,saj sem probal tudi z drugim, ki dela na "svojem" telefonu perfekno. Za rešitev sem prebral najmanj 30 forumov,nič koristnega.
Ima kdo rešitev?
Hvala :)

blackbfm ::

oksidirani kontakti?

Venum ::

Probaj na drugem usb portu (mogoce na zadnjem) ? Meni se telefon tut disconecta sam na enem usb portu, ostale reci pa delujejo :)

Halfdead987 ::

Sem probaal različne porte pa ne pomaga.

LuGi ::

Me res zanima kakšen je konektor..zelen? =)

Halfdead987 ::

Lep kot na začetku.

juntrex ::

Enake probleme sem imel tudi jaz na Note2. Telefon sem povrnil na tovarniške nastavitve in sedaj deluje kot mora.

Malo mi je čudno zakaj te težave, saj je bil telefon že povrnjen na tov. nastavitve, ker mi ga je frend prodav in je uporabo to opcijo.

gendale ::

a si probal drug kabel?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Halfdead987 ::

Jaz sem naredil wipe data/fs pa ne pomaga.
Sedaj je še huje,ker sem mislil da je FW problem in ga rootal,flešal CM10.1 in hotel nazaj na stock in se je med flešanjem disconnectal. Zdaj imam tisti Kies has encountered blabla, ki je ubistvu DL mode. Tudi če probam flešat rom, disconnecta. Na CM 10.1 je imel isti problem...Se mi pa zdi da CM10.1 ni standalone rom... Ker je zelo majhen:)
Sem probal drug kabel,isto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy Ace 2 root

Oddelek: Mobilne tehnologije
203236 (2481) Nermal
»

Pomoč! Optimus 4X HD obtičal na LG screenu

Oddelek: Mobilne tehnologije
81516 (1419) worteleven
»

Flash SGS2 4.1.2 direktno na CM10.1

Oddelek: Mobilne tehnologije
171913 (1672) klinker
»

Galaxy S3 se ne polni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
151759 (1574) Halfdead987
»

[Galaxy S2] Težava z zagonom Cyanogen moda

Oddelek: Mobilne tehnologije
181537 (1102) Lonsarg

Več podobnih tem