» »

nadgradnja rama....sedaj po polžje

nadgradnja rama....sedaj po polžje

boste ::

Najprej lep pozdrav! Ker nisem redni obiskovalec foruma, se je o tej stvari verjetno že kdaj govorilo, pa vendarle: Svoj sistem sem nadgradil z dodatnih 256MB SDRAMa :) ,do sedaj 128MB, vendar Sandra pokaže slabše performance tako pri CPU kot pri memory benchmark. Kaj je narobe? Spremenjene niso bile nobene druge nastavitve. Sistem: MSI K7Turbo2, AMD A(900), prej 128, sedaj 256 MB SDRAM (133), 20GB HDD,... WIN XP.
Help!:O

boste ::

Nisem dobr seštel: 128+256=384 valda! Mogoče še to SDRAMa sta eden po 128 MB drubi po 256 MB. Ali je lahko tudi v tem problem? kaj pa če bi v zamenjal rama, v prvo režo večjega?

goku :) ::

To, da ne dela ker je en večji kot drugi sigurna ni res, k sem mel jst pri t'starmu tudi dva rama 64 in 128 pa je čist kul delal. Je pa res da se ne spomnim ker je bil pred drugim. Malo probi zamenak pa bos vidu. Če ti še vedno ne bo delal probi dat notr samo enega, nato samo drugega pa bos vidu če je mogoče kej za rami narobe.. :D

boste ::

Poskusil sem vse mogoče pa je stvar še zmeri delala počasneje, naložil sem XPje še enrat pa tud ni pomagal. potem pa sem probu še z w98 in w2000 in poglej :)) stvar deluje tko kot prej!
Kaj je s temi XPji???

goku :) ::

Pozdravljen! Naj ti povem da sem tudi jst imel probleme z ramom. Sesuvali so se XP skoraj vsak 5 dan. Potem pa revolucija zamenjal sem rame. Odkar imam nove rame se XP še "niso" sesuli. Ne zaradi ramov! Praviš, da so rami v garanciji - zamenjaj jih. Za 98 pa itak velja, da vse dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj imam samo 3GB namesto 4GB rama? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8920251 (10336) bobi1992
»

RAM za star kompjuter

Oddelek: Strojna oprema
61321 (1219) antonija
»

Tezave pri navijanju 1700+!!!!

Oddelek: Navijanje
201099 (857) frenk
»

računalnik zmrzne po pol ure (3min v igrah)! zakaj?

Oddelek: Strojna oprema
181605 (1346) blue96
»

RAM in XP

Oddelek: Strojna oprema
51015 (843) rap3r

Več podobnih tem