» »

IPAD

IPAD

mayhem ::

Pozdravljeni imam težavo :)

Imam ipad android .
Na ipadu je hčerka pozabila vzorec za vstop v napravo. Sedaj se pojavlja še naj vpišem google accounts katerega nimam. V napravo ne morem več.

Hčerka je to zakuhala ima 12 let :)

ALi obstaja sedaj kaka možnost da pridem v to zadevo ali jo resetiram kako. Nekaj sem gledal že po googlu ampak jast se ne zastopim v te androide ipade.

Hvala vnaprej za bilokakšno pomoč.

2loud4u ::

Mislim, da je gumb za reset in tipka + za glasnost (ko je ipad ugasnjen), nisem pa prepričan, naj me kdo popravi...

Ali pa tole: Begin by pressing the hold and home buttons at the same time.
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 2loud4u ()

mayhem ::

Ni nobenega gumba za reset ???
Lep pozdrav.....

jnovak ::

Poskusi sledeče:
(delujejo različne variante pritiskanja/držanja power & volume down gombov; ali deset sekund, ali pritiskanje ... proskušaš dokler ne uspe)

Android vse svoje aplikacije veže na Google account. Glede na to, da praviš, da ne veste katerega ste uporabljali, se bo potrebno po resetu vpisati z novim (to posledično pomeni, da bodo izginile vse predhodno kupljene in naložene aplikacije).

jnovak ::

jnovak je izjavil:

Poskusi sledeče: ...
(delujejo različne variante pritiskanja/držanja power & volume down gombov; ali deset sekund, ali pritiskanje ... proskušaš dokler ne uspe)

Android vse svoje aplikacije veže na Google account. Glede na to, da praviš, da ne veste katerega ste uporabljali, se bo potrebno po resetu vpisati z novim (to posledično pomeni, da bodo izginile vse predhodno kupljene in naložene aplikacije).
Video link:http://www.youtube.com/embed/V270tJBGZG8.

blackbfm ::

ipad android ne obstaja

ProGo ::

Verjetno misli Androidno tablico, ker je pač vse pravokotno ipad, je tudi to ipad.

Čeprav glede na zastavljeno vprašanje res priznam, da se bere kot uporabnik Apple naprav.

shinko ::

ipad android ne obstaja


Točno to! Ipad je ime za tablico ki ga ˝lahko˝ uporabljajo samo Apple. Napiši kater model tablice imaš...

Verjetno misli Androidno tablico, ker je pač vse pravokotno ipad, je tudi to ipad.


Tudi če je tablica pravokotna še ni iPad. Mimogrede si že videl tablico ki ne bi bila pravokotna ampak okrogla ali trikotna?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shinko ()

mayhem ::

Se opravičujem Android tablični računalnik :)
Vse sem probal držati vseč sekund vse živo in ne gre naprej... samo ta google account hoče in sem vpisal moj google account uporabniško ime in geslo ampak nič. Če je to to ??

Na napravi piše ozadaj OMEGA - modela pa ne vem, ker nimam več škatle bom pogledal.
Tukaj je link nevem pa, če je isti model zgleda že :)
http://omega-technology.eu/en/produkt/5...



Hvala vnaprej.
Lep pozdrav.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayhem ()

_Denny_ ::

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Press ALL the keys, except the power button, at the same time (that means - volume up, volume down, home, back and menu keys) and then press Power key. After that tablet started in recovery mode, I had to press volume and power buttons again to enter menu where I had service commands, amongst them is factory reset (wipe all data).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

mayhem ::

Ko držim gumb za vklop in tipko minus se naprava odpre ter je še zmeraj ta google account ampak je še v levem kotu spodaj napis varni način. SEdaj ko stisnem volume + in powe tipko se ne zgodi nič, če pa držim več časa se izklopi ???

Nevem več kaj narediti ????
Lep pozdrav.....

mayhem ::

Sedaj sem dobil točen podatek, če ve gdo, kje dobiti kakšna navodila ali link kako se to resetira.

Model je: OMEGA MID 7002 / TabletPC 7" ANDROID 4.0


Hvala vnaprej.
Lep pozdrav.....

mayhem ::

A je možno to zadevo poštimat , ker drugače gre v smeti druge nimam ???
Lep pozdrav.....

Master_Yoda ::

Mislim da ste mu pozabili povedati da naj napravo najprej ugasne.

Probaj najprej ugasniti tablico (drzi power gumb dokler ti ne ponudi opcije ali pa se ugasne, oz. tapkaj po tablici tako dolgo dokler ne zmanja baterije in se ugasne sama) in potem te nasvete, ki so ti jih dali.

Ce se prav spomnim je na telefonih kombinacija da moras drzati VOLUME down gumb potem pa stisniti power gumb.
Ko se ti zazene v recovery modu pa z Power, volume down/up gumbi najdi opcijo factory reset in jo izberi.

SkIDiver ::

Verjetno ima hčerka svoj google račun in ne tvojega na tablici, če je ona pretežni uporabnik tablice. Torej vpiši podatke hčerkinega google računa in ne svojega.
Vpisati moraš podatke google računa, ki je bil vpisan kot račun za registracijo v androidu.
Da le ta ne bi bil vpisan pa je skoraj nemogoče, ker 12 letnica skoraj, da nima kaj početi s tablico na kateri ne more uporabljati Google Play (trgovina z aplikacijami) za kar je pogoj registracija google računa v androidu.

Do recovery konzole z možnostjo factory reset pa prideš tako, da najprej ugasneš tablico nato pa pritisneš in zadržiš gumb za zmanjšanje glasnosti ter nato pritisneš in zadržiš še gumb za vklop tablice. Po nekaj sekundah boš prišel v recovery konzolo, spustiš oba gumba in se po konzoli pomikaš z gumbom za glasnost in potrjuješ izbiro ukazov z gumbom za vklop/izklop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

tjaz051 ::

mayhem je izjavil:

Se opravičujem Android tablični računalnik :)
živijo ne to ni to!! mores napisati tisti googlov account s katerim si se registriral v android market.
Vse sem probal držati vseč sekund vse živo in ne gre naprej... samo ta google account hoče in sem vpisal moj google account uporabniško ime in geslo ampak nič. Če je to to ??

Na napravi piše ozadaj OMEGA - modela pa ne vem, ker nimam več škatle bom pogledal.
Tukaj je link nevem pa, če je isti model zgleda že :)
http://omega-technology.eu/en/produkt/5...



Hvala vnaprej.


živijo ne to ni to!! mores napisati tisti googlov account s katerim si se registriral v android market

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tjaz051 ()

mayhem ::

Lejte pametnjakoviči samo pomoč potrebujem in ne vaše bedne nasvete. Navodila sem dobil in nič ne piše kako resetirati. Piše samo kako normalno uporabljati tablico in nič drugega. Hčerka nima google accounta uporablja yahooo.com, da ne bo pomote. Kar se pa tega tiče ima vsaka tablica kot telefon svoj reset in ne vsi enako to sem že vse premlel.

Druga stvar je pa ta, da otroku kateri ima 12 let ne bom kupoval ipada za 700€ verjetno si ga še vi sami niste nabavili , kaj pa šele otroku za 12 let zato sem za začetek kupil ta android tablico, še to je preveč za otroka.
Probal bom še z zapro tablico to narediti.

V recovery mode sm prišel ampak z gumbi + / - ne moram nič narediti, ker ni, kaj za izbirati :(..mislim nobenega menuja samo v levem kotu piše varni način , če držim tipko power in volume -.

Tako, da sem kontaktiral servis pred dvemi dnevi od proizvajalca in tudi oni mi niso še odgovorili, če sploh bodo.


Hvala vam za "(pomoč)"
Lep pozdrav.....

SkIDiver ::

Vprašaj hčerko, če je namestila kako aplikacijo iz Play Store/Trgovina Play. Če jo je, potem je moral biti v OS vnešen google račun, ker brez google računa OS sicer lahko uporabljaš, vendar ne moreš uporabljati Play Store.
Je pa seveda tudi opcija, da ima proizvajalec kakšen svoj Store za katerega pa verjetno ne potrebuješ vnešenega google računa.

Na kater google račun je bila naprava prijavljena lahko preveriš tudi preko Play Store kjer klikneš na zavitek Settings in za vsak znan google račun preveriš, če je bila naprava registrirana nanj.

tjaz051 ::

točno to sem mislil jaz,ker se moraš registrirati z elektronskim naslovom in geslom da sploh lahko dostopaš do android trgovine. tablica pa od tebe zahteva točno ta elektronski naslov s katerim se je hčerka registrirala v android market. si kupil rabljeno tablico?

mayhem ::

Zadeva je takšna, da se je sošolka registrirala na google play. Tako, da sem prosil njeno sošolko za gmail in geslo ampak ne prime. Probal sem , kot je napisal zgoraj " SklDiver" preko Play Store in se uspel registrirati z sošolkinim accountom, kjer pod settings dobim našo napravo , kjer je vse zabeleženo katerega datuma je bila prijavljena. Ampak ta gmail in password ne prime na tablici, ker ne morem priti do wirellesa, ker tablica zahteva samo ta vnos gesla naprej pa ne morem. Kaj pa sedaj...po vsej verjetnosti je konc :)
Lep pozdrav.....

STU-III ::

servis ni odgovoril?
Line secured.

mayhem ::

Ne..
Lep pozdrav.....

opeter ::

Kje si kupil tablico? Če ne drugo, bi lahko kontaktiral trgovino/trgovca za servis.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zheegec ::

Odnese se nazaj v trgovino in to je to. Oni resetirajo, ali pa pošljejo servisu.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GSmart Classic com.android.settings

Oddelek: Mobilne tehnologije
131207 (964) frg4
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636335 (27839) deja
»

Prestigio PMP7280C DUO se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
52430 (2322) krofko
»

zaklenjena tablica

Oddelek: Pomoč in nasveti
83097 (2861) rutar11
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011484 (6753) BladE_

Več podobnih tem